Pierścień tłokowy rotacyjnej Tri Lobique

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
Lefeuvre
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 79
Rejestracja: 06/08/10, 18:45
x 1

Re: dokument trudny do odczytania




przez Lefeuvre » 09/02/11, 01:09

[u][quote="pascal HA PHAM"]Witam Cui cui,

Przykro mi: ten dokument opublikowany w zeszłym tygodniu jest kserokopią skanu ... fotokopii. etc ..... w skrócie nie mogę zrobić lepiej = jakość tego, co mam, nie jest dobra

Witam Pascal,

Rzeczywiście powiedziałeś mi, że dla uproszczenia zdigitalizowałeś zdjęcia i niektóre dokumenty prasowe, które wysłałem ci wraz z aparatem, ale być może nie jest to idealne rozwiązanie.
Nawet jeśli nie jest to już dla mnie aż tak bardzo interesujące, postaram się odnaleźć oryginał tego dokumentu AIFF, który przywołuje nieco niejasne okoliczności mojego wypadku motocyklowego kilka dni po jego wystawieniu na wystawie na targach paryskich w 1993 roku według zgodnie ze scenariuszem, który być może planowano wykorzystać, a który nie powiódł się w ostatniej chwili, ale później sprawił, że stałem się znacznie bardziej czujny.
0 x
W kontekście ograniczonych zasobów planety w perspektywie krótkoterminowej Walczę dla wszystkich metod oszczędzania.
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6

Re: dokument trudny do odczytania




przez Cuicui » 09/02/11, 09:29

Lefeuvre napisał:Spróbuję znaleźć dla Państwa oryginał tego dokumentu AIFF, który przywołuje nieco niejasne okoliczności mojego wypadku motocyklowego kilka dni po jego wystawieniu na targach w Paryżu w 1993 r., zgodnie ze scenariuszem, który być może miał zostać zrealizowany

Dziękuję, Jean-Claude
Publikacja tego dokumentu nie tylko pomoże oddać sprawiedliwość (nawet jeśli jest już bardzo późno), ale także przestrzeże uczciwych wynalazców przed drapieżnymi psychopatami, którzy pociągają za sznurki władzy ekonomicznej i którzy uważają za normalne rujnowanie, okaleczanie lub zabijanie bronić swoich interesów finansowych.
Wielu z nas, poruszonych Twoją historią, zdumionych Twoimi osiągnięciami, życzy Ci powrotu do zdrowia.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Pascal HA Pham
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1461
Rejestracja: 30/01/06, 14:56
Lokalizacja: soleil
x 25

miło, bardzo!




przez Pascal HA Pham » 10/02/11, 07:22

bonjour,
Ładne i miłe Twoje słowa....

Obraz

Obraz

Obraz

z kolei będąc ręką Alaina Madelina (1993) podczas zawodów Lépine w 1993 r....na jego wierzchowcu mniej więcej w tym samym czasie, który BMW był nadal wyposażony w oryginalny Flat TWIN (zakupiony z kopalni = pochodzenie żandarmerii, jeśli dobrze pamiętam) dokładny....
następnie został zaproszony do Chin w roku 2000.....
Nie, życie naszego przyjaciela Jeana nie przestaje nas zadziwiać!

Mam nadzieję, że nie masz nam za złe, Jean, że ujawniliśmy to wszystko!

Ekolodzy na +

Pascal
0 x
Wszystko wokół mojej pracy, pełnych filmów w internecie:
https://www.google.fr/webhp?source=sear ... 80&bih=672
Avatar de l'utilisateur
sherkanner
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 386
Rejestracja: 18/02/10, 15:47
Lokalizacja: Autriche
x 1




przez sherkanner » 10/02/11, 09:01

Planowany kontrakt z Chińczykami?
Byłoby interesujące dla reszty projektu.
0 x
Kiedy pracujemy, zawsze musimy dawać 100%: 12% w poniedziałek; 25% Wtorek; 32% Środa; 23% w czwartek; i 8% w piątek
Lefeuvre
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 79
Rejestracja: 06/08/10, 18:45
x 1

Umowa z Chińczykami




przez Lefeuvre » 11/02/11, 00:25

sherkanner napisał:Planowany kontrakt z Chińczykami?
Byłoby interesujące dla reszty projektu.


