Trwa globalny (ponadnarodowy) zamach stanu?

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28743
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5544

Re: Trwa globalny (ponadnarodowy) zamach stanu?




przez Obamot » 19/05/22, 13:29

humus napisał:Dziękuję za tyle uwagi, jeszcze nie wysłuchałem całego filmu, jestem w 4mn40, posłucham go w całości później i nie przeczytam Obamota.
Na razie uczę się szczegółów, ale w zasadzie niczego się nie uczę, więc trochę mnie to męczy...

Masz tam przemówienie USA, które jest do niego dostępnywbrew wewnętrznemu dyskursowi rosyjskiemu. (kult kłamstwa i tajemnicy KGB, FSB)
Ciekawie : Mrgreen: nie znajdziesz informacji o tym, co dzieje się pod stołem w Rosji.
Nie należy wierzyć, że Rosja gra uczciwie, a Stany Zjednoczone to nikczemni makiaweliści. Oni są tacy sami.
A Rosjanie są tak samo dwulicowi i propagandystyczni jak USA, ale nic na to nie mamy.
Informacje zawarte w filmie są zatem niezrównoważone.
Wystarczy powiedzieć, że argumenty, na których się opierasz, są niezrównoważone.
Wcale nie, po to jest mój post powyżej, w którym została ustalona cała chronologia.
Rosjanie we wszystkich swoich działaniach opierają się na prawie, nie ma nic ukrytego.
W filmie widać wiele elementów amerykańskiej premedytacji.

Jedyną rzeczą jest to, że strategiczne wybory są dokonywane spośród możliwych lub na tyle, na ile pozwalają na to możliwości prawne.
Z „ostatecznie” zgodnym rezultatem.
Tym razem nie będziesz się ukrywał, nie ma sensu szukać od południa do drugiej po południu i wdawać się w odwracanie uwagi i zniekształcanie faktów (w dalszej części postu nie robisz tego specjalnie celowo, ale nic nie znajdziesz, jeśli nie patrzysz tam gdzie trzeba)
0 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: Trwa globalny (ponadnarodowy) zamach stanu?




przez humus » 19/05/22, 14:03

Obamot napisał:Wcale nie, po to jest mój post powyżej, w którym została ustalona cała chronologia.
Rosjanie we wszystkich swoich działaniach opierają się na prawie, nie ma nic ukrytego.
W filmie widać wiele elementów amerykańskiej premedytacji.


Jedyną rzeczą jest to, że strategiczne wybory są dokonywane spośród możliwych lub na tyle, na ile pozwalają na to możliwości prawne.

No cóż, powtarzałem sobie, że 007 wygląda bardziej po rosyjsku niż po angielsku.
Licencja na zabijanie... jeśli nie masz nic przeciwko... Roll: Śmieci! : Evil:

Obamot napisał:Tym razem nie będziesz się ukrywał, nie ma sensu szukać od południa do drugiej po południu i wdawać się w odwracanie uwagi i zniekształcanie faktów (w dalszej części postu nie robisz tego specjalnie celowo, ale nic nie znajdziesz, jeśli nie patrzysz tam gdzie trzeba)

I co więcej, nie ukrywam się i nie ukrywam, nic nie rozumiesz z podejścia humanistycznego, ale to normalne, od dawna domyślałem się, że jesteś psychopatą/pozbawionym empatii, na granicy perypetii.
Trzeba udoskonalić diagnostykę wizualną : Mrgreen:

OK, to nie oznacza, że ​​chcę dokończyć film.
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Trwa globalny (ponadnarodowy) zamach stanu?




przez Ahmed » 19/05/22, 14:19

"Rosjanie polegają na prawie"kiedy im pasuje, a inaczej na tym siedzą: nic szczególnie oryginalnego w tej postawie...
2 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088

Re: Trwa globalny (ponadnarodowy) zamach stanu?




przez Christophe » 19/05/22, 16:46

Ahmed napisał:"Rosjanie polegają na prawie"kiedy im pasuje, a inaczej na tym siedzą: nic szczególnie oryginalnego w tej postawie...


Nie tylko Rosjanie… czy możesz nam na przykład przypomnieć, jakie prawa miał zespół makroniczny podczas zarządzania kryzysem związanym z covidem, a w szczególności na etapie szczepień? :zaszokować:
0 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: Trwa globalny (ponadnarodowy) zamach stanu?




przez humus » 19/05/22, 18:05

Christophe napisał:Wrzucam to tutaj ponownie... dla zagorzałych zwolenników gazety i innych McDonald's, którym wyprano mózgi...

