Le Potager du Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Did67 » 29/11/17, 12:35

phil53 napisał: nie wątpimy w to ............


Ale wciąż wątpię!

Pomimo mojego „treningu” nie wchodzę do sali na konfrontację bez odrobiny stresu!
1 x
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Moindreffor » 29/11/17, 13:00

Did67 napisał:Krótka wiadomość z książki ...

Mój redaktor przesłał manuskrypt do czytania koledze.

„Informacje zwrotne”, które otrzymałem zeszłej nocy, są następujące (mój redaktor przedstawia opinię swojego kolegi):

Uważa twoją KSIĄŻKĘ za ŚWIETNĄ, DOKŁADNĄ, BEZ NAUKOWYCH BŁĘDÓW (i wszystko sprawdziła), ŚMIESZNĄ I WSPANIAŁĄ. Dodała nawet, że pomimo ilości znaków, według niej jest to najlepsza książka roku 2017.

["ilość znaków" = jest za długa; 250 000 zamówionych znaków; Dostarczono 410 000 znaków! Bałem się odrzucenia ...]

Przyznaję, że to miłe.


na początku tego wątku zastanawialiście się nad jego przetrwaniem, teraz rozpoczęcie czytania go od początku jest jak rozpoczęcie wspinaczki na Everest, więc dobrze, że wiecie, jak zachować dokumentację, że będziemy dobrze trzymać 410 000 znaków , radzimy sobie dobrze przez ponad 840 stron
po tym, jak wydaje się, że nic nie jest zbyt długie
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Moindreffor » 29/11/17, 13:02

Mixieer56 napisał:Nie doświadczyłem tej zmiany i najbardziej uwzględniam Twoje obserwacje. Punktem wyjścia była dla mnie niezbyt duża utrata uprawianej ziemi. Stąd refleksja na temat szerokości desek i otworów. Być może nie powinniśmy mówić o naprzemienności, ale o tymczasowym wykorzystaniu ścieżek do siewu w odkrytej ziemi.


dlatego nie jesteśmy daleko od zgody : Mrgreen:
1 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Moindreffor » 29/11/17, 13:09

Did67 napisał:1) Cierpiałem! 3 lub 4 następujące po sobie operacje „amputacji”, przy jednoczesnym zachowaniu spójności. Dlatego też poród był znacznie dłuższy i bardziej bolesny niż oczekiwano! Ale dotarłem na pewien etap, wysłałem, nie mogąc już amputować bez utraty treści, zrozumienia ... Dlatego bałem się, że zostanie wyretuszowany!

2) Miejmy nadzieję, że jest to wystarczający sukces w księgarniach, aby wydawca chciał ponownie zdjąć okładkę. Mógłbym wtedy rozpocząć jeden lub drugi z moich wielu projektów:

- „wycieczka po Francji (i Belgii) po ogrodach warzywnych leniwca”
- „ilustrowany ogród warzywny leniwca” (wersja fotograficzna lub szkicowa)
- „nauki rolnicze zastosowane do Potager du Laesseux”
- „Praktyczny Leniwy Ogród Warzywny bez przywództwa”


Jeśli teraz zamówisz bibliotekę Ikéa, bo jeśli twoja książka się nie powiedzie, to nie będzie to wina książki ani autora, bo zaczynamy Cię dobrze poznawać i podejrzewamy, że jakość treści, oraz w przeciwieństwie do twoich filmów wiemy, że nie zamierzasz wyjść na żywo, ponieważ twoje pragnienie wyjaśnienia jest świetne, musiałeś cierpieć z powodu struktury, dla humoru nie mamy wątpliwości, już bardzo cenimy

Więc ci, którzy krytykują Cię za długość Twoich filmów, będą musieli po prostu milczeć. Uwielbiamy długie filmy, ponieważ zawsze znamy główny temat, ale wciąż niecierpliwie czekamy na premie

tak zdecydowanie pierwsza z twoich książek, będziemy musieli już poczekać na 01/02
2 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
Mixieer56
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 402
Rejestracja: 10/10/16, 09:00
Lokalizacja: Ambon 56
x 94
Kontakt :

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Mixieer56 » 29/11/17, 14:15

Moindreffor napisał:
Mixieer56 napisał:Nie doświadczyłem tej zmiany i najbardziej uwzględniam Twoje obserwacje. Punktem wyjścia była dla mnie niezbyt duża utrata uprawianej ziemi. Stąd refleksja na temat szerokości desek i otworów. Być może nie powinniśmy mówić o naprzemienności, ale o tymczasowym wykorzystaniu ścieżek do siewu w odkrytej ziemi.


dlatego nie jesteśmy daleko od zgody : Mrgreen:


Tak, ujawniając jego myśli i przy twoim wkładzie, widzę to wyraźniej.
0 x
„Zrób bałagan w ogrodzie i uporządkuj swoje pomysły!” Didier Helmstetter
martray37
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 24
Rejestracja: 06/12/16, 17:16
Lokalizacja: Normandia (na północ od Rouen)
x 5

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez martray37 » 29/11/17, 14:23

Did67 napisał:Krótka wiadomość z książki ...

Mój redaktor przesłał manuskrypt do czytania koledze.

