Nowy subforum: Cyberakcje?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Nowy subforum: Cyberakcje?




przez Christophe » 16/02/07, 10:19

Zgodnie z tym tematem: https://www.econologie.com/forums/tout-savoi ... t3019.html wpadł na pomysł stworzenia łodzi podwodnej forum „CyberAkcja” w celu zorganizowania jakichś małych cyberakcji (zawsze oczywiście związanych z ekologią).

Dlatego chcieliśmy po prostu przemyśleć kilka kwestii przed utworzeniem tego okrętu podwodnego forum.

Cytuję Elephanta, który już sporo uporządkował:

Słoń napisał:Myślę jednak, że trzeba spełnić kilka warunków:

1°) współdzielenie pracy przy zbieraniu adresów e-mailowych: pisanie gazet, posłów, radnych generalnych, przewodniczących partii itp. w Belgii, na stronie internetowej parlamentu
1 bis) przechowywać i rozpowszechniać tę listę
2°) udostępnianie pracy tak, aby e-maile nie przychodziły wszystkie z tego samego adresu i aby nasi rozmówcy nie otrzymywali dziesiątek e-maili na ten sam temat: wydaje się to podejrzane.
3°) wysyłaj wszystkie e-maile praktycznie w tym samym czasie, najlepiej jednego wieczoru po godzinie 23:XNUMX.
4°) uzgodnienie jednolitego tekstu z podaniem źródeł (w tym źródeł oryginalnych w języku angielskim)
5°) wraz z bardzo uprzejmym tekstem towarzyszącym, który precyzuje coś w rodzaju:
„...mamy powody sądzić, że publiczne pieniądze są marnowane na takie projekty... podczas gdy amerykańscy naukowcy są bardziej zaawansowani niż my i używają znacznie tańszych środków…”
6°) unikaj cytowania zbyt wielu osób, które są nam zbyt dobrze znane, takich jak Jean Pierre Petit czy Jean Louis Naudin: mam dla nich największy szacunek, ale obawiam się, że ich nazwisko w pierwszym ataku sprawi, że pójdzie prosto do kosza.
7°) zaplanuj transmisje przypominające
8°) oprócz dużych adresów, każdy spamuje na swoich prywatnych korespondentach z zaproszeniem do transmisji
9°) znaleźć chwytliwy tytuł dla e-maila
Ostatnio edytowane przez Christophe 18 / 11 / 14, 14: 37, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 16/02/07, 11:06

Cóż, już minęło

Proponuję rozpocząć listę mailingową pod tym postem i w tej formie, którą będę aktualizował:

Temat------------tytuł-------------------------------------- ---------------Wiadomość---Data-----Odbiorca-------Nadawca-------Przypomnienie

Z-Machine------ważny temat „Energia” w wyborach---N°1---16--Journal Le Monde--Capt_Maloche---../../02
Z-Machine------ważny temat „Energia” w wyborach---N°1---16/02/07--Dziennik Les echos--Capt_Maloche---
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 16/02/07, 11:11

WIADOMOŚĆ nr 1
TEMAT: MASZYNA Z


Witam,

od zeszłego roku trwa rewolucja energetyczna, na którą nie zwróciły dotychczas uwagi żadne media, w czasie wielkich debat na temat oszczędzania energii, globalnego ocieplenia, alternatywnych źródeł energii i WYBORÓW PREZYDENCYJNYCH.

Czy byłbyś w stanie się z tym utożsamić?

Oto podsumowanie wydarzenia:

Do niedawna syntezę jądrową uważano za marzenie, nieosiągalny Święty Graal energetyki. Społeczność międzynarodowa inwestuje duże sumy w projekt ITER – gigantyczny tokamak oparty na ciągłym magnetycznym zamknięciu gorącej plazmy – technikę, którą od dziesięcioleci staramy się opanować najlepiej jak potrafimy, mając nadzieję na utrzymanie deuteru i trytu synteza termojądrowa, kosztowna i radioaktywna i być może wyprodukuje energię elektryczną w ciągu kilku dziesięcioleci. Naukowcy zatrudnieni w ramach tego projektu mogli zatem mieć nadzieję na spokojną karierę w tym projekcie.
I tak w 2005 roku zupełnie nieoczekiwanie urządzenie zwane Z-machine wykorzystujące przewężenie magnetyczne (nagłe sprężanie) wytworzyło szczyt temperatury znacznie wyższy niż jest to konieczne do wywołania fuzji boru z wodorem (paliwa obfite i tanie) prawie bez radioaktywności, a przede wszystkim BEZ SKŁADOWANIA ODPADÓW PROBLEM!! . Możemy zatem obecnie wyobrazić sobie, przy obecnych środkach technicznych, budowę elektrowni w oparciu o zasadę Z-pinch, czyli serię mini eksplozji termojądrowych (takich jak silniki spalinowe), których promieniowanie można wychwycić na drodze indukcji i przekształcić bezpośrednio w energię elektryczną. Nie ma już potrzeby stosowania izolacji, pary, turbin i alternatorów. Generatory te mogą być stosunkowo małe i instalowane niemal wszędzie, aby uniknąć transportu energii elektrycznej na duże odległości. Kto mówi lepiej?
Wszystko to udaremnia przyszłe projekty naftowe, elektrownie uranowe i projekt ITER. W mediach panuje całkowita cisza, a na forums, czytamy uspokajające i demotywujące uwagi typu: „Z-maszyna, tak, jest całkiem interesująca, musisz zobaczyć, potrzeba czasu, aby inne laboratoria potwierdziły, musisz zostawić te rzeczy Amerykanom i wojsku (pomocy! ), a potem synteza jądrowa, to myślenie życzeniowe, nie przyniesie rezultatów przez 50 lat, jak ITER…”
Co robić ? Rozpowszechnianie informacji, udostępnianie użytkownikom Internetu środków pozyskiwania informacji, tak aby jak największa liczba obywateli została poinformowana i mogła poprzez swoje głosy wpływać na politykę, tak aby obok alternatywnych źródeł energii i oszczędności energii rozwijał się sektor Z-pinch, zwłaszcza ponieważ Francja ma już maszynę Z w Gramat (Lot).

