Nowy paradygmat w fizyce

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Ogromne reperkusje

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
jjfouchet
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 10/11/09, 12:02

Nowy paradygmat w fizyce




przez jjfouchet » 11/11/09, 20:27

Tego lata na Uniwersytecie w Liège Nassim Haramein z panelem złożonym z 11 par otrzymał nagrodę za najlepszą publikację w następujących dziedzinach: fizyka, mechanika kwantowa, teoria względności, teoria pola i grawitacja, za wkład w: Proton Schwarzschilda . Pokazanie, że serce atomu działa jak mała czarna dziura, a jednocześnie stłumienie silnej siły, która nie miała prawdziwego uzasadnienia.

Aby uzyskać więcej informacji: http://www.theresonanceproject.org


Z poważaniem,

Jean-Jacques
0 x
Avatar de l'utilisateur
minguinhirigue
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 01/05/08, 21:30
Lokalizacja: Strasburg
x 1




przez minguinhirigue » 11/11/09, 22:08

Problem w wyborze ankiety do edycji...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 11/11/09, 22:45

Drogi Fouchet,

cieszymy się, że jesteś nowym mówcą w naszym programie forums, ale trochę krótkie :D większość z nas wciąż jest cholernymi newtonistami :D wyjaśnić !
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79417
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11080




przez Christophe » 12/11/09, 00:18

spam? :zaszokować:
0 x
jjfouchet
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 10/11/09, 12:02




przez jjfouchet » 12/11/09, 10:29

Cóż, nie jestem ekspertem (niech Bóg broni), ale siła silna została dodana, gdy fizycy odkryli dwa protony w jądrze ... obliczenia siły, która musiała istnieć, aby utrzymać te dwa protony razem, były takie, że ostatecznie wynalezienie oddziaływania silnego, aby wyjaśnić, że protony trzymają się jeden obok drugiego.

Nassim demonstruje za pomocą równań (16) mechaniki klasycznej (uff), że jądro atomu reaguje jak czarna dziura. Ponownie oblicza zaangażowane siły i ostatecznie podaje wartości, które wydają się bardziej spójne. Co więcej, otwiera się zupełnie inna perspektywa. Jesteśmy stworzeni z czarnych dziur i żyjemy we wszechświecie czarnej dziury. Dlatego w nocy, pomimo ilości gwiazd na niebie, nie jest zbyt jasno w ciągu dnia!!!

Cóż, zapraszam do przeczytania jego artykułu na jego stronie. Myślę, że jest dużo spadków. Wydaje mi się to najbezpieczniejszym krokiem w kierunku ujednolicenia fizyki i innego sposobu zrozumienia wszechświata, który nas kształtuje.
Z poważaniem,
Jean-Jacques
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 18/11/09, 16:21

Słoń napisał:Drogi Fouchet,
cieszymy się, że jesteś nowym mówcą w naszym programie forums, ale trochę krótkie :D większość z nas wciąż jest cholernymi newtonistami :D wyjaśnić !


Wyznana wina jest w połowie naprawiona :D


jjfouchet napisała:Cóż, nie jestem ekspertem (niech Bóg broni), ale siła silna została dodana, gdy fizycy odkryli dwa protony w jądrze ... obliczenia siły, która musiała istnieć, aby utrzymać te dwa protony razem, były takie, że ostatecznie wynalezienie oddziaływania silnego, aby wyjaśnić, że protony trzymają się jeden obok drugiego.

jest tak, że potem, w księgach, które to przepisywały, wszyscy zgodzili się wierzyć w coś, co zostało wymyślone od podstaw…
najbardziej przejrzysta demonstracja najbardziej rażących błędów nauki, która w nic nie wierzy.


jjfouchet napisała:Pokazanie, że jądro atomu działa jak mała czarna dziura

czyli jak działa czarna dziura?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28732
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 18/11/09, 16:54

Tak, wprawia mnie to również w zakłopotanie, że mieszamy astrologię z fizyką kwantową... Istnieje taka graaaaaaannnd luka, że ​​nie sądzę, aby poważny teoretyk wykorzystał takie wydarzenia do opublikowania tam swojej pracy. : Chichot:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 109