Ukraina: Nowy Afganistan


Widziałem cały film. Osobiście nigdy nie zaprzeczałem temu, co tam jest napisane.
Nie mogę znaleźć gdzie, ale jakiś czas temu mówiłem nawet, że Biden zastawił pułapkę na Putina, robiąc to samo, co Busch z Kuwejtem: „nic nie zrobimy”
I głupi autokrata atakuje.

Oczywiście wojna zastępcza! Ekonomicznie bardzo interesująca wojna dla USA, a nie dla nas.

ALE kim jest idiota, który myślał, że został pokonany i który (obłudnie) wypowiedział wojnę Ukrainie?
Kim jest idiota, który ignoruje martwych Rosjan i Ukraińców?
Wystarczy zobaczyć, jak traktuje swoich przeciwników politycznych, aby zrozumieć, jak bardzo liczy się z ludzkim życiem (oczywiście oprócz własnego). : Mrgreen: )
Co by się stało z Rosją, gdyby ten głupiec pozostał spokojnie w domu?
Nic, życie toczyłoby się dalej jak dawniej.

Dla mnie jest jasne, że wolę znajdować się pod rządami USA niż Putina, który zachowuje się jak dyktator i bezpośrednio grozi nam ogniem nuklearnym.
Oczywiście przede wszystkim wolę chodzić bez butów. (makronizm, UE,…)

Priorytetyzowanie problemów : Arrow: Każdy problem w swoim czasie.
Najbardziej groźnym, najgłupszym i najbardziej morderczym w tej chwili i na naszym progu jest Putin.

Nie trzeba być jasnowidzem, żeby to zobaczyć.
Jeśli weźmie się pod uwagę, że zagrożenie ze strony USA jest w tej chwili ważniejsze niż cokolwiek innego, ręce mi opadają.

Jak możemy teraz odzyskać pokój?
Zrzucając spodnie przed ekspansjonistycznym dyktatorem.
Czas, aby wyzdrowiał i mógł powtórzyć to samo z innym krajem na Wschodzie.
Hitlerze, zapomniałeś czy co?
1 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Trwa globalny (ponadnarodowy) zamach stanu?




przez Exnihiloest » 19/05/22, 19:12

humus napisał:...
Nie mogę znaleźć gdzie, ale jakiś czas temu mówiłem nawet, że Biden zastawił pułapkę na Putina, robiąc to samo, co Busch z Kuwejtem: „nic nie zrobimy”
I głupi autokrata atakuje.

Oczywiście wojna zastępcza! Ekonomicznie bardzo interesująca wojna dla USA, a nie dla nas.

ALE kim jest idiota, który myślał, że został pokonany i który (obłudnie) wypowiedział wojnę Ukrainie?
Kim jest idiota, który ignoruje martwych Rosjan i Ukraińców?
Wystarczy zobaczyć, jak traktuje swoich przeciwników politycznych, aby zrozumieć, jak bardzo liczy się z ludzkim życiem (oczywiście oprócz własnego). : Mrgreen: )
Co by się stało z Rosją, gdyby ten głupiec pozostał spokojnie w domu?
Nic, życie toczyłoby się dalej jak dawniej.

Dla mnie jest jasne, że wolę znajdować się pod rządami USA niż Putina, który zachowuje się jak dyktator i bezpośrednio grozi nam ogniem nuklearnym.
Oczywiście przede wszystkim wolę chodzić bez butów. (makronizm, UE,…)
...


Dobrze powiedziane!

Ale zamiast imbecyla napisałbym „bękart”, bo Putin nie jest całkiem głupi. Niezbyt mądre, ponieważ w rezultacie więcej krajów graniczących z Rosją chce teraz przystąpić do NATO lub przystąpić do Europy.
Zjednoczy także Europę przeciwko sobie, oczywiście oprócz współpracowników z najbardziej podekscytowanej francuskiej skrajnej prawicy, zawsze liżących buty pierwszemu dyktatorowi, który się pojawi.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28743
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5544

Re: Trwa globalny (ponadnarodowy) zamach stanu?




przez Obamot » 19/05/22, 20:12

HUMUS: Jedyna różnica jest taka, że ​​Rosjanie zrozumieli zastawioną na nich pułapkę!

Ale ty, dopóki ukrywasz 4 początkowe zdarzenia wyzwalające, postępujesz znacznie gorzej niż twój stały akt oskarżenia:
— stawiacie się w sytuacji kogoś, kto szuka alibi dla zabójców (snajperów z Majdanu, tych, którzy dokonali masakry w Odessie [poprzez uniemożliwianie ofiarom wydostania się z płomieni] i nawet tych, którzy rozpoczęli działania wojenne atakując Donbas, całą sprawę, nie biorąc tego pod uwagę, skoro twierdzisz, że zrozumiałeś amerykańskie manipulacje... co za hipokryzja) :zaszokować:
— konfiskujecie prawdę z oportunizmu, rozpowszechniając fałszywe wiadomości odbiegające od paranoi i „antyrosyjskiego” rasizmu.

