Zanieczyszczenia cząsteczkami oleju napędowego

Omówienie metod rekultywacji i kontroli jakości powietrza.
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 06/02/06, 15:00

benoit : Arrow:

Widać, że żartuje ... FAP-y przepuszczają bardzo niebezpieczne mikrocząsteczki, najbardziej niebezpieczne, ponieważ osadzają się na oskrzelach naszych dzieci w mieście : Evil:

Będzie to (być może) .... kolejny skandal z 21X wieku, tak jak dzisiaj z azbestem .... za 10 będzie ten jeden cząsteczki + metale ciężkie (emitowane przez nasze drogie katalizatory: platyna, rod, pallad itp.). To nie ja to mówię, ale naukowcy, a nawet z USA (Boston dla katalogu doniczek.). : Evil:

lepiej : jest na forum z ekonologii mówca o nazwisku „profesor ...” z Grenoble (znajdę jego dokładny pseudo), który twierdzi, że złożył patent, aby usunąć ten problem z katalizatorami ... : Mrgreen: : Mrgreen:

webmaster : Arrow:

Interesujące byłoby zebranie wszystkich informacji związanych z:
- FAP
- katalizatory
- LPG
- CNG
- elektryczny ..... w obiektach, które zawsze znajdują się w tym samym miejscu?

Znalazłem doc w ogólna ocena paliwa benzynowe, GO, LPG, CNG bardzo ciekawe ... Zrobię skany i umieszczę je w temacie: „globalna ocena”.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 06/02/06, 15:09

aby uzupełnić moje poprzednie posty:

Pseudonim nauczyciela to profesor31, w temacie „po prostu pantone” ==>

professeur31
Poziom EconoPadawan 2

Wysłany: Środa Jan 25, 2006 20: 27: 28 Temat wiadomości:

-------------------------------------------------- ------------------------------

Bucheron napisał:
ex-océano napisał:
Po prostu powiększ obraz tego tematu:

https://www.econologie.com/forums/sciences-a ... t1429.html

i spójrz na wkładkę obok artykułu na temat francuskiego samochodu napędzanego wodorem. Jest napisane
Rzeczywiście, postrzegane w ten sposób ...
To głupie, emisje ołowiu we Francji spadły o współczynnik 12 między 1990 i 2002, a oto, odrzucamy inne metale ciężkie w ilościach, o których wiemy, że są problematyczne!

Cóż, pracują nad tym nie tylko Amerykanie, francuscy naukowcy badają to również od kilku lat: Cytat:
Badanie przeprowadzone przez naukowców z laboratorium glacjologii i fizyki środowiska (UJF-CNRS) przeprowadzone wspólnie z włoskimi naukowcami z Uniwersytetu Weneckiego pokazuje, że katalizatory, o których mówi się, że są ekologiczne, prawdopodobnie są źródłem zanieczyszczenia martwiąc się o metale ciężkie! Doniczki te uwalniają do atmosfery coraz większe ilości platyny, rodu lub palladu. Na razie badacze nie byli w stanie zmierzyć zagrożenia dla zdrowia ludzkiego dla tego zanieczyszczenia powodowanego przez urządzenie zapobiegające zanieczyszczeniom.

Kontakt: Claude Boutron, tel. : 04 76 82 42 00,
e-mail: boutron@glaciolog-ujf-grenoble.fr

(http://www.grenoble-isere.com/cgi-bin/aepi/charge.pl, Marzec 2001)

Jednak nie słyszałem ani nie czytałem, że opublikowali wyniki swojej pracy ...


Dobry wieczór.
Masz rację, wspominając ten temat, który znam dobrze, ponieważ rok temu interesowałem się nim.
Złożyłem wniosek o patent w celu (między innymi) ograniczenia tego źródła zanieczyszczenia.
Dokument będzie dostępny około lipca.
Będę cię informować.
Wkrótce.
PROF.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 06/02/06, 22:58

dziękuję Rulian : Arrow:

SUPER strona greenfacts.org : Arrow:

Ekstrakt =

sadza
Podobne terminy: sadza, sadza czarna

Definicja:
Pył węglowy emitowany do powietrza z powodu niepełnego spalania paliwa.

