Auto vs Mini Moto

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 03/12/07, 13:36

:| No cóż, wszyscy mogą się mylić, widzieliśmy to 1/2 sekundy w telewizji i leżała na ziemi ...

Z dodatkową premią za błędne komentarze prezenterów telewizyjnych (obezwładniający zapłacili fortunę i nazywają siebie dziennikarzami). : Evil:

Moja mała Honda 80 cm3 wydawała się znacznie większa (16 "tylne koło i 18" przednie koło).
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79451
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11094




przez Christophe » 03/12/07, 13:46

oliburn napisał:to Kawa 85 cm3 KX i kosztuje 3800 euro nowego : Chichot:
to prawdziwy motocykl (nawet jeśli jest nieco niższy), który wspina się na drzewa, dobrze trzyma chodnik i dobrze hamuje
to prawdziwa maszyna krzyżowa, ale zabroniona na drodze


To wydawało mi się mini motocyklem, to coś innego ... dziękuję za precyzję ... Ale to nic nie zmienia w związku z wypadkiem ...
0 x
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 03/12/07, 17:56

Halo

Patrząc na "mini" motocykl włączony

http://fr.youtube.com/watch?v=ZkRoqiwIrBc

Mam wątpliwości co do asymilacji z Kx 85

Nie ten sam tylny szczyt
Rama nie jest taka sama
Porównanie buta z rozmiarem maszyny pozostawia mnie sceptycznie

Ale hej, to nie jest najważniejsze

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
oliburn
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 181
Rejestracja: 30/01/07, 07:59
Lokalizacja: 33 Merignac




przez oliburn » 03/12/07, 19:29

Nie badałem problemu, słuchając RMC INFO
że świadek blisko ofiar powiedział markę i model
motocykla ... to nie jest dokładnie ten na zdjęciu (dla informacji
KX 60 i 80 zostały wydane w 1983 roku). to tylko dać
wskazówka ... to nie ma znaczenia, w rzeczywistości nas to nie obchodzi
rower, po prostu nie wierzcie, że był to rower kieszonkowy, ponieważ wiele osób w to wierzy ........
0 x
Bądź swoją własną pochodnią, swoim własnym schronieniem, swoim własnym panem ... "
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 03/12/07, 19:52

Widziałem już motocykle w motocyklach side-by-side. Gdy nie mają owiewek (tak jest w tym przypadku), uszkodzenie jest stosunkowo niewidoczne, chyba że ześlizgną się pod innym pojazdem, który dosłownie je wapnuje.

Uderzenie czołowe spowoduje zgięcie widelca podczas skręcania koła, co jest szczególnie widoczne. Patrząc ponownie na wideo, widzimy, że uderzenie w przednią szybę było z przodu po prawej stronie.

Jest to niefortunny wypadek, który pogarsza brak noszenia sprzętu ochronnego, ponieważ przy prędkości 50 km / h bez kasku samochód zabija rowerzystę. Poza tym kaskaderzy wykazali bezpieczeństwo na drodze dla młodych ludzi.

Kiedy dzisiejsze małe motocykle, nawet 50 cm90, przekraczają XNUMX km / h, a jeśli model nie jest drogowy, przyczepność do podłoża - hamowanie lub pokonywanie zakrętów - nie jest najbardziej uspokajająca. ..

Krótko mówiąc, był to niefortunny wypadek dla wszystkich, bez względu na to, czy ofiary, ich rodziny, kierowca i pasażerowie pojazdu, z którym doszło do kolizji - był to pojazd policyjny - ale mógł to być także ojciec. rodzina wraca do domu po dniu pracy. Czy miałby miejsce ten sam wybuch przemocy wobec niego?

Przypomnijmy również naszym dzieciom, dzieciom naszych sąsiadów, że hełm może uratować i że noszenie jednego ...
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7003
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2923




przez gegyx » 03/12/07, 22:17

Interesowałam się tą sprawą, patrząc przez Internet, czy ten „mini rower” był „rowerem kieszonkowym”. Syn kolegi kupił rower biegowy, ale nie zatwierdził wielkości ofiary. Po ściśnięciu rura kolumny kierownicy otworzyła się…
-----
Szukałem więc zdjęć, artykułów, komentarzy, filmów (które zniknęły następnego dnia) i zachwycony rosnącą ciekawością, uprzejmie wydałem opinię, która wcale nie pasuje do pomysłu media, policja, różne dyskusje na temat niedokładnych faktów, a najpoważniejsze z opinią ogólnej inspekcji policji…

