Ten temat jest zablokowany [autor: le justemilieu]

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4

Ten temat jest zablokowany [autor: le justemilieu]




przez lejustemilieu » 12/04/10, 13:21

Witam,
Wszystko jasne, oto odpowiedź na ostatnią interwencję w poście „czy powinniśmy zatrzymać masakrę” (temat zamknięty)

Wydaje mi się, że ekonologia odrzuca jakiekolwiek zaangażowanie polityczne.
Normalne... Nie?
Zwłaszcza, gdy rozmowa staje się poważna.
Gdybym miał jaja, stworzyłbym witrynę antymonopolową, antyglobalistyczną i przeciwną „władzy”… ale nie mam jaj…)
Celem mojego posta było poinformowanie Christophe'a o moich postępach,
I gotowe.
Jeśli pozwalasz sobie na osądzanie jakiejś osoby, dzieje się tak dlatego, że jesteś od niej o wiele lepszy, ale uważam, że musisz być doskonały, aby pozwolić sobie na osądzanie...
Nie oceniaj więc i szanuj póki możesz.
To był świetny post, były dobre i złe rzeczy, i akceptuję blokadę.
:D
Żadnej skrajnej polityki w zakresie ekologii (to szczęśliwy środek do szanowania)
(nie proszę o odpowiedź, to było tylko wyjaśnienie)
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79118
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 12/04/10, 13:23

Jeśli szczególnie mnie to dotyczyło, powinieneś był to zrobić prywatnie na PW lub e-mailem.

Odrzucamy nienawiść i nawoływanie do przemocy. A przemoc z pewnością nie jest „złotym środkiem”…

Jeśli zdecydowałeś się to spierdolić forum, nie jesteś już tu mile widziany. :? :? :?

Jest wystarczająco dużo forum radykalni i ekstremistyczni ekolodzy w Internecie, którzy rzygają swoją nienawiścią: tam wasze pomysły z pewnością zostaną dobrze przyjęte… tam, ale nie tutaj!

Nie bardzo rozumiem Twoją „zmianę mentalną” w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Bardzo miło mi się z Tobą rozmawiało (na forum ale także na czacie i w prawdziwym życiu...), ale tam staje się to bzdurą...

Sorry, ale mam wrażenie, że robisz się głupi i podły.... :zaszokować: ale naprawdę nie rozumiem skąd to się bierze... :płakać:
Ostatnio edytowane przez Christophe 12 / 04 / 10, 13: 43, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 12/04/10, 13:40

:zaszokować: Ups! To coś, co mnie boli. Nie pogorszysz sytuacji, prawda? : Chichot: : Chichot: : Chichot: ...a potem być może inni wyjdą pierwsi : Mrgreen: ja na przykład : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Każdy ma swoje napady złości! Chodź, HOP, uściśnij dłoń!

Obraz
0 x
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21




przez aerialcastor » 12/04/10, 13:49

lejustemilieu napisała:Jeśli pozwalasz sobie na osądzanie jakiejś osoby, to znaczy, że jesteś od niej o wiele lepszy, ale ja uważam, że trzeba być doskonałym, żeby pozwolić sobie na osądzanie...



Oceniamy nieustannie, osądzamy tak szybko, jak tylko pomyślimy. A osądzanie w żadnym wypadku nie jest przywilejem istot doskonałych.
Ocenianie jest po prostu krytyką (dobrą lub złą).

Poza tym ludzie, którzy twierdzą, że nie należy osądzać, są paradoksalni, ponieważ powiedzenie czegoś jest osądzeniem.

Musimy zaakceptować fakt, że nie wszyscy osądzają (i dlatego myślą) tak samo.
0 x
Zapisz drzewa, jeść bobra.
Nie ma sensu, aby odnieść sukces w życiu, czego potrzeba, to do pominięcia jego śmierć.
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 12/04/10, 16:57

i tu masz, wszystko na odwrót...
Jeśli szczególnie mnie to dotyczyło, powinieneś był to zrobić prywatnie na PW lub e-mailem.

Ale proszę bardzo, wiadomość nie była do ciebie, powinieneś był zrozumieć..
uszkodzenie
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 12/04/10, 18:55

dobry wieczór

hmmm.....!

dupont napisała:Bardzo uczciwie!... Ten osobnik nas przeprosił, żądamy obelg!


Jeff

ps: tekst zaczerpnięty z albumu „tintin, chodziliśmy po księżycu”
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79118
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 12/04/10, 19:24

lejustemilieu napisał:Ale proszę bardzo, wiadomość nie była do ciebie, powinieneś był zrozumieć..
uszkodzenie


Więc musi mieć innego Christophe'a? Chyba zgadnę kto, ale w tym przypadku powinieneś był użyć jego pseudonimu!

lejustemilieu napisał:Celem mojego posta było poinformowanie Christophe'a o moich postępach,


Nie zgadujemy...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 12/04/10, 21:16

Pisanie może być bardzo redukujące. Pisząc i interpretując słowa, używamy okularów nieodpowiednich do czytania. Szybko mamy tendencję do nadmiernego upraszczania naszych słów. Najwyraźniej wszyscy się nie zrozumieliście. To nie jest tragedia, zdarzy się innym razem : Mrgreen: Ta sama rozmowa osobiście nie dałaby takiego samego rezultatu....