Wyobraźmy sobie, jako jednostka, oburzenie i do jakiego stopnia mógłbym zostać uznany za złego obywatela, gdybym miał negocjować moją wiedzę dotyczącą turbin z chińskim przemysłowcem, podczas gdy tysiące zachodnich firm robi to codziennie. włożyć w moje osiągnięcia każdą kopiejkę.
0 x
W kontekście ograniczonych zasobów planety w perspektywie krótkoterminowej Walczę dla wszystkich metod oszczędzania.
Avatar de l'utilisateur
Pascal HA Pham
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1461
Rejestracja: 30/01/06, 14:56
Lokalizacja: soleil
x 25

dodatkowe oświetlenie




przez Pascal HA Pham » 11/02/11, 07:08

Witam,

Dodatkowy wgląd w piękną (ale trudną i złożoną) historię Jeana Claude'a LEFEUVRE'a i jego turbiny cieplnej:

Artykuł opublikowany powyżej jest podpisany przez Alaina BROSSIER (prezes konkursu Lépine)...
Kolejny G.BOURDAIS....

Ale co z tymi postaciami, które w latach 1980. i 1990. były zaangażowane w historię Jeana Claude'a i jego wspaniałego osiągnięcia...??

Jean Claude napisał za kulisami w e-mailu, że być może pozwoli to opinii publicznej lepiej zrozumieć złożoność historii firmy INVENTOR we FRANCJI, zwłaszcza gdy główne elementy tej historii są raczej pożądane:

„do ciebie, Jean:”

............

Dobry wieczór ,


Ciekawie jest porozmawiać o Alainie Brossierze, który był wcześniej pilotem myśliwca

za bycie prezesem muzeum lotnictwa Le Bourget, z którego najwyraźniej został usunięty za defraudację finansową.

Następnie był członkiem Jury przyznania nagrody głównej za moją Turbinę Radialną

w 1989 r. i ostro sprzeciwiałem się decyzji pozostałych członków, najwyraźniej argumentując, że według pewnego pana Mai, również członka, moja koncepcja jest niewykonalna.

Pan Brossier został przewodniczącym Jury w 1993r. i jako motocyklista

Nieustraszony, najwyraźniej codziennie przyjeżdżał swoim motocyklem do salonu jako dowód, że spotkałem go co najmniej 2 lub 3 razy, gdy szedł za mną na części drogi, kiedy wracałem z motocyklem-turbiną do domu. Tylko raz poprosił mnie, abym poszedł ze mną do domu, aby sprawdzić, według jego zeznań, realność działania mojej maszyny.

Wygląda na to, że był zdumiony ogromnym przyspieszeniem mojej maszyny w pagórkowatym miasteczku Meudon.

Kiedy dotarł na mój parking, stanął 50 metrów dalej i wyglądał na oszołomionego, a po 30 sekundach odszedł nawet bez słowa.

Warto zaznaczyć, że zaraz po otwarciu wystawy pośpieszył i w pierwszej kolejności podszedł do mojego stoiska, aby z ogromnym naciskiem zapytać mnie o nowe cechy tej koncepcji w porównaniu z 1989 r., na co odmówiłem. że moją nową strategią było zaprzestanie zgłaszania patentów na istotne elementy mojej turbiny, w przeciwnym razie byłoby to równoznaczne z odcięciem gałęzi, która nas wspiera.

Jeszcze tego samego dnia pan Brossier poprosił mnie o zdjęcie motocykla ze stojaka na pobliskim parkingu, aby mógł go wypróbować. Rozruchy i elastyczność przebiegały jak motocykl produkcyjny, nie będąc w stanie wydać na koniec testu ani jednej pozytywnej ani negatywnej opinii.

Oprócz napływu licznych gości na moje stoisko, niektórzy z nich mówili mi:

Twój wynalazek budzi pożądanie, bądź ostrożny, jesteś bezbronny, ktoś może spowodować wypadek.

Co dziwne, Concours Lépine nie starał się rozpowszechniać informacji przez 4 miesiące po wystawie, ale z drugiej strony zaprosił mnie 2 miesiące po zamknięciu swojego biura przy rue Baccaria w Paryżu na spotkanie, któremu przewodniczył pan Brossier, gdzie odbyło się przedstawiamy przedstawiciela Francuskiego Instytutu Naftowego.

