Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?

Samochody, autobusy, rowery, samoloty elektryczne: wszystkie elektryczne środki transportu, które istnieją. Konwersja, silniki i napędy elektryczne do transportu ...
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez Adrien (były nico239) » 16/10/18, 17:10

Did67 napisał:
nico239 napisał:
Wiem dobrze, bo mam model (2 ręce) 3D

Ale czasem ze zła rodzi się dobro.
Ciekawe, czy ta przerwa nie nadchodzi w odpowiednim momencie w obliczu przegrzania konferencji i podróży?
Jeśli nie pada lepiej na początku zimy niż na początku wiosny?
Jeśli to nie da ci czasu do namysłu (jak atak serca, który jest siłą napędową tego, przez co teraz przechodzisz) dokończyć drugą książkę?
Krótko mówiąc, w końcu same pozytywne... prawda? Obraz

Dobry powrót do zdrowia Obraz



Pozytywnie może nie. Możemy sobie wyobrazić gorzej, bo nie powiedziałem, że piękna pogoda, kwiatek w garści, lekkie pomysły, wyszedłem bez kasku, bez laptopa... Poza tym nie miałem przez to przechodzić; w ostatniej chwili wpadłem na pomysł, żeby zobaczyć, czy w centrum ogrodniczym nie ma wiciokrzewu karłowatego, który mógłby zastąpić martwy bukszpan, tylko po to, żeby wydłużyć spacer…

Można sobie nawet wyobrazić, że na tym wąskim moście ciężarówka toczy się prosto w moje koło!


Z ifs... ale rezultat jest taki, że dobrze sobie radzisz i masz wolny czas przed sobą : Idea: : Idea: : Idea:
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez Ahmed » 16/10/18, 18:29

Przepraszam za tę usterkę, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i szybkiego powrotu do klawiatury dwoma palcami! : Wink:
1 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez Did67 » 16/10/18, 18:30

Powiem ci jutro, co powiedział mi chirurg!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez Did67 » 16/10/18, 18:41

Christophe napisał:
Nie gorzej pod względem niewyważenia / niewyważenia na kierownicy ... zwłaszcza przy niskiej prędkości ...

Jeśli chodzi o przyspieszenie, tak, było dość wietrznie i dlatego trzymaliśmy pedały na Solex! : Chichot:


Tak, zgadzamy się; to miałem na myśli pisząc "obciążenie z przodu".

Z drugiej strony silnik elektryczny w "pomocy poziomu 3" "rwie" i jeśli jesteś krzywy właśnie w tym momencie, wytrąca cię z równowagi. Zaręczyny mają małe opóźnienie, więc często zygzakiem...

Jeśli jesteś zainteresowany rowerem elektrycznym, gorąco polecam pomoc na suport, ale nie na przednim kole! Bo poza tą nudą, w trudnym terenie i gdy siły opadają, jest niezła zabawa!

[Współpracownik mojej żony, od którego go kupiliśmy, też upadł, bez uszkodzeń poza otarciami!]
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez Ahmed » 16/10/18, 18:55

Właśnie kupiłem rower „hybrydowy” (ostatnia okazja), ale zdając sobie sprawę (sic!) Z zainteresowania silnika środkowego, taką formułę przyjąłem. Oprócz lepszego wyważenia, ten zespół pozwala silnikowi obracać się z bardziej optymalną prędkością podczas dużych wysiłków, dzięki przerzutce. Proporcjonalność wspomagania do wysiłku na pedale zapewnia również bardzo płynne przejście w ruchu do przodu.
Zastąpi stary parowiec, który zawiódł na CT, a jednak doskonale spełnia ... afrykańskie standardy! : Wink:
1 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez Moindreffor » 16/10/18, 21:29

w końcu więcej strachu niż szkody
rzeczywiście zmusi cię to do zwolnienia na chwilę, co może ci tylko wyjść na dobre, twoje tempo pracy przybrało dość istotne proporcje
dobrze, a drugi powiedziałby, że poradziłbyś sobie bez tego, ale w każdym incydencie musisz znaleźć coś pozytywnego
wykorzystaj tę wymuszoną przerwę, aby przeanalizować wszystko, co wydarzyło się od czasu wydania Twojej książki, a czego mogłeś nie mieć czasu, aby docenić jego prawdziwą wartość, pozytywną lub negatywną.

odwaga bon
Twoje odpowiedzi jednym palcem będą krótsze, ale na szczęście nadal możesz mówić, możesz dawać nam filmy z wnętrza, z leżaka w ogrodzie pójdziesz na sofę w salonie : Mrgreen: , nie, żartuję, odpoczywaj dobrze
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez Did67 » 16/10/18, 21:37

Ahmed napisał:Kupiłem niedawno rower "hybrydowy" (niedawna okazja), ale mając świadomość (sic!) zainteresowania silnikiem centralnym, taką formułę wybrałem. Oprócz lepszego wyważenia, ten zespół pozwala silnikowi pracować z bardziej optymalną prędkością podczas dużych wysiłków, dzięki przerzutce. Proporcjonalność wspomagania do wysiłku na pedale zapewnia również bardzo płynne przejście w zaawansowaniu.:


Więc. Leniwce w ogródkach warzywnych staną się oświeconymi wspomaganymi pedałami!!!!

Och, gdybym tylko wiedział!!!! Jak często mówimy przez pomyłkę...
0 x
2bou
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 15/03/17, 10:03
Lokalizacja: South Loiret
x 6

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez 2bou » 16/10/18, 21:48

+1 z Nico i Mindreforem. 8)
Zobacz (tylko) pozytywy..........
Cierpliwość.
Czytać.
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez Ahmed » 16/10/18, 22:04

Leniwce w ogródkach warzywnych staną się oświeconymi wspomaganymi pedałami!!!!
Raczej oświecony niż uszkodzony, rzeczywiście!

Moje motto: „pedałuj mniej, pedałuj dłużej”. 8)
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez Adrien (były nico239) » 16/10/18, 22:39

Did67 napisał:Tak, zgadzamy się; to miałem na myśli pisząc "obciążenie z przodu".

Z drugiej strony silnik elektryczny w "pomocy poziomu 3" "rwie" i jeśli jesteś krzywy właśnie w tym momencie, wytrąca cię z równowagi. Zaręczyny mają małe opóźnienie, więc często zygzakiem...

Jeśli jesteś zainteresowany rowerem elektrycznym, gorąco polecam pomoc na suport, ale nie na przednim kole! Bo poza tą nudą, w trudnym terenie i gdy siły opadają, jest niezła zabawa!


W 2014 roku kupiłem A2B Edge do torów (dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupiesz się okrążać na piechotę z 5kg ekwipunku na plecach)...

Nadal go mamy i Madame używa go regularnie.

Składany, lekki, łatwy, niezawodny i szybki z dobrą autonomią, silnik piasty i wspomaganie pedału, dobry bieg, zastąpiony dzisiaj przez Kuo

Wszystko z przodu jest trochę pomieszane.
A kiedy stracimy front, jest martwy
Ilu motocyklistów złamało sobie twarz, hamując z przodu przy niskiej prędkości (styl parkowania) z przednim kołem nie w linii, to trochę to samo zjawisko, co przyspieszenie z przodu, które pozostawia miejsce na czasami szkodliwe kołysanie.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "elektrycznego transportu: samochodów, rowerów, transportu publicznego, samoloty ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 154