Bonus Malus dla samochodów: kto mi wyjaśni problem?

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Bonus Malus do samochodów: kto mi wyjaśni problem?




przez Christophe » 04/10/23, 11:13

Tak, młode pamiętniki budzą się cudem!

W ciągu ostatnich kilku dni widziałem wiele artykułów: co by było, gdyby utrzymanie starego samochodu było bardziej przyjazne dla środowiska?

Bez żartów !!! Ta analiza ekonologii została przeprowadzona 10 czy 15 lat temu… Co, Remundo?
1 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2223
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 510

Re: Bonus Malus do samochodów: kto mi wyjaśni problem?




przez phil59 » 04/11/23, 23:14

Christophe napisał:Tak, młode pamiętniki budzą się cudem!

W ciągu ostatnich kilku dni widziałem wiele artykułów: co by było, gdyby utrzymanie starego samochodu było bardziej przyjazne dla środowiska?

Bez żartów !!! Ta analiza ekonologii została przeprowadzona 10 czy 15 lat temu… Co, Remundo?


Jeśli robisz tylko kilka tysięcy km rocznie, to tak.

Jeśli przekroczysz 15 000 km rocznie, to już nie ta sama historia.

Ale zepsucie 10-15-letniego VT, który działa dobrze, również nie jest rozwiązaniem.

No cóż, zanim porozmawiamy o bateriach, około dziesięć lat temu nadal używano kobaltu, znowu do czego?

W odsiarczaniu oleju napędowego, w rafineriach....
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 197