Linky Miernik: operacyjny i instrukcja?

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2491
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 364

Re: Counter linky: Praca i instrukcji?




przez Forhorse » 19/10/23, 07:34

gegyx napisał:?

Wszystkie urządzenia elektryczne będą miały (lub będą miały) kod identyfikacyjny. A linky może to rozwiązać.


Musisz rzucić palenie...
1 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Counter linky: Praca i instrukcji?




przez Macro » 19/10/23, 08:29

Właśnie poszedłem sprawdzić swoje konto EDF... Oczywiście nie wyraziłem zgody na dzienne zestawienie zużycia i wiesz co??? cóż, nie mogę mieć danych liczbowych (są moim dostawcą), podczas gdy w aplikacji Lite je mam... Edf Uzupełniłem dla nich swój profil, wskazując, że mam samochód elektryczny.... Przypisują mi 36% mojego zużycie do mojego c zera : Chichot: : Chichot: : Chichot:
Odkąd go mam, nie zużywam o 36% więcej... Poza tym ładowanie odbywa się wyłącznie w nocy na urządzeniach HC, takich jak CES i pralka... Jeśli połączę ich obliczenia dotyczące tych 3 pozycji zużycia, wychodzi mi 69% mojego zużycia, które powinno być w HC : Chichot: : Chichot: : Chichot: podczas gdy w rzeczywistości mam tylko 40% zużycia HC... w skrócie... Linki nie podaje im więcej informacji... Albo podaje to źle
3 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 164