Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Christophe » 02/08/22, 13:26

Na dobre i na złe...

Daty ... jako koncepcja! Dowód, że to część życia...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Christophe » 15/08/22, 11:04

Przerwa Guya i Obamota dobiegła końca...
1 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14974
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4370

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez GuyGadeboisTheBack » 08/10/22, 23:18

Kto w cieniu zachęca i popycha starych tara kontynuować swoje urojenia?
Zrzut ekranu 2022-10-08 at 23-12-13 Oglądanie profilu - janic.png
Zrzut ekranu 2022 at 10 Oglądanie profilu - janic.png (08 KiB) Oglądano 23 razy

Zrzut ekranu 2022-10-08 at 23-15-07 Oglądanie profilu - janic.png
Zrzut ekranu 2022 at 10 Oglądanie profilu - janic.png (08 KiB) Oglądano 23 razy

Kto, jak sam przyznaje, zalewa niektórych posłów, by skonfrontować ich z innymi, którzy zniesmaczyli i domagali się głowy tłumu uczestników, którzy przewyższali go poziomem umiejętności technicznych, moralnych i filozoficznych? Kto wkurza umiar ze swoimi płaczliwymi parlamentarzystami? Uważam, że to jasne.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Christophe » 08/10/22, 23:53

To prawda: nigdy nie sprowadził Janic z powrotem… wierzę…
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14974
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4370

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez GuyGadeboisTheBack » 09/10/22, 02:39

Christophe napisał:To prawda: nigdy nie sprowadził Janic z powrotem… wierzę…

Cóż, nie, to jedna z jego zabawek... i podobały mu się wszystkie posty, w których nazywa mnie pedofilem. On też to zrobił (są urocze). : Mrgreen:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Janic » 09/10/22, 07:27

Christophe napisał:
To prawda: nigdy nie sprowadził Janic z powrotem… wierzę…

facet
Cóż, nie, to jedna z jego zabawek... i podobały mu się wszystkie posty, w których nazywa mnie pedofilem. On też to zrobił (są urocze).
Nie nazwałem cię pedofilem (i tak na to nie zasługujesz), ale pedoseksualistą kryminalnym w odpowiedzi na twoje zniesławienie innym zniesławieniem, aby pokazać ci, jak łatwo jest szerzyć podejrzenia na innych.
Szczerze żałuję, że najpierw zniesławiłeś i znieważyłeś Irene Grosjean, a potem mnie, jakkolwiek jesteś przyzwyczajony do tego, że nazywasz oszusta, szarlatan (jak Casasnovas i jeszcze raz bez żadnego prawnego dowodu, a więc ponowne zniesławienie), który nie ma czasu, by się podobać ty.

PS: z umiarem kto nie moderował tego rodzaju języka niesławny i kto go trzyma!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Christophe » 09/10/22, 10:41

GuyGadeboisLeRetour napisał:
Christophe napisał:To prawda: nigdy nie sprowadził Janic z powrotem… wierzę…

Cóż, nie, to jedna z jego zabawek... i podobały mu się wszystkie posty, w których nazywa mnie pedofilem. On też to zrobił (są urocze). : Mrgreen:


Mówię o zgłaszaniu wiadomości... w rzeczywistości, jeśli zgłaszał się kilka razy...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Obamot » 09/10/22, 10:48

GuyGadeboisLeRetour napisał:[…]radzić sobie z pedofil

Myślałem, że ten, który zaczął od nowa, musiał otrzymać permanentny ban? : Evil: Zwykle nie biorę w tym udziału, chyba że muszę.
Cóż, dla mnie możesz jechać, właśnie spełnił warunki definitywnie i kilka razy : Evil:

GuyGadeboisLeRetour napisał:Kto w cieniu zachęca i popycha stary tara kontynuować swoje urojenia?

Więcej obelg! To z kim mamy do czynienia, manipulatorem i powtarzającym się przestępcą w ostrzeżeniach, który na gorącym uczynku złapał rękę w słoiku z dżemem, stara się odwrócić uwagę za pomocą systemu zatwierdzania wiadomości (polubień) wzoru permban.

A potem, polubieniec, nie ma żadnego raportu! Chcę wyjaśnić / przywrócić niektóre rzeczy:
— pierwszy, nie pomyl się, główny oskarżony zniesławienie wstyd Janic mnie i innym, jest nie kto inny jak Guy, szczególnie upierał się, były precedensy jego „zwrotności” („regeneracji” wątku i wszyscy wiedzą, że jestem kimś innym niż bezwarunkowym), więc myślę, że zrobił wystarczająco dużo. On to zaczął (łatwo sprawdzić)