Wydaje mi się, że przesłanie, które należało przekazać, było następujące: post jest bardzo dobry, całkowicie zgadzam się, że żyjemy w świecie très wyraźnie dające się udoskonalić, szczególnie patrząc na tych, którzy pociągają za sznurki, ale stąd przywoływanie pewnych rozwiązań, które są „trochę” zbyt radykalne… to wyraźnie wykracza poza ramy Forum poważny jak ekonologia.

A przyjaciele, którzy nigdy się nie kłócą, nie są zabawni : Mrgreen: i później jeszcze bardziej się doceniają.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
bernardd
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2278
Rejestracja: 12/12/09, 10:10
x 1




przez bernardd » 13/04/10, 22:36

aerialcastor napisał:Poza tym ludzie, którzy twierdzą, że nie należy osądzać, są paradoksalni, ponieważ powiedzenie czegoś jest osądzeniem.


To nieprawda: stwierdzenie, że to wydarzenie mnie zasmuciło lub rozgniewało, nie jest osądem. A jeśli wszyscy już byli w stanie poczuć i powiedzieć, co czują ...

Stwierdzenie, że temperatura wody w kąpieli wynosi 36 ° C, również nie jest osądem i jest jedną z wielkich zalet podejścia naukowego: mówienie o faktach, wyobrażanie sobie faktów i testowanie ich ,
0 x
A bientôt!
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne

Czy powinniśmy zatrzymać masakrę? [autor: lejustemilieu]




przez coucou789456 » 14/04/10, 01:55

dobry wieczór
cytat Christophe'a ze starego skutecznie zamkniętego tematu:
Ten temat jest zamknięty (przyczyna: niektórzy uczestnicy przekroczyli swoje limity), Maloche, proszę nie nadużywaj swoich praw do moderacji, aby obejść tę blokadę

drobne kłótnie, oczywiście gdy w grę wchodzi czysta polityka, prowadzi to jedynie do niezgody w grupie, bo każdy ma swoje zdanie, którego chce bronić. ponadto, gdyby mówca sam był moderatorem, mógłby zamieścić swoją odpowiedź we wspomnianym zamkniętym temacie bez konieczności tworzenia własnego, aby wyrazić prawo do odpowiedzi.
ekologia to A forum publiczne, dostępne nie tylko dla zarejestrowanych użytkowników i gdzie należy zachować minimum grzeczności, gdzie nie należy używać nawet drobnych obelg... są do tego prywatne wiadomości, jak powiedziano na początku tematu . Jeśli zdarzyło mi się obrazić lub obrazić, choćby w niewielkim stopniu, przekonania uczestników, nie zawaham się przeprosić w forum i nie w wiadomości prywatnej... ale wydaje się, że niektórzy uczestnicy (w liczbie mnogiej, ponieważ jest ich kilku) przekraczają możliwości i nie są w stanie rozpoznać ani przyznać się do swoich błędów!

Już dawno nie byłem zarejestrowany na tym portalu forum wydaje mi się jednak, że sporo tematów wykracza daleko poza tematy, których naturalnie spodziewamy się znaleźć, odwiedzając tę ​​witrynę.

Pamiętam, że moje podejście do rejestracji tutaj było spowodowane tym, że byłem zainteresowanypoprawiona elektroliza . z pewnością ten sam krok w celu rejestracji podejmuje zdecydowana większość nowych rejestrujących, ale spora część z nich jest zmęczona i nie uczestniczy już w uczestnictwie, biorąc pod uwagę obecny rozwój sytuacji forum.
w rezultacie sam biorę udział jedynie epizodycznie i odpowiadam lub sugeruję mniejszości uczestników tylko te, które określiłbym jako interesujące! inne, a jest ich mnóstwo, bo niektórzy mają dużą liczbę wysłanych wiadomości, zarejestrowanych od dawna, ignoruję je i czytam tylko tematy, które on proponuje, nie próbując w żaden sposób odpowiadać... z wyjątkiem wyjątkowo tego postu , co nie jest zamierzone lejustemilieu bezpośrednio lub pośrednio, chciałem to wyjaśnić, aby uniknąć wszelkich dwuznaczności.

aby dolać trochę oliwy do ognia, gdy chcesz stworzyć wiadomość, po lewej stronie ekranu znajduje się informacja o włączeniu BBCode. jeśli klikniemy słowo BBCode, wyświetli się stronaeconology pojawia się, gdzie podane jest wszystko, co musisz wiedzieć o formatowaniu odpowiedzi. Wydaje się jednak, że ta strona jest wierną kopią informacji podanych pod tym adresem, bez jakiejkolwiek wzmianki: http://merome.net/zygotes/phpBB2/faq.php?mode=bbcode którego prawa autorskie wydają się stare



Kod: wybierać

Cobalt 2.0 phpBB theme/template by Jakob Persson.
Copyright © 2002-2004 Jakob Persson

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Traduction par : phpBB-fr.com


Jeff
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44 i goście 251