Kręgi zbożowe (crop circle) Co o tym sądzisz?

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79326
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Kręgi zbożowe (crop circle) Co o tym sądzisz?




przez Christophe » 13/08/06, 18:34

voila zły temat na wiarygodność ekonologii ale szkoda, próbuję dyskusji na temat kręgów kulturowych ... Rzeczywiście, w niektórych przypadkach i nawet nie mówiąc o złożoności rysunków, są naprawdę bardzo niepokojące rzeczy (mikrofalówka, magnetyzm, mikroskopijne kulki metale ...) ...

Dla tych (jak sądzę rzadko), którzy nie wiedzą, co to jest krąg zbożowy, są to bardzo specjalne kształty geometryczne występujące na niektórych polach (na całym świecie):

Niektóre zdjęcia:

Obraz

A potem zabawny, którego autorzy znamy:
Obraz

Filmy w języku francuskim

360 zdjęć kręgu upraw w 1 filmach

Doktor amator, kręgi zbożowe na szkoleniu (wspinanie się czy nie?)

Raport dotyczący uprawy Waterloo w lipcu 2006 r. Część 1

Raport dotyczący uprawy Waterloo w lipcu 2006 r. Część 2

Filmy w języku angielskim

Wywiad z 2 dowcipnisiami

Mały raport z 5 min

Raport 10 min

Przypnij hipotezę o broni wojskowej metodą laserowo-holograficzną
Ostatnio edytowane przez Christophe 17 / 11 / 09, 18: 17, 2 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79326
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 13/08/06, 19:18

Mały przykład tego, co możemy zrobić jako zestaw za pomocą kilku środków: http://video.google.com/videoplay?docid ... rop+circle
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 13/08/06, 19:42

Ostatnio edytowane przez nonoLeRobot 13 / 08 / 06, 19: 49, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79326
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 13/08/06, 19:44

Ok, to jest ten film, więc montaż jest ok ... ale reszta?

To wciąż śmieszne, ale kiedy czytam:

"Ten film jest w rzeczywistości HOAX, żartem, chwytem reklamowym jego talentu i studia produkcyjnego. Jest to po prostu umiejętnie zredagowany przez tego samego młodego człowieka o imieniu John Wabe. ”

Będziesz musiał mi wyjaśnić, dlaczego film jest tak „brudny” ... ponieważ jeśli ma pokazać know-how i jego talent do robienia filmu tak brudnego ... to trochę paradoksalne, prawda? Chyba że jest częścią zestawu :)
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 13/08/06, 19:55



A co najgorsze, nic nie dowodzi, że istnieje dowód, ponieważ nie widzieliśmy tego filmu pokazującego montaż.

A może sam film pokazujący zamontowany montaż został zredagowany.

To, co sprawia, że ​​żaden argument nie może się opierać, jest takie jak w kodzie Da Vinci, liczy się ostatecznie wiara


To powiedziawszy, fakt, że stopniowo staje się coraz bardziej złożony, wciąż pozwala mi myśleć, że jest to rasa dla ludzkich osiągnięć, ale kto wie, istoty pozaziemskie mogą być rywalizacją między nimi: p lol Tylko wiara może nam powiedzieć. Następnie nagrywają program telewizyjny w całej galaktyce, nagradzając najlepsze stworzenie.
Ostatnio edytowane przez nonoLeRobot 13 / 08 / 06, 20: 00, 1 edytowany raz.
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1

Re: Kręgi zbożowe co myślisz




przez Christine » 13/08/06, 19:55

Christophe napisał:
A potem zabawny, którego autorzy znamy:
Obraz

Ahhh ?? Kto to jest
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 13/08/06, 20:01

pfff Kellogs oczywiście : Chichot: : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79326
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Kręgi zbożowe co myślisz




przez Christophe » 13/08/06, 20:04

Christine napisał:Ahhh ?? Kto to jest


Jest oznaczony jako „energia” ... za nim musi być krzak !! : Chichot: : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79326
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 13/08/06, 20:09

nonoLeRobot napisał:
(...)
To, co sprawia, że ​​żaden argument nie może się opierać, jest takie jak w kodzie Da Vinci, liczy się ostatecznie wiara


Może żartujesz, ale uważam, że twoja uwaga jest istotna i jest to na ogół główny problem większości krytyków ... nie mają oni bardziej konkretnych, argumentów, dowodów niż ci, których atakują!

Dobry przykład znalazłem w książce „The Terrifying Lie” (anty- „The Terrible Imposture”), która nie zawiera formalnego dowodu i która wykorzystuje te same błędne metody Mesyana (pamiętaj pisownię)

nonoLeRobot napisał:To powiedziawszy, fakt, że stopniowo staje się coraz bardziej złożony, wciąż sprawia, że ​​myślę, że jest to wyścig dla ludzkiej wydajności, ale kto wie, istoty pozaziemskie mogą być rywalizacją między nimi :-p lol Tylko wiara może nam powiedzieć


Zauważysz, że nie mówiłem ani nie przywoływałem ET, ale faktów i technologii ... ale to dzięki temu amalgamat można szybko zrobić ...
Oglądałeś ten mały klip? http://video.google.com/videoplay?docid ... rop+circle

W przeciwnym razie, jeśli masz inne informacje o „wojsku” lub innych metodach, które mogą być źródłem upraw, jestem zainteresowany! Jedno jest zresztą niejasne: żołnierze pkoi przeprowadzaliby testy w miejscach publicznych?

Myślę, że nie jest to duża „bezpieczna” przestrzeń, za którą powinni tęsknić ... i ogólnie są dość dyskretni w swoich testach ... i nie bez powodu, ponieważ generalnie chodzi o zachowanie supremacji technologicznej nad potencjalny wróg!
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 13/08/06, 21:24

Więc Christophe, mój awatar, łaskocze cię : Evil: : Mrgreen:
Co o tym myślę nic, brak możliwości sprawdzenia informacji, z wyjątkiem informacji o chłopakach z ich deskami, co jest dość marginalne.
Do twojej wiadomości będzie też w tureckich górach, w śniegu i bez śladów.
Krótko mówiąc, kolejne pytanie czeka na odpowiedź
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 185