Nouveau forum przyjść, czego chcesz jako funkcje?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79001
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10933

Nouveau forum przyjść, czego chcesz jako funkcje?




przez Christophe » 30/11/15, 12:46

Po sklepie atakuję migrację forums... i szybciej niż oczekiwano z powodu błędu akcentów w tytułach ...

Pytanie: jakie (nowe) funkcje chcesz forums?

Dziękuję za sporządzenie mi listy, jeśli to możliwe, tego, co lubisz tutaj lub gdzie indziej i widzę, co można zintegrować.

Dziękuję.

W przypadku regularnych nieuchronnie będzie wiele domyślnych zmian funkcji, ale postaram się ograniczyć zmiany do maksimum (przynajmniej wizualnie).
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79001
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10933




przez Christophe » 30/11/15, 13:13

Przeformułowuję: jakie funkcje tutaj nie chcesz dokładnie stracić?
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 30/11/15, 14:49

no .....
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79001
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10933




przez Christophe » 30/11/15, 15:56

Oh

Ok dzięki, że mogę robić, co chcę?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 30/11/15, 16:48

Gdyby to było możliwe:

- może być coś do zharmonizowania, to jest w indeksie / ostatnich 150 wiadomościach / home => to by było zharmonizować położenie strzałki przekierowania, jest na prawo po nazwie w ostatnich 150 wiadomościach (to co wydaje mi się całkiem logiczne => w kierunku czytania)
- Czasami istnieje ograniczenie w konsultacjach / wyszukiwaniu we własnych postach starych wiadomości (czasem możemy wyświetlić tylko jedną stronę, czasem innym członkom znacznie więcej, w skrócie czasami blokuje trochę).
- sprawdź, czy wstawienie plików .png wygląda na lepsze, ale czasem tak jest.
- jeśli nadal będę zgodny z tym, co już powiedziałem, dobrze byłoby migrować forum z tym samym nowym trzeźwym designem ... i zrób to z ogrzewaniem izolacyjnym, aby uczynić go podsekcją tego forum (z komunikatami sekcji, które pojawiłyby się zarówno tutaj, jak i na iso-grzaniu, widziałem gdzie indziej, że jest to osiągalne, tak jak tam publikujesz i wyświetla się tutaj i na odwrót.) nagle "silnik" PHPBB (lub kekchoz) izolacji cieplnej byłby bardziej zaawansowany niż ten ...
- wydaje mi się ponadto, że prezentacja w tabeli byłaby jaśniejsza? Wreszcie, zawsze są zalety i wady wszystkich tych punktów.
- nadal możesz poczekać do stycznia na kolejny krok, jeśli chcesz go potrzeć ... nie ma się co spieszyć;)
- znajdź coś, co zachęci ludzi do publikowania więcej ... zamiast tylko „konsultowania”
- wprowadzić kolorową ikonę, gdy temat staje się „gorący”, może zachęcić ludzi do publikowania, a także uniemożliwić moderację, może w każdej chwili interweniować, jeśli coś pójdzie nie tak (dwie pieczenie na jednym ogniu)
- i karcher do walki z trollizmem. Obraz (dla niektórych tunel myjący nie wystarczyłby)

RTDC.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 30/11/15, 18:03

Christopher powiedział:

Ok dzięki, że mogę robić, co chcę?


Wcale nie powiedziałeś:

jakie funkcje NIE chcesz utracić?


Nie chcemy stracić żadnej funkcji

podwójna negacja, dlatego:

chcemy zachować je WSZYSTKIE! :D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 879
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173




przez Gildas » 30/11/15, 18:23

Witam,

Ciekawa funkcja;
Aby móc powiększać teksty bez wyświetlania paska przewijania w dół!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79001
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10933




przez Christophe » 30/11/15, 18:52

Słoń napisał:Nie chcemy stracić żadnej funkcji

podwójna negacja, dlatego:

chcemy zachować je WSZYSTKIE! :D


Ach ok, odpowiadałeś na moją formułę 2ieme, więc : Chichot:
Ostatnio edytowane przez Christophe 30 / 11 / 15, 18: 59, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79001
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10933




przez Christophe » 30/11/15, 18:53

Gildas pisał:Witam,

Ciekawa funkcja;
Aby móc powiększać teksty bez wyświetlania paska przewijania w dół!


Następny forum będzie responsywny (dla smartfonów) i może mieć konfigurowalny motyw dla każdego członka :)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 30/11/15, 19:08

Możesz na przykład wyróżnić tytuły postów, z którymi się dzisiaj konsultowaliśmy, abyśmy wiedzieli, gdzie czytamy (zmień kolor lub dodaj ikonę itp.)

Miło będzie móc przejść bezpośrednio do strony nr x postu zamiast otwierać kolejno wszystkie strony.

Również po to, aby móc „zaznaczyć” replikę, fragmenty zainteresowania, rodzaj listy celów, postów podczas ich czytania, z systemem umożliwiającym „bezpośredni” / łatwy powrót do nich. Tutaj! taki a taki napisał, że jest ciekawy i nawiązuje do innej wskazówki lub postu już dostrzeżonego. Jest zauważony i nie zgubiony, możemy do niego wrócić po fakcie (x dni) i nagle znacznie ułatwiamy badania / linki będące przedmiotem debaty bez zjadania stron z lekturą, aby znaleźć dokładnie ten fragment i zrobić cytat itp. .

Jak ??? To jest gazownia, o którą cię pytam? Trust Totof, możesz to zrobić !!! : Mrgreen: a jeśli cię znajdzie, nie odrywając głowy. : Mrgreen:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 115