Pb2487 będzie płakać forumpl i oskarża nas o cenzurę ...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Pb2487 będzie płakać forumpl i oskarża nas o cenzurę ...

przez Christophe » 13/08/09, 07:30

Żałosna postawa PB2487... ile lat ma ten facet?

Podobno 26 lat (bac + 2 + 6 lat ...) Szczerze mówiąc zaczynam wątpić ...

Co więcej, niczego nie rozumiał:

a) faktycznie było błąd moderacji (skreślenie 1 postu jednego z jego poddanych przez Maloche'a, myślałem, że to on go wywalił) ale to NIE jest cenzura Wysłałem mu posła w tym kierunku i zostało to wyjaśnione na ten temat.

b) nie umie czytać, jest głową bekonu: ponieważ dobrze odpowiadaliśmy na jego pytania, a nasza cierpliwość była już dawno temu jego ciężkość ale oczywiście zapomina powiedzieć ...

Zapraszam więc wszystkich czytelników, którzy nie znają się na dopingu i spekulują ForumPrzeczytaj to:

a) temat rzekomo „ocenzurowany” (lol):
https://www.econologie.com/forums/demande-d- ... t8178.html

b) nasze odpowiedzi (między innymi):
https://www.econologie.com/synthese-des- ... -3589.html
https://www.econologie.com/forums/injection- ... t8180.html

Tak czy inaczej, myślę, że zostanie przewrócony na drugą forum również...

Sprawa zamknięta tylko po to, by ostrzec przed postawą "pb" ... który bardziej niż kiedykolwiek zasługuje na swojego "wiodącego" awatara :D
Ostatnio edytowane przez Christophe 13 / 08 / 09, 10: 04, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

przez Christophe » 13/08/09, 10:03

Mwarf, znalazłem to na ForumPią:

witam mam dwie dziewczyny jestem z pierwszą rok temu poznałam drugą 1 do 4 miesięcy temu podoba mi się druga ona też mnie kocha próbowałem + sieur times d areté ma ... - więcej


To wiele mówi o ... poziomie przeciętnej liczby odwiedzających je forumschociaż niektóre uwagi do linku poniżej są na wyższym poziomie ... : Mrgreen:
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12

przez Andre » 13/08/09, 16:06

Halo

................. z pewnością związane z twoimi odpowiedziami
Oczywiście marnowałem czas próbując z Tobą „dialogować” ............. a nawet dyskutować o jakimś punkcie widzenia, z mojego doświadczenia, które jest ściśle związane z Twoim tematem

Próbowałeś mnie tylko wyśmiać, zamienić wszystkie moje odpowiedzi w „figle”


"dialog" z tobą ???

odpowiedź a forumeur na jego poczcie ..

Miesza pantone, domieszkowanie wody, wtrysk wody itp.
Dostosowuje to, aby spojrzeć na to, że kiedy w domu są adresy, na pewno znajdzie gościa w pobliżu swojego domu, który ma operację, że musi z nim przejść 200 km i że płaci mu nadzienie i że `` wyciąga kalkulator reszta to tylko spekulacje
Osobiście jestem bardziej hojny, nie spieszę się i płacę nadzienie, mimo że udowodniłem to niektórym, którzy z całym niedowierzaniem niczego nie zmieniają.

Nie ma czasu na udowadnianie, czas poświęcam na doskonalenie

André

Decydując się na zastosowanie dopingu wodnego w samolocie, to dlatego, że przez kilka lat testowałeś go na samochodach
A jeśli nie masz wyników na samochodach, nie kłopocz się umieszczaniem ich w samolocie tylko po to, by się popisywać
Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

przez słoń » 13/08/09, 17:32

Jesteśmy oskarżeni o cenzurę ???? To nasze rządy będą szczęśliwe! : Mrgreen:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2

przez delnoram » 13/08/09, 18:22

Zapraszam każdego, kto chce poczuć się „już przeczytanym”, do zajrzenia tutaj.
http://www.forumfr.com/sujet302777-sond ... a-eau.html
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3

przez Alain G » 13/08/09, 18:47

delnoram napisał:Zapraszam każdego, kto chce poczuć się „już przeczytanym”, do zajrzenia tutaj.
http://www.forumfr.com/sujet302777-sond ... a-eau.html



Dobra robota, delnoram!

Zapraszam modos do kopiowania / wklejania jego dyskusji na tej stronie i proponuję dożywotni zakaz.
: Evil:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

przez Christophe » 13/08/09, 19:35

Cóż, mówię, że zainteresowanie jego sprawą jest już dla niego zbyt wielkim zaszczytem ...

Teraz, jeśli kk1 chce się zarejestrować forumPL umieścić go z powrotem na miejscu i przywrócić prawdę ... może to zrobić. Osobiście nie zrobiłbym tego.

Nie zbanuję go, ale będziemy go mieć na oku ... co z modyfikacjami?
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12

przez Andre » 13/08/09, 19:44

Halo

Widzimy różnicę między facetem, który edytuje, a facetem, który krytykuje przez swój kapelusz

Rott Killer wie, o czym mówi, a drugi upiera się, polegając na tych dyplomach.
Tak arogancki, spotka się ze swoim mężczyzną.

Nie wie, jaka jest różnica między montażem pantone a dopingiem wody. Panton nigdy nie rozważał dopingu wodnego

Sondaż jest stronniczy, nikt nie mówi o silniku wodnym
mówimy o ulepszeniu silnika domieszkowaniem wody i nie ma cudu w tak prostym montażu.

Dopiero gdy instalatorzy systemu, którzy są wykwalifikowanymi spawaczami lub kimś innym, pozwolą sobie wejść na ścieżkę teoretycznych wyjaśnień, zaczyna się to psuć ... (hipotezy, które możemy mieć, ale nie ma nic do wykonania pomiarów laboratoryjnych)
Kultywator mierzy paliwo i wodę oraz porównuje wielkość wykonanej ziemi, złota rączka rejestruje pełne i przejechane odległości, wyjaśnienia są dla producentów silników

Znałem ludzi, którzy spędzili życie na przewijaniu silników elektrycznych, nigdy nie rozumiejąc elektryczności

André
0 x
wazaibzh
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 63
Rejestracja: 04/01/09, 18:07
Lokalizacja: Bretagne

przez wazaibzh » 13/08/09, 19:47

cześć
Właśnie miałem wrażenie deja vu :zaszokować: (sprawdzając link delnoram)
ten sam bzdura (pozostać dopracowanym) jak na moim poście! : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1

przez Były Oceano » 13/08/09, 21:09

Tak myślisz? : Mrgreen:
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 401