Co to jest niewybaczalne w naszych społeczeństwach (np. Troy Davis)

filozoficzne debaty i firm.
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491




przez Janic » 17/10/11, 08:57

Christophe komentarzy
Zgadzam się z tobą, powinienem był umieścić dobór naturalny w cudzysłowie, ponieważ faktycznie było to mylące. Moim celem było pokazanie, że śmiertelność, która wybiera najtwardszych, po prostu się zmieniła.
...(niektórzy stulatkowie nadal palą, podczas gdy umiarkowani palacze umierają w wieku 50 lat...)
to jest wielki klasyk! Rozsądny punkt widzenia można mieć tylko na rozszerzonym zbiorze statystycznym. Stosunek stulatków, którzy palą, do stulatków, którzy nie palą, nie jest na korzyść tych pierwszych i generalnie niepalących. prawdziwy bliźniaki i taki tryb życia dominuje (na przykład na raka)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28736
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5541




przez Obamot » 17/10/11, 09:23

Poleganie na palaczach w celu ustanowienia „doboru naturalnego” w społeczeństwie jest bardzo ciekawą metodą!

Ponieważ ta selekcja jest wypaczona od samego początku — nie tylko przez palenie — ale bardziej ogólnie przez fakt, że linie rodzinne są już osłabione przez niezdrowe jedzenie, wygodę i wszystko osłabione przez psychopatologie charakterystyczne dla miast…

Doktor Kousmine ustalił już jasno ogólną zasadę:
1) linie rodzinne mieszkańców miast są de facto osłabione przez dewitalizację żywności, brak ruchu fizycznego, zanieczyszczenie itp. Stopniowo stają się bezpłodni (kilka pokoleń później: problemy bezpłodności) i/lub wcześnie umrzeć.
2) zastępują ich następnie mieszkańcy wsi – silniejsi i lepiej odżywieni – zwabieni (fałszywą) obietnicą dobrobytu miast.
3) z kolei słabną i są zastępowane przez inne i tak dalej.

Co oznacza, że ​​zgadzam się z Le_Juste_milieu, powinniśmy zrobić jak z karą śmierci, zająć się Przyczyny problemu. A przyczyną jest tu polityka „faitu dokonanego”, który później jest znacznie trudniejszy do naprawienia (ale jakże łatwy do osiągnięcia w danej chwili). Celem jest wyraźnie system legislacyjny! Więc to „my” (koniecznie)! Nie głosując za „dobrymi” prawami (lub nie stosując tych, które istnieją) pozwala to na wszystkie obecne dryfy sprzedaży produktów denaturowanych, marketingu produktów niebezpiecznych i niekontrolowanych itp. Dotknięte są wszystkie sektory, w tym kryzys zadłużenia i oczywiście skazania niewinnych ludzi... Na koniec, jak mówi mój sąsiad: często odnosimy smutne wrażenie, że prawo jest tworzone dla nieuczciwych ludzi.

Chodzimy po głowie?!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084




przez Christophe » 17/10/11, 10:12

lejustemilieu napisał:Christophe, moja łania ...
Chcesz usunąć z tytułu Troy Davis, był tylko przykładem.
dziękuję :D


To jest zrobione moja kapusta: nie sądziłem, że temat zboczył (pouczająco) w tym momencie!

Zachowałem „ex. Troy Davis”, ponieważ jest to temat u źródła tematu…
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 169