Kręgi zbożowe (crop circle) Co o tym sądzisz?

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 08/08/07, 10:32

Szczerze mówiąc, uważam, że jest całkiem ładny. I nie jest szkodliwy dla środowiska (tylko dla rolnika)
Ale pomyśleć, że cywilizacja rozwinęła się na tyle, aby przekroczyć tysiące lat świetlnych i nie ma nic innego do roboty niż kręgi na polach lub akronimy „Energia Weetabix”, nie możemy przesadzać…
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077




przez Christophe » 08/08/07, 11:28

+1 ze Elephantem, miły twój eksperyment A2E

W przeciwnym razie w tym samym „delikatnym” temacie ten temat powinien rozśmieszyć wiele osób: https://www.econologie.com/forums/les-plans- ... t2185.html : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
A2E
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 235
Rejestracja: 15/12/04, 11:36
Lokalizacja: 16 drzwi hali




przez A2E » 09/08/07, 08:49

Christophe napisał:+1 ze Elephantem, miły twój eksperyment A2E

W przeciwnym razie w tym samym „delikatnym” temacie ten temat powinien rozśmieszyć wiele osób: https://www.econologie.com/forums/les-plans- ... t2185.html : Chichot:

Tak, miło, ale niestety ten eksperyment ma niewielką wartość naukową i nie bez powodu:
1°: skład mojej gleby i rośliny są różne.
2°: Nie znam odmiany pszenicy ani kontroli, więc porównania nie można dokonać w dobrych warunkach.
3°: klimat upraw i doświadczenia jest inny.
4°: wczesny rozwój 2 regionów z prawie 3-tygodniowym wyprzedzeniem w domu.
5°: różne wkłady nawozów chemicznych i fitosanitarnych, których w moich eksperymentach nie było.

Podsumowując, różnic jest tak wiele, że to wszystko jest już przestarzałe! :|
0 x
Avatar de l'utilisateur
A2E
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 235
Rejestracja: 15/12/04, 11:36
Lokalizacja: 16 drzwi hali




przez A2E » 09/08/07, 09:01

Słoń napisał:ciekawy eksperyment, ale mimo to należy zachować ostrożność:

możemy zasadnie założyć, że kłamliwe kłosy zostały „napromieniowane” (bez względu na wszystko), ale czy uszy świadka pochodzą z tego samego pola i zostały zebrane w bardzo krótkim czasie po utworzeniu się kręgu zbożowego?

Jeśli chodzi o obiekty widoczne na zdjęciach cyfrowych, czy mógłbyś podać link?


Rzeczywiście, słoniu! moje eksperymenty są wątpliwe i to pod wieloma względami, jak wyjaśniłem w poprzedniej wiadomości.

Jeśli chodzi o uszy świadków: tak, pochodzą z tej samej działki i zostały skradzione przed żniwami.

Obiekty widoczne w uprawach: zobacz różne artykuły w znakomitym magazynie „Lumières Dans La Nuit” (LDLN) i dla tych, którzy go otrzymają :|
0 x
thomas430
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 03/04/11, 13:49




przez thomas430 » 03/04/11, 16:44

Dla zainteresowanych tematem, oto artykuł, który całkiem dobrze podsumowuje różne zjawiska obserwowane w kręgach zbożowych: http://www.inexplicable.legtux.org/article.php?id=2. Prawdą jest, że istnieje wiele dość niepokojących odkryć...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28730
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 03/04/11, 20:11

Udowodniono, że ludzie mogliby być do tego zdolni, ale to nie dlatego, że są zdolni, sprawcy nie byliby istotami pozaziemskimi. (umieść dwa ostatnie słowa w żądanej kolejności^^)

Będziemy musieli tak zmienić prawo „atak na własność” dotyczy istot pozaziemskich. I zmienić nazwę MTK na: „Międzyplanetarny Trybunał Karny”^^

Z wyjątkiem dla José Bové, żeby mógł ciąć, co chce : Chichot:
0 x
thomas430
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 03/04/11, 13:49




przez thomas430 » 03/04/11, 22:42

Jest jasne !! Już sobie wyobrażam José Bové niszczącego krąg zbożowy swoim traktorem, oczywiście ostrzegłby wcześniej media ;) Jeśli się okaże, że to Amerykanie bawią się ze swoich satelitów!! :D Ja tak mówię...
0 x
Avatar de l'utilisateur
pluesy
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 291
Rejestracja: 26/11/04, 22:39
Lokalizacja: 88 Saint Die Vosges
x 1




przez pluesy » 04/04/11, 10:07

waouuuu 3 lat dejas

rekord po odgrzebywanie Nie sądzę? w tym cześć pytam obcych dokonać krąg econological na podstawie liczby 3 .... : Idea:
0 x

"Są tylko dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota ... ale dla całego świata, nie mam absolutną pewność."
[Albert Einstein]
thomas430
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 03/04/11, 13:49




przez thomas430 » 05/04/11, 21:49

Hmm, nie byłem ostrożny. Szkoda, jeśli mogłoby to zainteresować tych, którzy czytają.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077




przez Christophe » 05/04/11, 21:54

Ben me. Lubię, kiedy odkopujemy stare topcis!

Nie! : Chichot:

Pierwsza wiadomość pochodzi z sierpnia 1, 2006 roku temu!!

pluesy napisał:na podstawie liczby 3.... : Idea:


Co to znaczy?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 117