Gospodarka i biznes: np Colruyt

Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ... krótkie komfort cieplny. Izolacja, energia drewno, pompy ciepła, ale także energię elektryczną, gaz lub olej, VMC ... Pomoc w wyborze i wdrażaniu, rozwiązywanie problemów, optymalizacja, porady i sztuczki ...
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4

Gospodarka i biznes: np Colruyt




przez lejustemilieu » 16/10/07, 19:37

Witam,
Dziś rano pojechałem do strefy przemysłowej w Ath (Belgia)
Widziałem turbinę wiatrową ... należącą do Colruyt ...
Poszukałem więc informacji w sieci i zobaczyłem, że ta firma zasługuje na Oscara za ekonomię, a więc za ekologię.
http://www.colruyt.be/colruyt/static/mi ... rgie_f.htm
Gdyby wszystkie firmy miały te same pomysły ... byłoby dobrze.
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 16/10/07, 19:51

Tak, rozumieli, że oszczędności w opakowaniach, energii itp. Były na ich korzyść w takim samym stopniu, jak na naszej planecie.

Sprzedają również (stosunkowo) wiele produktów ekologicznych i mają markę, która przekazuje część ceny produktu organizacjom charytatywnym w krajach południowych (chociaż wolelibyśmy sprawiedliwy handel niż działalność charytatywną).

Do tego kasjerzy wypełniają torby przy wyjściu, co jest raczej przyjemne w tym brutalnym świecie.

Chciałbym jednak dowiedzieć się trochę więcej o polityce społecznej tej sieci sklepów i panuje cisza radiowa.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i goście 153