Silniki Diesla w lekkich samolotach i ultralekki, Dieselis gazaile

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 07/05/15, 10:57

Makro napisał:Z drugiej strony Citro... Nie nadużyłbyś czasem potażu... Nie było mnie tu kilka miesięcy i czytałem, jak dobrze mówisz o dieslu... Ach : Mrgreen:
Przeczytałem uważnie i nie widzę, gdzie napisałem takie uwagi, musiałeś się pomylić. :?

Z pewnością nie jestem już zwolennikiem diesli, ale uważam, że ten silnik jest uzasadniony, jeśli będziemy go używać z olejem do smażenia z recyklingu lub innymi paliwami odnawialnymi z tej samej beczki. Wreszcie uważam, że w mieście diesla należy unikać, tak samo jak benzyny, bo wybór staje się pilny, czy chcemy móc oddychać, pojazd termiczny zużywający NA JAŁOWYM powietrze 50 osób, szybko mierzymy ogrom wykorzystania silników cieplnych na obszarach miejskich (nawet nie mówiąc o zanieczyszczeniach).

W uwagach końcowych pochwalę zalety energooszczędności dobrze zaprojektowanej maszyny.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 14/06/15, 16:10

Zacznij i zatrzymaj!! :D
Ale to nie jest panaceum

Nie wiedziałem o BIA, chciałem to zrobić, gdy byłem dzieckiem

jak się macie? co jest piękne w tej chwili na forum?
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 15/06/15, 14:33

Gdzie jest mowa o Start & Stop. :?

To powiedziawszy, czemu nie, pod warunkiem, że możesz dostosować plan lotu jak Pulse & Glide, ponieważ kierowcy Priusa radzą sobie tak dobrze… : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643




przez Macro » 15/06/15, 15:35

Citro napisał:To powiedziawszy, czemu nie, pod warunkiem, że możesz dostosować plan lotu jak Pulse & Glide, ponieważ kierowcy Priusa radzą sobie tak dobrze… : Lol:


Albo niektórzy piloci szybowców zmotoryzowanych...

Na pewno nie jest to diesel... Ale szczerze mówiąc, potrafi skoczyć bardzo wysoko...
https://en.wikipedia.org/wiki/Stemme_S10

Z drugiej strony to nie pierwsza osoba, która trzyma rękę na pulsie... Ale CZAPKI Z GŁÓWEK i dziękuję za zdjęcia...

https://www.youtube.com/watch?v=XmHek5neOpc
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 144