Gorące Ampułki Fluoscompact

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
alexissshit
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 02/04/07, 14:06

Gorące Ampułki Fluoscompact




przez alexissshit » 02/04/07, 14:17

Witam,

Przekonuje mnie bilans energetyczny kompaktowych żarówek fluorescencyjnych, ale wszystkie te, które znalazłem, emitują bardzo zimne światło, nawet 12-watowy softone philips, który ma rozpraszać cieplejsze światło.
Czy znasz kompaktowe żarówki fluorescencyjne, które mają stopień K bliższy 2500-3000k (więcej żółtego i ciepłego)?

Merci d'Avance

Alexis
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 02/04/07, 16:48

Już oglądam w sklepie strony jest niewiele, ale niektóre mają 2700 tys.
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 15/04/07, 13:53

delnoram napisał:Już oglądam w sklepie strony jest niewiele, ale niektóre mają 2700 tys.


Uh nie Delnoram, jest odwrotnie ...

Wszyscy Megaman w sklepie są w 2700K, a są tylko 2 modele 4000 tysięcyet 6500 tysięcy do bardzo specyficznych zastosowań.
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 15/04/07, 14:06

Christophe napisał:Uh nie Delnoram, jest odwrotnie ...
Wszyscy Megaman w sklepie są w 2700K, a tylko 2 modele w 4000K i 6500K dla bardzo specyficznych zastosowań.

Ha :D problem z podwójnym czytaniem.
Nie mówiłem o kilku żarówkach 2700K na tych obecnych w sklepie, ale o kilku różnych żarówkach w gniazdach i kształtach w porównaniu na przykład z gamą Megaman
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"

"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 15/04/07, 14:10

Ach ok ... Musiałem za tobą podążać Myślę, że tylko ty cię rozumiałeś ... :D

Cóż za mały wybór:

1) tak naprawdę nie jesteśmy mamutami typu casto ... i jak wszyscy najmłodsi musimy płacić naszym dostawcom przed sprzedażą produktów ... dlatego trudno jest zaoferować dziesiątki rodzajów żarówek.

2) Zasięg megamana jest tak duży, że nawet casto i leroy nie oferują pełnych zasięgów.
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 16/04/07, 19:41

Christophe napisał:Ach ok ... Musiałem za tobą podążać Myślę, że tylko ty cię rozumiałeś ... :D
.


Tak i dobrze rozumiem siebie : Evil:
: Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"

"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44, Dobrze, phil59 i goście 171