„Informacje zwrotne”, które otrzymałem zeszłej nocy, są następujące (mój redaktor przedstawia opinię swojego kolegi):

Uważa twoją KSIĄŻKĘ za ŚWIETNĄ, DOKŁADNĄ, BEZ NAUKOWYCH BŁĘDÓW (i wszystko sprawdziła), ŚMIESZNĄ I WSPANIAŁĄ. Dodała nawet, że pomimo ilości znaków, według niej jest to najlepsza książka roku 2017.

["ilość znaków" = jest za długa; 250 000 zamówionych znaków; Dostarczono 410 000 znaków! Bałem się odrzucenia ...]

Przyznaję, że to miłe.


Dobra robota!

Czy są jakieś produkty pochodne? Piwo, leżak, ...? : Oops:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Mixieer56
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 402
Rejestracja: 10/10/16, 09:00
Lokalizacja: Ambon 56
x 94
Kontakt :

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Mixieer56 » 29/11/17, 14:26

phil53 napisał:
Did67 napisał:Krótka wiadomość z książki ...

Mój redaktor przesłał manuskrypt do czytania koledze.

„Informacje zwrotne”, które otrzymałem zeszłej nocy, są następujące (mój redaktor przedstawia opinię swojego kolegi):

Uważa twoją KSIĄŻKĘ za ŚWIETNĄ, DOKŁADNĄ, BEZ NAUKOWYCH BŁĘDÓW (i wszystko sprawdziła), ŚMIESZNĄ I WSPANIAŁĄ. Dodała nawet, że pomimo ilości znaków, według niej jest to najlepsza książka roku 2017.

["ilość znaków" = jest za długa; 250 000 zamówionych znaków; Dostarczono 410 000 znaków! Bałem się odrzucenia ...]

Przyznaję, że to miłe.


Niesamowita książka, nie wątpimy w to ze względu na Twoje naprawdę pouczające wyjaśnienia, a najlepsze jest to, że mamy wrażenie, że czytamy cię inteligentnie, ponieważ łatwo rozumiemy!
410 000 znaków plus jestem pewien, że powstrzymałeś ............


Udało Ci się przekazać swój entuzjazm redaktorowi i jej koleżance. Nie dziwi mnie to, ponieważ sami zostaliśmy przez to skażeni. Nie wiem, czy dziś jestem mądrzejszy niż wczoraj, ale w każdym razie ci, którzy słuchają mojego doświadczenia - twojego - rzadko mi przeszkadzają i wydają się bardzo zainteresowani.
0 x
„Zrób bałagan w ogrodzie i uporządkuj swoje pomysły!” Didier Helmstetter
Cigalyves83
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 46
Rejestracja: 05/04/17, 13:59
Lokalizacja: 83 Tulon
x 21

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Cigalyves83 » 29/11/17, 14:30

Didier napisał:
Pomimo mojego „treningu” nie wchodzę do sali na konfrontację bez odrobiny stresu!


Sarah Bernhardt otrzymująca aktorkę studencką:
Mój mały, powiedziała do niego, denerwujesz się?
- Nie, madame - odpowiedziała zdziwiona dziewczyna.
- Zapewniamy, że przyjdzie z talentem.

To świadomość problemu generuje tremę / stres: trzeba przekonywać, jasno wyrazić siebie, uwodzić, inaczej treść tematu, choć ciekawa, nie dotrze do odbiorców.
Teraz wiemy, że jesteś utalentowanym mówcą!
Czekamy, aby docenić Twój talent jako pisarza. : Lol:
2 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Did67 » 29/11/17, 14:40

Moja interpretacja tremy jest taka, że ​​bez względu na to, jak dobrze znasz swój temat, nadal musisz odnieść sukces w tworzeniu komunikacji z grupą… To, co mówię, jest niczym, jeśli w twarz nie „łapie”!

Dokładnie w momencie, kiedy „wchodzę do pokoju” (często bywałem tam przez 1 godzinę, aby zainstalować sprzęt, upewnić się, że projekt wideo działa itp.), Mam więc na myśli, gdy organizator powiedział mi „co ty myślisz, że pójdziemy? ”,„ zanurzam się ”w czarną dziurę ... Grupa przede mną jest mi nieznana ... To moja żona wskazała mi, że byłem zdyszany po moje pierwsze zdania. Że zbyt długo (chcę powiedzieć za dużo!) ... Mówię zbyt szybko ... Nie mogę się doczekać nawiązania połączenia, komunikacji ... Nie mogę się doczekać usłyszenia w zamian pierwszego śmiechu przy moim "pierwszym zaworze". .

Później chodźmy! Potrafię 4 godziny, jak wszystkie stare walety!
3 x
Avatar de l'utilisateur
Julienmos
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1265
Rejestracja: 02/07/16, 22:18
Lokalizacja: Królowa woda
x 260

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Julienmos » 29/11/17, 16:21

a drugi, podobno nie rozbroi się swoim tytułem? :zmarszczyć brwi:

http://www.gibertjoseph.com/c-est-malin ... 23197.html

a co czytamy w opisie?

"stosowanie siano, materiał 4 w 1 do: utrzymania życia biologicznego, unikania motyek, ochrony gleby, karmienia roślin ..."

Już gdzieś to przeczytałem ... : Wink: tutaj https://www.econologie.com/potager-pare ... avec-foin/

bez skrupułów, koleś!
Ostatnio edytowane przez Julienmos 29 / 11 / 17, 16: 30, 1 edytowany raz.
2 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 139