Nowy użytkownik: HYDROXYGAS PTY LTD

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
HYDROXYGAS_PTY_LTD
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 15
Rejestracja: 12/05/15, 00:53

Nowy użytkownik: HYDROXYGAS PTY LTD




przez HYDROXYGAS_PTY_LTD » 20/05/15, 07:42

Witam wszystkich,

Nazywam się Renaud Kobryński, syn ojca Walorga, Projekt założony w latach 80.

http://www.valorgainternational.fr/

.. również: 1000 i jedna bateria (niektórzy wiedzą dobrze) stają się Baterie Expert / Futur Energies na antenie na Montparnasse.

Zajmuję się dzisiaj projektem HYDROKSYGAS (nie ma jeszcze adresu URL, przepraszam...). Buduję generator czystego gazu do zastosowania w branży wodno-kanalizacyjnej na rynku australijskim. (Australia, gdzie mieszkam od ponad 10 lat). Stworzyłem prototyp, który pod względem wydajności i możliwego czasu pracy przewyższa możliwości oryginalnych modeli tworzonych przez Yulla Browna czy George'a Wisemana.

Na tym etapie jestem w logice badawczo-rozwojowej, aby wypuścić mój pierwszy projekt przemysłowy.

Oto film z jednej z moich prezentacji z 2012 roku w Sydney, w języku angielskim, demonstrację znajdziesz w ciągu ostatnich 15 minut.

http://www.mwrs.org.au/2012/08/17/august-2012-lecture-now-we-are-thinking-with-hydrogen/

Mogę opublikować zdjęcia lub odpowiedzieć na pytania dla tych, którzy chcą porady na temat budowy elektrolizerów.

PS: Zamieściłem ogłoszenie w drugim forum znaleźć menedżera projektu dla naszej firmy w Paryżu.

Renaud K.
0 x
HYDROXYGAS_PTY_LTD
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 15
Rejestracja: 12/05/15, 00:53




przez HYDROXYGAS_PTY_LTD » 07/06/15, 02:25

>>> 240 wyświetleń tego posta, nieźle jak na prezentację, nie wahaj się jednak przywitać! <<
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 148