Koniec wsparcia Windows XP, starzenie się więcej?

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
cień
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 171
Rejestracja: 13/04/08, 15:16
x 2




przez cień » 06/06/14, 11:23

zobacz na płótnie dla XP

Obraz

PS Jeśli przypadkiem Windows jest tak potężny
Wszystkie bankomaty z pewnością przejdą pod linux
Międzynarodowa stacja pod Linuksem
Centra danych i serwery w systemie Linux
Bezpieczeństwo CERN pod Linuksem
NASA pod Linuksem
Lista jest bogata
Niemcy + Francja + Szwecja i wiele innych bez hałasu bez przemocy
system jest często przedstawiany ze względu na jego rygorystyczność i koszt

windows to tylko rozwidlenie uniksa i nadanie mu zaszczytnego miejsca jest zaskakujące
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 06/06/14, 12:56

tak, widziałem tę wskazówkę gdzie indziej: jest osadzona wersja systemu Windows XP dla kasy super market lub innej aplikacji, która musi trwać długo i której Microsoft nie może sobie pozwolić na awarię

przekazanie systemu Windows XP do wersji osadzonej umożliwi dalsze korzystanie z aktualizacji Microsoft, ale do czego to służy? to nie aktualizacje systemu Windows będą brakować, ale przydatne aktualizacje oprogramowania

pierwszym przydatnym oprogramowaniem, którego brakuje podczas korzystania z systemu Windows XP, jest program antywirusowy: program antywirusowy avira darmowy program antywirusowy już nie działa i pozwala mi wierzyć, że należy zainstalować wersję płatną

zrobiło mi to samo na końcu Windows 98

inne oprogramowanie, którego będzie brakować: przeglądarka internetowa: nie będzie nowej wersji przeglądarki dla XP

wbudowany system Windows XP nie potrzebuje niczego, ponieważ używa tylko specjalnego oprogramowania do jednorazowego użytku
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 06/06/14, 13:06

Cień napisał:windows to tylko rozwidlenie uniksa i nadanie mu zaszczytnego miejsca jest zaskakujące


nie!

to ms dos, który jest imitacją unixa: zła imitacja zbyt ograniczona, którą trzeba było porzucić: okna stały się pierwszą warstwą bez tyłu poniżej

odwrotnie unix został ulepszony w postaci linuksa i nadal pozostaje niezawodną bazą poniżej aplikacji graficznych

niektóre profesjonalne aplikacje mogą być usatysfakcjonowane MSdos, tak naprawdę bez konieczności posiadania Windowsa: do tego jest rozwiązanie: libreDOS kompatybilny z MS DOS, ale ze sterownikami dla nowszego sprzętu
0 x
cień
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 171
Rejestracja: 13/04/08, 15:16
x 2




przez cień » 06/06/14, 13:51

Ułaskawienie : Chichot: programy, które działają szybko = asembler klawiatury : Mrgreen:
MSdos = IBM :D
http://fr.wikipedia.org/wiki/MS-DOS
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 06/06/14, 15:51

korekta mojej poprzedniej wiadomości: to freeDOS

http://www.freedos.org/

szkoda, że ​​nie możemy już edytować starych wiadomości
0 x
cień
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 171
Rejestracja: 13/04/08, 15:16
x 2




przez cień » 06/06/14, 21:57

:D dzięki za link
Miłego wieczoru
0 x
Debugowanie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 06/06/14, 09:50




przez Debugowanie » 12/06/14, 06:29

Nawet jeśli oznacza to zmianę Windaube, zdaniem specjalisty od komputerów, który sprzedaje Windaube od lat, nie powinieneś w żadnym wypadku przechodzić na 8.1 i pozostać pomimo wielokrotnych prób Billa w wersji 8. Według niego 8.1 jest częścią nieodebranych w Macrocrottesoft.
Właśnie kupiłem Samsung Galaxy Note 3 etui, galaxy note 3 neo etui dla mojego telefonu i okładka samsung galaxy note 3 neo
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2493
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 365




przez Forhorse » 12/06/14, 11:01

Czy zamierzasz przyjeżdżać na trolling z dokładnie tym samym komentarzem co 6 dni, czy i tak zamierzasz się trochę pokłócić?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272

Odp .: Koniec wsparcia dla systemu Windows XP, jeszcze jedno przestarzałe?




przez Grelinette » 12/06/14, 14:50

Christophe napisał:Od 8 kwietnia obsługa WinXP już nie istnieje ...

To ciekawe, nadal regularnie mam małą ikonę, małą żółtą tarczę w prawym dolnym rogu paska zadań, która mówi mi, że są oczekujące aktualizacje systemu Windows i że muszę zainstalować ! ... :zaszokować:
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88

Odp .: Koniec wsparcia dla systemu Windows XP, jeszcze jedno przestarzałe?




przez Gaston » 12/06/14, 14:55

Grelinette napisał:To ciekawe, nadal regularnie mam małą ikonę, małą żółtą tarczę w prawym dolnym rogu paska zadań, która mówi mi, że są oczekujące aktualizacje systemu Windows i że muszę zainstalować ! ... :zaszokować:
Zawsze dostępne są aktualizacje innego oprogramowania typu Micro $ (na przykład Office).
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 93