pompa ciepła

Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ... krótkie komfort cieplny. Izolacja, energia drewno, pompy ciepła, ale także energię elektryczną, gaz lub olej, VMC ... Pomoc w wyborze i wdrażaniu, rozwiązywanie problemów, optymalizacja, porady i sztuczki ...
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars




przez martien007 » 25/03/08, 16:56

camille-louise napisała:
martien007 napisał:Widzę, że wasza energia na ziemi zaczyna sprawiać wam problemy i że nie zgadzacie się co do rozwiązań, które pozwolą uratować waszą planetę.

Ale może jest już za późno?

Czy jesteś pewien, że to Twoja emisja CO2 i CH4 spowoduje globalne ocieplenie i zniszczy Twoje życie? Dlaczego nie miałby to być hiperwulkan, meteoryt (jak u dinozaurów) albo cywilny lub wojskowy kataklizm nuklearny?

Denerwujecie się jak mrówki w kopniętym mrowisku, a potem za wszelką cenę będziecie pozabijać się nawzajem dla tej energii.

Czy nie sądzicie, że Wasi Mistrzowie są zainteresowani ociepleniem waszej planety, aby na przykład móc eksploatować ropę znajdującą się pod krę arktyczną i wykorzystywać Przejście Północno-Zachodnie do transportu dużych tankowców i kontenerowców z Azji do Europa krótszą drogą.

Wasi panowie prawdopodobnie planowali przybycie na Marsa lub inną planetę nadającą się do zamieszkania, gdy Ziemia stanie się niegościnna, ale ponieważ interesują ich tylko KRÓLE PIENIĄDZE, a po nich powódź, więc nie będą mieli tego problemu do rozwiązania.

Patrząc z Marsa, niezależnie od tego, czy jest to pompa ciepła, czy nie, najlepsze rozwiązanie nie istnieje. Zawsze znajdzie się człowiek bardziej utalentowany, lepiej wykształcony, pewny swojej wiedzy, który potwierdzi, że JEGO rozwiązanie jest najlepsze.


Co palisz wieczorem przed pójściem spać?
Idź i zobacz raporty IPCC, zobaczysz, że każdy znajdzie coś dla siebie, Europa, Azja, Ameryka, wszyscy w tym samym worku.
Cała ludzkość jest zaniepokojona i powiedzmy, że nie wszyscy są za wojnami, konfliktami i supremacją.
Świat będzie nadal żył z nami lub bez nas.
Jeśli chodzi o mnie, robię, co mogę, podobnie jak wielu z nas.


Nie palę, nie używam w domu coli.

Co to jest IPCC? grupa interesu gospodarczego? Aha, ci, którzy wraz z Alem Gore'em zdobyli Nagrodę Nobla, biedny nieszczęśnik, który ma gigantyczny dom + prywatny samolot i który musi emitować dość gigantyczną ilość CO2 w ciągu roku? Jakie rozwiązanie proponuje? zmniejszyć emisję CO2? i kto zarządza ziemią, jeśli nie potężni eksploatujący ropę naftową, a także ludzie w obu znaczeniach tego słowa. Jak więc możecie nie wierzyć, że wszyscy jesteście manipulowani przez waszych potężnych przywódców lądowych.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 292