Pieniądze kredytowe, pieniądze dłużne

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
alfabet
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 13/12/08, 08:13

Pieniądze kredytowe, pieniądze dłużne




przez alfabet » 13/12/08, 08:22

0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 13/12/08, 08:49

Witam alfabet i zapraszam,

Pozwoliłem sobie poprawić Twoją wiadomość, tak aby podany przez Ciebie link był klikalny.
Aby to zrobić, musisz użyć znaczników URL, które znajdują się nad oknem pisania.

Plusz
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 13/12/08, 21:50

Obszernie omawialiśmy ten temat w filmie tutaj.
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16179
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5262




przez Remundo » 14/12/08, 17:54

Cześć Alfabet,

Chcesz po prostu zrozumieć rynek akcji?

Jest tam

Na koniec zrozumiesz, jak zarobić dużo gnougnou według dneutyzacji rozdzielonej proporcjonalnie do % gnougnou według klasyfikacji AMF gnougnoutaires AAA : Idea:

Twój bankier zna to wszystko jak własną kieszeń z zakrzywionymi palcami CAC. :D

Bezimiedni zrozumieli to dobrze dawno temu. Jak nam brakuje tej trójki!! :płakać:
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 15/12/08, 11:04

Jeśli chodzi o mnie, to nie mam serca się śmiać.
Dlaczego tworzenie i pożyczanie pieniądza nie pozostaje prerogatywą państw, które mogłyby w ten sposób otrzymywać odsetki od pożyczek, co jeszcze bardziej odciążyłoby podatników i dług publiczny?
System zastrzegający ten przywilej wyłącznie dla banków prywatnych pozwala im na wyłudzanie pieniędzy od krajów na całym świecie i ich pracowników.
Dla czyjej korzyści? Tylko bankierzy? W grę wchodzi zbyt dużo pieniędzy dla tak małej liczby osób. Gdzie idą te wszystkie sumy? Do czego są używane? Dziwne ... dziwne. W każdym razie nienormalne i niesprawiedliwe.
Należy pilnie położyć kres temu systemowi zorganizowanej kradzieży i ukarać winnych oraz tych, którzy świadomie do tego dopuścili.
Petycja tutaj:
http://www.public-debt.org/soutien.php?a=go
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 130