Wszystkim z cierpliwością łatwo jest znaleźć te świadectwa i sformułować opinię.
Mój jest już gotowy.
Nie mówiąc o „globalnym spisku”, po raz kolejny jest jednak oczywiste, że można przekręcić, zmodyfikować informacje, aby skierować je w kierunku, który narzucają władze. Wszystko jest w porządku, aby móc powiedzieć „najmądrzejszym” z nas, że ta sprawa jest bardzo niefortunna i że nieroztropność (zuchwalstwo?) Młodych ludzi jest ewidentna. Kropka.

Jeśli poszukasz prawdy dla siebie, zobaczysz, że tak naprawdę nie jest to bardzo jasne…
Że policja złożyła fałszywe oświadczenia, poparte przez ich hierarchię i władze, a ja także boję się sprawiedliwości…
Jak to mozliwe Właśnie tam konieczna jest refleksja i bunt.
Jeśli opinia zostanie oszukana, w przypadku zwykłego „wypadku”, jaka powinna być dla wszystkich innych, „ważniejszych” informacji, dotyczących gospodarki, obrony, przywilejów, dyplomacji ...
Badając tę ​​obrzydliwą sprawę, to podejście, badania są w zasięgu wszystkich, aby otworzyć oczy na nasze komiczne społeczeństwo (proces dyktatorski),
jeśli oczywiście chce ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 04/12/07, 08:57

Oglądałem wideo, to enduro Dirt Bike 125 lub więcej, wysokość kierownicy 1.10 m, 73 kg, zużycie 2l / 100 (dotyczy to ekonologów :? ) Wybrałem je do tego, pasują prosto do mojego miejsca na tylnym siedzeniu Renault usunięte.

Mam 2 w garażu na wycieczki z synem na pola (zabronione bez ojca, w drodze, z hełmami, rękawiczkami ... itd., Ale nie jestem bezpieczny przed niefortunna inicjatywa ...)

oto moje: Dirt enduro 125 i Dirt ado 110
Obraz
Obraz

w każdym razie jazda bez kasku i bez świateł na drodze to wielka bzdura dla nastolatków, która niestety kosztuje życie

Ale za dużo tytoniu w tej sprawie, każdego dnia zdarzają się zgony na motocyklach, ludzie pracujący i przestrzegający przepisów ruchu drogowego, którzy mają „niezasłużone” wypadki i nie pojawiają się w telewizji

To wszystko jest flan
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 670
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272




przez SixK » 04/12/07, 09:49

Rower jest dwusuwowy (wydechowy), więc może to być KX 2 ... Wreszcie, cokolwiek to nie wydaje się, i tak nie jest przystosowane do drogi.

Biorąc pod uwagę stan samochodu, zaskoczyłoby mnie, że policjanci jadą z prędkością poniżej 70 km / h!

Ta sprawa przypomina mi wypadek, który przytrafił się nam między ciężarówką CRS a radiowozem 31 grudnia, jeśli dobrze pamiętam ...
Chłopaki zostali wezwani na pogotowie (oficjalna wersja) ...
Tak więc oba pojazdy jechały w tym samym czasie wbrew wszelkiemu bezpieczeństwu!
I zderzył się na rozdrożu.
W finale jest przechodzień, który znalazł się w przecinku. (a może zabity policjant, nie mam tak dużo w pamięci ...)

@ Christophe, ja też jestem rowerzystą i ten wypadek służy nam wszystkim! Ponieważ amalgamat jest szybko robiony!


SixK
0 x
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 670
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272




przez SixK » 04/12/07, 21:14

Nie trwało to długo:
http://www.moto-net.com/actualites-moto ... damne.html

Poza tym, że jestem rowerzystą, ćwiczę mini-motocykl na torach gokartowych z całym sprzętem bezpieczeństwa, który idzie dobrze, boli mnie asymilacja z nieprzytomnymi, którzy jeżdżą bez kasku, bez rękawiczek, bez kurtki. ,

A wkrótce kontrola techniczna 2 kół silnikowych ....

Daj spokój, zresztą i tak ten temat nie ma nic wspólnego z ekonologią.

SixK
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 98