Źródło: GreenFacts

Plus :
Przykład emisji sadzy

zdjęcie ogromnej amerykańskiej ciężarówki, która pluje bardzo czarno.

Źródło: Przyczyny zanieczyszczenia powietrza dla zdrowia i energii
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 07/02/06, 00:14

A oddychanie w Azji zabija jeszcze bardziej:

800 T uranu używanego jako amunicja w Iraku powoduje wady wrodzone u dzieci i zabija żołnierzy - w Iraku, w okolicy oraz w USA!

http://www.voltairenet.org/article15490.html

Krótko mówiąc, wystarczy zebrać pył w Iraku, aby zbudować bombę atomową :(
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 07/02/06, 01:09

Dla Iraku : Arrow:

to jasne ............ rikanie używają zubożonego uranu do głowic pocisków ......... ale myślałem, że to było w 1991 mają duże zapasy do sprzedania. : Evil:
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 07/02/06, 08:56

Były Oceano : Arrow:

Właśnie przeczytałem cały artykuł, z tyłu jest zimno .... wyciąg:

Podczas październikowej konferencji broni uranowej 2003 w Hamburgu w Niemczech niezależni naukowcy z całego świata udokumentowali ogromny wzrost wad wrodzonych i nowotworów tam, gdzie byli używane NDU i DU. Profesor Katsuma Yagasaki, naukowiec z Ryukyus University na Okinawie, obliczył, że tony 800 DU rozproszone w Afganistanie są radioaktywnym odpowiednikiem bomb 83 000 z Nagasaki. Ilość DU użytego w Iraku jest równoważna z bombami 250 000 Nagasaki.


Nasze małe „kłótnie” na temat zanieczyszczeń samochodowych są bardzo małostkowe, oprócz tego, co jest napisane w tym artykule ...... :zaszokować:
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 07/02/06, 09:07

Rulian napisał:Jean63, pozwoliłem sobie na edycję wiadomości w celu usunięcia kontaktu wskazanego w jednym z poprzednich postów (imię i nazwisko, telefon, e-mail) z oczywistych powodów poszanowania anonimowości zainteresowanej strony. W razie potrzeby oddam go po rozmowie z tobą przez posła.

To właściwie błąd z mojej strony. Skarżący sam opublikował swoje dane kontaktowe na stronie forum Econo. Więc odłożyłem wszystko jak poprzednio i proszę Jean63 o przeprosiny.
Rulian napisał:W tym miejscu należy unikać nazwisk i numerów telefonów osób trzecich forum tak samo jak na innych.

Jest oczywiście nadal aktualne : Mrgreen:
Ostatnio edytowane przez Rulian 07 / 02 / 06, 11: 13, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 07/02/06, 09:26

Uważaj, aby krytycznie spojrzeć na to, co mówi Meyssan ...
Ma opinie przeciwko wszystkim, które są czasami interesujące z powodu zadawanych przez nich pytań, ale wciąż musisz zrobić to samo, aby nie zostać „uwikłanym” tonem strony ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 07/02/06, 10:08

Więc drwal! 0,23 z dymomierzem, przecina cię, prawda? ... a ja nawet nie byłem nawet spanonizowany! : Chichot:
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79441
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11092




przez Christophe » 07/02/06, 10:25

Benoit- napisał:Jeśli jest tak czysty i cudowny, to na co nasz rząd czeka, aby zaoferować ulgę podatkową na instalację jako rynek wtórny FAP na wszystkich silnikach Diesla już w obiegu? Następnie zabraniamy obrotu dieslami spoza FAP z 2010.

: Evil:


: Mrgreen: = IRONIA! Didiou !!!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "zanieczyszczenia powietrza oraz rozwiązania chroniące przed zanieczyszczeniem powietrza"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 20