Ich oświadczenie było następujące: pilnie należy udoskonalić i docenić swój wynalazek. Dlatego też w pierwszej kolejności konieczne jest przetestowanie i ocena w IFP w celu uzyskania certyfikatu.

Kiedy wiemy, że inżynierowie z Renault lub gdzie indziej, możemy ich spotkać na korytarzach IFP. i odwrotnie, moja odpowiedź była jasna: „pilnie nie robić nic”



Kolejna anegdota: pan Bourdais napisał w nr 42 (maj-czerwiec 1993) magazynu Invention) zdanie absurdalne lub raczej wprowadzające w błąd: „kontakty z dużym przemysłowcem umożliwiły udoskonalenie wynalazku turbiny, która bez tej możliwości groziła znając los silnika Wankla”, silniki Wankla są nadal sprzedawane, o ile mi wiadomo...

Pytania niektórych osób były czasami dziwne i twierdziły, że jeśli udało mi się zaprojektować i uruchomić moją wyjątkową maszynę, to być może dzięki dobrym pomysłom zaczerpniętym od innych.



Cordialement

JCL
............................

nawiasem mówiąc, o innej bardzo tajemniczej historii:
Przez długi czas nie było żadnych wieści o panach CHAMBRIN i JOJON, którym w latach 70-tych udało się uruchomić DS 19 na paliwie silnie zmieszanym z wodą... lub nawet w pewnych warunkach na czystej wodzie?

Czy bym się mylił? :

NA CHAMBRIN:

„W latach 1974-1979 mieszkał w Brazylii, gdzie wyposażał samochody w swój silnik, zasilany w równych częściach alkoholem trzcinowym i wodą.
Chambrin zmarł w Brazylii na atak serca w wieku 54 lat.

Czy jesteśmy pewni?
- śmierć?
- od zwykłego zawału serca?


A Jack JOJON? niewiele mówi się o „uczniu mechaniku”, od czasu jego zniknięcia nigdy go nie znaleźliśmy, co się z nim stało?

ORAZ TAKŻE: co się stało z różnymi prototypami, w tym z wyposażonym DS 19 oraz całym laboratorium technicznym i sprzętem testowym tych dwóch odważnych ludzi...Ha????
jeśli materiał nadal istnieje... należy go szybko podkreślić i zapewnić dobre miejsce w muzeum wynalazców...

„ale Tryfon nie ma muzeów wynalazców i ich prototypów”

Artykuł opublikowany na ECONOLOGY:

https://www.econologie.com/par-jean-pier ... -1501.html

W przeciwnym razie wczoraj nadal nie miałem pisma INPI upoważniającego do rozpowszechniania treści mojego patentu Bipp RVCC....
potem „poczekaj i zobacz”....

Pascal HA Pham

A+

Pascal
0 x
Wszystko wokół mojej pracy, pełnych filmów w internecie:

https://www.google.fr/webhp?source=sear ... 80&bih=672
bernardd
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2278
Rejestracja: 12/12/09, 10:10
x 1

Odp: Dodatkowe oświetlenie




przez bernardd » 11/02/11, 09:25

Jean Claude LEFEUVRE napisał:...moją nową strategią było zaprzestanie zgłaszania patentów na istotne elementy mojej turbiny, w przeciwnym razie byłoby to równoznaczne z odcięciem gałęzi, która nas wspiera...


Patent jest pułapką. Pomiędzy dokumentacją wniosku kredytowego a patentami żaden wynalazek nie może umknąć obecnym władzom.

Ale utrzymanie tego w tajemnicy jest dokładnie tym, czego chcą, to jest ich cel.

Jedyna ochrona jest w Internecie: opublikuj, upublicznij wszystkie szczegóły, które pozwolą każdemu na reprodukcję. „ukrywanie się na otwartej przestrzeni” :-)

Bardzo ludzka reakcja „chcę to zatrzymać dla siebie” nie ma sensu, jeśli nie masz przed sobą 100 milionów euro, aby móc go opracować, wyprodukować i sprzedać w niecałe 20 lat.

A po „przypadkowym” wypadku lub zawale serca wynalazek ponownie zostanie ukryty: utracony dla ludzkości.
0 x
A bientôt!
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263




przez Remundo » 11/02/11, 10:22

Uwaga: silnik nie może pracować na samej czystej wodzie. Bądźmy poważni...

