10% kupon zniżkowy na całe życie dla stałych bywalców forum

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

10% kupon zniżkowy na całe życie dla stałych bywalców forum




przez Christophe » 04/01/08, 18:15

Oto pierwsza ważna decyzja z 1 r. Dla econological sklep.

Zdecydowaliśmy zaproponować 10% redukcji żywotności dla wszystkich stałych członków forum, czyli członkowie, którzy opublikowali ponad 300 wiadomości.

Jak skorzystać z tej obniżki?

Pamiętaj, że procedura rejestracji nie jest zautomatyzowana (i na razie nie umieściłem stałych klientów w grupie), wszystko musi zostać ręcznie sprawdzone: musisz zatem przestrzegać następujących punktów:

a) System to system „grupy” klientów sklepu, więc najpierw trzeba zarejestrować się jako klient sklepu.

b) Skontaktuj się z nami za pośrednictwem Prywatnej wiadomości wskazującej Twój numer klienta lub adres lub prawdziwe nazwisko ... Krótko mówiąc, prywatne informacje, które podałeś podczas rejestracji w sklepie.

c) Następnie umieszczam twoje konto klienta w zwykłej grupie, a twoje faktury będą automatycznie obciążane w wysokości 10%.

Jeśli jesteś już zarejestrowany w sklepie, oczywiście przejdź bezpośrednio do punktu b).

„Nie mam 300 wiadomości, ale włożyłem dużo do serwisu”

Ta „oferta” może również dotyczyć członków, którzy odnotowali „wyjątkowe” uczestnictwo w serwisie bez osiągnięcia poprzeczki 300 wiadomości.

Myślę na przykład o moderatorach, Bob_Isat lub Camel1 za jego pracę nad generatorem pary ... ale z pewnością są inni (André oczywiście, ale nie chce, abyśmy wysyłali paczki do Quebecu .. ).

Ostatnie małe wyjaśnienie dla pierwszego, który skorzysta z tego: obniżka jest wskazana w pozycji Bezcłowy, ale suma z podatkiem będzie bardzo poprawna (jest to tylko ze względów księgowych obliczenia podatku VAT)
Ostatnio edytowane przez Christophe 03 / 12 / 14, 16: 01, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 04/01/08, 18:36

Aby dowiedzieć się więcej o działaniu rabatów, kliknij:

a) Kupuj grupy redukcyjne
b) Kupon rabatowy
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 04/01/08, 19:05

Wyjaśniam (być może nie byłem zbyt jasny w tej kwestii), że jaNie dodałem jeszcze stałych klientów w grupie zniżek 10%, z wyjątkiem tych, którzy już mnie pytali prywatnie!
Ostatnio edytowane przez Christophe 04 / 01 / 08, 20: 30, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 04/01/08, 19:57

To dobra rozdzielczość na 2008 rok!

:D
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Mettero
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 25/01/07, 09:37




przez Mettero » 05/01/08, 13:57

Mam nadzieję, że nie pomnażają niepotrzebnych tematów
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 05/01/08, 14:03

Myśleliśmy o tym, ale pasek 300 wiadomości jest wciąż dość wysoki ... więc w końcu nie ma zbyt dużego ryzyka ...

W rzeczywistości chodziło o „nagrodzenie” stałych bywalców forum, bez „zmuszania” do udziału forum...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 16/08/13, 15:17

Ta sama zasada dla starych członków, ale mniej uczestniczących: 5% zniżki na całe życie ze 150 wiadomości.

Skontaktuj się ze mną w MP forum po utworzeniu konta w sklepie (tutaj: https://www.econologie.com/shop/login.html ), a ja zastosuję obniżkę.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 104