— w kontekście prowokacji usunął nawet około 400 lajków, które wcześniej mi dał (dowód jego fair play) sante-zapobieganie-skażeniu / le-fil-sans-uraz-t16974-240.html # p505867 a także pozywając mnie o zniesławienie i zalewając mnie sarkazmem i próbując sprowokować mnie do wyrzucenia mnie (co przypadkowo zdarzało się na krótki okres czasu), nawet jeśli oskarża mnie niesłusznie, ponieważ pilnie ćwiczy. Z mojej strony przeciwnie, generalnie bawiłem się w uspokojenie nie odpowiadając mu, podczas gdy on trzyma się mnie prawie systematycznie (to trzeci powód permbanu i który trwa od miesięcy i dlaczego został już ostrzeżony i który powinien już być wyrzucony z innego miejsca)

Jest na listach przebojów od pierwszego posta! bistro / listing-of-trolls-of-forum-t16381.html#p387600

Gdyby tylko jego zniesławienia i prowokacje na tym się skończyły… To „festiwal” co tydzień.
1 x
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3799
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez pedrodelavega » 09/10/22, 11:02

#makeitpersonal Roll:
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Obamot » 09/10/22, 11:16

To zależy od Ciebie! (z mistyfikatora...) jak on... (ponieważ to on myśli, że jest wilkiem i udaje gołębia)

: Arrowd: Oto kolejny przykład jego mistyfikacji : Arrowd: (chcesz porozmawiać o swoim?) : Arrowd:
GuyGadeboisLeRetour napisał:Tak i nic... zapowiedź, pustka. Môssieur wezwał jednak do zwolnienia znacznej liczby forumers (i niektórym się udało):
(1) Drwal
(2) recykling
(3) [Vegas,] pb2488
(4) Dedelek
(5) chata16
(6) cytryna
(7) Alain G.
(8) szkopuł
(9) ABC2019 <<< Przyznaję, brałem udział, ale nie żałuję. : Mrgreen:
(10) Las Vegas
(11) Izy
moi
Zapobieganie-skażeniom-zdrowia/które-było-sponsorowane-przez-pfizer-t17306-20.html#p512891
Nie zadowalając się tym wszystkim, oskarża zatem innych o fakty, których jest przyczyną i które stwarza!
W obliczu takich fałszywych stwierdzeń chciałbym również przypomnieć, że:

(1) Konto Loggera nadal istnieje => drwal-u1699/ (więc nie zwolniony)
Chyba wszyscy go żałują i nie wiem, dlaczego odszedł. Poprosiłem go też, żeby zrezygnował do PM. Spiekaliśmy, ale w końcu wszystko szło dobrze. Był całym facetem, więc w jego przypadku był miły.

(2) Konto recyklingu nadal istnieje => recykling-u4684/ (więc nie zwolniony)
„Prześladowany” oryginał przypominający Humusa, poparłem go bistro/ce-topic-est-verouille-t9588.html

(3/10) Végaz, pb2488 / pb2487 (irytujące, jak to możliwe) został zwolniony, gdy nie byłem jeszcze członkiem, wrócił pod pedrodelavega
bistro/pb2487-va-chialer-sur-forumfr-et-nous-oskarżenia-o-cenzurę-t8187.html

(4) Konto Dedeleco nadal istnieje deeleco-u10752/ (nie zwolniony i nikt nic nie wie)
był kimś, kogo lubiłem, z wielkimi umiejętnościami i którego też bardzo wspierałem, czasami irytująco.
Wydaje się, że to jego ostatni post, zostawiając dla kaprysu: post295743.html # p295743

(5) chatelot16 umarł (zbyt silny, aby umieścić go na liście, jest to niezrozumiałe, aby to zrobić)!

(6) Konto Citro nadal istnieje => citro-u2249/ (więc nie zwolniony)
Zniknął dwa lata po moim wyrzuceniu. Więc nie ma związku i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Często mnie wspierał.

(7) Konto Alaina G nadal istnieje => alain-g-u7267/ (więc nie wystrzeliłem) Na początku było dobrze.
Ponieważ częściowo przez niego zostałem zwolniony, nie mogę być przyczyną jego odejścia, które nastąpiło długo po moim.

(8) Konto Hic nadal istnieje => hic-u5845/ (więc nie odpalił i wyszedł po moim wyjeździe)
Brak związku przyczynowego i był śmiesznym facetem, szkoda. Ale nic do zobaczenia...

(9) W przypadku ABC2019 Gość deklaruje „Przyznaję, brałem udział, ale nie żałuję” [bez komentarza]

(10) Vegaz patrz (3)

(11) Izy, to zabawne, ale on wciąż tam jest! Jest trochę ograniczony w niektórych tematach, szkoda. Z drugiej strony świadomie gra w prowokację. Ale kiedy zobaczysz salwy zielonego drewna z Woodland Gnol, umieszczenie go na liście jest dość zabawne.
Obraz

Wniosek: wszystko to jest fałszywe, a ten facet w pełni zasługuje na permanentny ban z wielu wymienionych powodów.
nie wie już, jak zrobić dywersję.
1 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 174