W przeciwnym razie patent jest reklamą w świecie technicznym. Po prostu nie umieszczaj tam wszystkich tajemnic produkcyjnych.

I rzeczywiście, jak mówi Bernardd, najskuteczniejsza jest publikacja w Internecie, aby zapewnić elementy autorstwa koncepcji.

Na przykład szczegółowa technika silnika Jeana Claude'a nie jest publikowana. On ma rację. Podobnie jak dobrze zrobił, wysyłając chłopaków z IFP, konia trojańskiego wszystkich francuskich producentów silników, którzy dzięki temu podejściu mogli otworzyć silnik i odkryć wszystkie sztuczki za darmo. : Idea:
0 x
Obraz
Lefeuvre
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 79
Rejestracja: 06/08/10, 18:45
x 1

Re: dokument trudny do odczytania




przez Lefeuvre » 11/02/11, 11:37

Pascal HA Pham napisał:Witaj Cui Cui,

Przykro mi: ten dokument opublikowany w zeszłym tygodniu jest kserokopią skanu ... fotokopii. etc ..... w skrócie nie mogę zrobić lepiej = jakość tego, co mam, nie jest dobra

Myślę, że jeśli chcesz bardzo czytelny dokument, konieczne jest bezpośrednie zapytanie Jean Claude'a (w prywatnej wiadomości).

A+

Pascal


Witam Pascal,

Czy otrzymałeś 4-stronicowe akta świata, które słusznie przywołują okres mojego wypadku w 1993 r., przesłane również do Cuicui i Raymonda, o które wcześniej prosiłeś?

Nie mając pewności, być może niezależny mechanik z Moto-rewii i ludzie z AIFF znali się, podobnie jak laweta, która pojawiła się na parkingu mojego budynku tuż po wypadku, a jej właściciel nie wiedział. warsztat ADPL na sąsiedniej ulicy w Meudon specjalizujący się w naprawach i w szczególności usuwaniu pojazdów na Ile de France. Doniesiono mi, że poruszał także pojazdami, które utrudniały wystawy w Porte de Versailles.
W tym czasie szef ADPL miał swoją siedzibę przez kilka miesięcy w starych, nieużywanych pomieszczeniach i niezliczoną ilość razy obserwował mnie, jak przeprowadzałem testy przyspieszania na wzgórzu z moim prototypem.
Miesiąc temu poprosiłem go o wymianę układu wydechowego w moim samochodzie i skorzystałem z okazji, aby go zapytać: więc, czy pamiętasz wypadek mojego prototypu motocykla, który miał miejsce przed twoim garażem, tak, odpowiedział, potem przyjechałeś lawetą na parking pod moim domem: tak! Być może więc wpadłeś na pomysł usunięcia go jako wraku: nastąpiło szydercze spojrzenie zmieszane z ciszą, która zdawała się oznaczać „tak”.
Potem nie miałem ochoty zadawać mu dalszych pytań na temat tej historii, w której w tamtym czasie niektórzy musieli być przekonani lub przekonani, że nie przestrzegam standardów w przypadku mojego przerobionego motocykla, na przykład: jego pojazdu nie wolno odbierać, a nie służbie kopalni , dlatego nie może mieć żadnych dokumentów: dowodu rejestracyjnego, ubezpieczenia, prawa jazdy itp. Dlatego też podatność na zagrożenia nie może zostać wykorzystana.
0 x
W kontekście ograniczonych zasobów planety w perspektywie krótkoterminowej Walczę dla wszystkich metod oszczędzania.
Avatar de l'utilisateur
Pascal HA Pham
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1461
Rejestracja: 30/01/06, 14:56
Lokalizacja: soleil
x 25

tutaj są




przez Pascal HA Pham » 11/02/11, 13:20

przepraszam: miałem mały problem z uczynieniem ich czytelnymi i możliwymi do publikacji!

oto ich kolejność:

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

przepraszam, przyjaciele, ale czasami kierownictwo ma trudności z nadążaniem za tym: nie mogę uczynić tego bardziej czytelnym!

tutaj jest to A+

Pascal
0 x
Wszystko wokół mojej pracy, pełnych filmów w internecie:

https://www.google.fr/webhp?source=sear ... 80&bih=672

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 145