zobacz także

http://www.z-machine.net/fr/zm-article.html

http://fr.wikipedia.org/wiki/Z_machine

Reprezentuję grupę ludzi zdumionych brakiem zainteresowania czymś, co wydaje się być wielkim odkryciem XXI wieku.

Z góry dziękuję za odpowiedź, jestem pewien, że oświecony.

imię i nazwisko
Twój email
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 25/02/07, 23:34

Więc Elef?

Co robiłeś od 16-tej? : Chichot:

PS: To ma na celu wznowienie postu
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 26/02/07, 08:25

Oh ! Oh ! Jak myślisz, dlaczego biorę urlop? :D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 26/02/07, 09:01

mówienie jest dobre, działanie jest lepsze:

w ciągu 25 minut kliknięć przepompowałem połowę (=40) adresów e-mail członków parlamentu Walonii (w Belgii mamy parlament federalny: Izba Deputowanych + Senat, parlament Walonii i parlament Walonii, historia oszczędzać pieniądze : Mrgreen: )
lista, którą tworzę, znajduje się w formacie .doc: po prostu skopiuj ją i wklej zbiorczo w obszarze BCC wiadomości e-mail
Sprawdziłem, to samo można zrobić na stronie Zgromadzenia Narodowego
Ja opiekuję się Belgami, a kto Francuzami?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 26/02/07, 09:13

Słoń napisał:lista, którą tworzę, znajduje się w formacie .doc: po prostu skopiuj ją i wklej zbiorczo w obszarze BCC wiadomości e-mail


Tak, ale z pewnej liczby BCC Twój serwer pocztowy prawdopodobnie odrzuci Twoją wiadomość, w przypadku Hotmaila limit wynosi 100, jak sądzę (co już jest dużo).
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6992
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 26/02/07, 10:02

Słoń napisał:w ciągu 25 minut kliknięć przepompowałem połowę (=40) adresów e-mail członków parlamentu Walonii (w Belgii mamy parlament federalny: Izba Deputowanych + Senat, parlament Walonii i parlament Walonii, historia oszczędzać pieniądze : Mrgreen: )
„parlament Walonii i parlament Walonii”…
Raz ? : Chichot:

Miał pan także na myśli „parlament flamandzki”.
(Nie wysyłaj dwa razy tego samego e-maila do parlamentarzystów w Walonii...)
Brakuje także deputowanych europejskich.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 26/02/07, 12:40

to sprawiedliwe, wybaczycie mi tę małą literówkę, tak jak Flamandowie wybaczą wam 2 „m” :D

Parlament Europejski: Właśnie wszedłem na stronę: bez powodzenia:
Wszedłem na stronę, żeby zobaczyć listę parlamentarzystów, próbowałem 4 lub 5 (Niemcy, Słowacja, Irlandia) bez adresu e-mail

w przypadku Francuzów i Belgów z pewnością istnieje sposób, aby je zdobyć za pośrednictwem strony internetowej ich partii (dla pozostałych: kto zna pogrubioną florę na sali?)

w skrócie:

trzeba by oprócz francuskiego napisać komunikat przynajmniej po angielsku, a do poszukiwania adresów posłów europejskich wystarczy na kilka dni pracy: jedynym rozwiązaniem wydaje mi się dzielenie się pracą. Jeśli zwracamy się do posłów do Parlamentu Europejskiego, powinniśmy zwrócić się także do redakcji najważniejszych gazet w tych krajach (w języku angielskim)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 26/02/07, 21:29

Każdy dzień ma dość swoich kłopotów:

Pobrałem listę adresów e-mail

z 75 deputowanych walońskich
spośród 150 deputowanych federalnych
z ??? senatorowie
Muszę jeszcze poprawić te dwa ostatnie

odzyskanie adresów redakcji gazet może zająć nieco więcej czasu

Christopher powiedział:
Tak, ale z pewnej liczby BCC Twój serwer pocztowy prawdopodobnie odrzuci Twoją wiadomość, w przypadku Hotmaila limit wynosi 100, jak sądzę (co już jest dużo)


to nie ma znaczenia, listę można skrócić!

oprócz tego:

1) nederlanstalig medewerkers gevraagd!
2) Francuscy panowie, strzelaliśmy pierwsi!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 137