Opinia i test: testowałem SALTO, francuski VOD VS Netflix (aplikacja na Androida zerowa)

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Re: Recenzja i test: Testowałem SALTO, francuski VOD VS Netflix (zerowa aplikacja na Androida)




przez Christophe » 17/05/21, 23:03

Po kilku miesiącach użytkowania: nadal zadowolony z salto ... Katalog rozszerza się z tygodnia na tydzień ... z priorytetem na produkcję francuskojęzyczną.

Nadal będziemy żałować, że musimy zapłacić za powtórkę (oferta darmowej powtórki byłaby fajna)

Widziałem, że ostatnio na TNT był kanał Salto 8)
0 x
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 667
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 250

Re: Recenzja i test: Testowałem SALTO, francuski VOD VS Netflix (zerowa aplikacja na Androida)




przez ne 44 » 19/05/21, 05:49

Christophe napisał:Po kilku miesiącach użytkowania: nadal zadowolony z salto ... Katalog rozszerza się z tygodnia na tydzień ... z priorytetem na produkcję francuskojęzyczną.


Pierwsza produkcja salto (raï) ... która „w końcu” stworzy oryginalną treść.

Ale ... co się stanie z salto ... jeśli dojdzie do fuzji TF1 - M6 (z możliwym utworzeniem platformy) ...?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Re: Recenzja i test: Testowałem SALTO, francuski VOD VS Netflix (zerowa aplikacja na Androida)




przez Christophe » 19/05/21, 10:39

Nie rozumiem, dlaczego to się zmieni? To sprawi, że 1 partner Salto zamiast 2 ... TF1 i M6 mają już własną platformę ...

Z drugiej strony, jeśli chodzi o kreatywność i oryginalną zawartość, dobrze by było, gdyby Canal umieścił kulki w Salto: brakuje wszystkich znakomitych serii CANAL (biuro legendy, braquo, koła zębate itp.)
0 x
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 667
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 250

Re: Recenzja i test: Testowałem SALTO, francuski VOD VS Netflix (zerowa aplikacja na Androida)




przez ne 44 » 19/05/21, 22:47

Christophe napisał:brakuje wszystkich znakomitych serii CANAL (biuro legendy, braquo, koła zębate ..)


He Ho !!!!!!!!!

Zapomniałeś o Hipokratesie !!! Nie ale ! I tak nie zrobiliśmy tego na darmo ... Roll:
1 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15093
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4416

Re: Recenzja i test: Testowałem SALTO, francuski VOD VS Netflix (zerowa aplikacja na Androida)




przez GuyGadeboisTheBack » 21/05/21, 20:48

Nie obchodzi mnie to, hakuję wszystko przez hosty z linkami, które rozpinam za pomocą AllDebrid i które przesyłam strumieniowo bezpośrednio na mój telewizor bez przesyłania strumieniowego! : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Re: Recenzja i test: Testowałem SALTO, francuski VOD VS Netflix (zerowa aplikacja na Androida)




przez Christophe » 23/05/21, 12:37

Jesteś po prostu złą postacią! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Wesprzyj produkcję za kilka euro miesięcznie, szczerze mówiąc, jest większe zainteresowanie piractwem jak p ... c ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15093
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4416

Re: Recenzja i test: Testowałem SALTO, francuski VOD VS Netflix (zerowa aplikacja na Androida)




przez GuyGadeboisTheBack » 23/05/21, 13:11

Śmiało, wesprzyj produkcję! : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Re: Recenzja i test: Testowałem SALTO, francuski VOD VS Netflix (zerowa aplikacja na Androida)




przez Christophe » 23/05/21, 13:21

Robię to ! Mam konto Salto (które zastąpiło Netflix) od czasu premiery i Amazon Prime od lat ...

To, że Salto jest najbardziej krytykowane przez Francuzów, musi rozśmieszyć Netflix ... „Ale jacy głupi są ci ludzie! Sprzedawajmy im nasze produkcje”

Szczerze mówiąc, wszyscy francuscy youtuberowie lub internauci, którzy porównują Salto do jego premiery z Netflixem na miejscu od lat, to mariole i zdrajcy krajowej produkcji! Szybko pod pręgierz! : Mrgreen: : Mrgreen:

Salto jest bardzo dobry w swojej zawartości ... poza tym, że nadal nie ma aplikacji na Androida kompatybilnej ze "starymi" urządzeniami i że tak jak RTBF AUVIO może oferować wersję freemium !! A to jest haniebne!

Hej Guy, kombinujesz z VPN, możesz przetestować, że zmieni to twoją nielegalną aktywność: https://www.rtbf.be/auvio/ : Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15093
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4416

Re: Recenzja i test: Testowałem SALTO, francuski VOD VS Netflix (zerowa aplikacja na Androida)




przez GuyGadeboisTheBack » 23/05/21, 13:25

Christophe napisał:Robię to !

Ja też mam Prime'a (tak, kręcę się w kółko na nikczemnego Jeffa Bezosa), zresztą w tej chwili pożeram The Expanse, serial SF ... : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Re: Recenzja i test: Testowałem SALTO, francuski VOD VS Netflix (zerowa aplikacja na Androida)




przez Christophe » 23/05/21, 13:40

Widziałem wtedy S1 (prawdopodobnie na Netflix) ... ale nie wiem, dlaczego S2 napompował mnie po E2 ... Widzę, że są na S5 ...

Wiedziałeś, że mamy temat „Twoje najlepsze filmy” do obejrzenia ?

Z drugiej strony, nie sądzę, żeby były w serialu * ... w erze VOD, zajęli ogromne miejsce ... poza tym, S9 Dextera zostanie wydany ...

Inauguruję? Właśnie skończyłem z synem znakomitego Malcolma! To była „tradycja” przez kilka miesięcy: 2 lub 3 odcinki każdego wieczoru!


Poza tym firmy VOD dobrze o tym wiedzą: często są to dobre seriale, które zdobywają nowych klientów ... i dlatego tworzą więcej seriali niż filmów!

No tak, piractwo filmu jest dość łatwe, po kilku próbach będziesz go mieć w dobrej jakości ... ale seria, na przykład 8 sezonów, w dobrej i stałej jakości, może być bardziej nudna ... eh Guy! !! : Mrgreen: : Mrgreen:

Na Prime polecam Man in the High Castle / Man in high castle ... (ale proszę nie odchodź od nazistów ...)

Mówiliśmy już o tym tutaj rapidos: bistro / humor-t1191-13370.html # p378666

* istnieje kilka „dedykowanych” tematów według serii gatunków: medias / breaking-bad-la-serie-arcydzieło-w-październiku-w-arte-t9997.html pochodzi z 2010 roku ... Nie mogę w to uwierzyć! : Chichot:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 168