I co więcej, nazywasz to „humanizmu” [WNP]

Poza tym, szczerze mówiąc, Twoje stanowisko w sprawie ekologii zawsze było trochę niejednoznaczne (są też... oportunistyczne...)

Przepraszam, ale ze swojej strony nie jestem „pro-Putinem” ani „bootlickerem USA” w imię kapitalizmu (stanowisko Blédiny) i przymykając oczy na ich operacje psychologiczne i liczne wojny zastępcze (zarobiwszy miliony zgonów), jestem za praworządnością. Myślę, że mogło dojść do nadużyć po obu stronach (bez robienia „przywilejów” tak jak to robisz z Ukraińcami, żadnego prawnika nie byłoby stać na wszystko, co mówisz). I wiedzcie, że w ostatecznym rozrachunku ofiarom pozostanie tylko prawica... (no cóż, nie ci, którzy nie wrócą, zamordowani przez bestie takie jak te z batalionu Asow, którzy strzelają do rosyjskich cywilów w korytarzach humanitarnych, strzelają na oddziałach położniczych lub w szkołach, gwałcą dzieci, a potem zrzucają winę na Rosjan.

Twoje stanowisko w obronie rodzaju „ksenofobiczny humanizm” (i zostało to ustalone od czasu Twojego ostatniego postu!) jest coraz bardziej nie do utrzymania: to jest okropne (cóż, twoje podejście jest szkodliwe)

Powiem wam, że macie koncepcję „humanizmu”, która jest dyskryminująca i nie sądzę, żeby była zgodna.
2 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7000
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2921

Re: Trwa globalny (ponadnarodowy) zamach stanu?




przez gegyx » 19/05/22, 22:01

@Humus

Vovan i Lexus udawali Zełenskiego, aby przeprowadzić wywiad (i złapać w pułapkę) George'a W. Busha.

USA od dawna chciały zniszczyć Rosjan (i nie tylko Putina...).
Georges, czy powiedział swoje błogosławieństwa? : Mrgreen:

https://t.me/annederussie/3198
2 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28743
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5544

Re: Trwa globalny (ponadnarodowy) zamach stanu?




przez Obamot » 19/05/22, 22:25

Exnihiloest napisał:guDobrze!

guAle dodałbym égurit „gusalaud” do miejsca imgubecile

podekscytowany guplus esremdroatu, zawsze liże buty pierwszemu dyktatorowi, który się pojawi. gruiiiiik


Zobaczmy KTO(?) jest dyktatorem?
Po „nacjonalizacji” kanałów telewizyjnych

Pucz na Majdanie trwa: Azow rozstrzeliwuje parlamentarzystów!
Zełenski zdelegalizował ukraińskie partie opozycyjne

Dowódca Azowa chwali się makabrycznymi zdjęciami straconych cywilów
Ukraińscy neonaziści cieszą się z brutalnie zabitych działaczy opozycji i życzą losu wszystkim „zdrajcom”.

Ukraiński oficer, który kiedyś dowodził neonazistowskim pułkiem Azow, przechwalał się w mediach społecznościowych wyraźnymi zdjęciami zmarłych członków partii opozycyjnej. Działacze „zniknęli” z ukraińskiego miasta Siewierodonieck na początku marca i prawdopodobnie zostali straceni w drodze pozasądowej egzekucji (Maksym Zhorin sugeruje, że taki los czeka wszystkich „zdrajców”).

„Tak teraz wyglądają Siewierodonieck «Patrioci za życia»” – powiedział Zhorin w środę w usuniętym już poście na Telegramie. "Zniknęli 7 marca, a teraz pojawiły się ich nowe zdjęcia. Wyglądają tak" – dodał z emoji uśmiechniętej buźki.

[...] ukraiński poseł uciekł w styczniu do Rosji.

Kijowska prokuratura postawiła 6 marca (dzień przed zaginięciem działaczy) Kiwie, głośnemu krytykowi prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, zarzut zdrady stanu. Uciekł z kraju po wydaleniu przez swoją partię „Platforma Opozycyjna – Za Życie”.

Zełenski zdelegalizował ukraińskie partie opozycyjne
Nie uchroniło to zatem posłów tej frakcji parlamentarnej i kilkunastu innych od tymczasowego zawieszenia działalności przez Zełenskiego 20 marca. 14 maja uchwalono ustawę zezwalającą na stałe zakazy.

Post Zhorina pokazał poważnie zniekształcone twarze trzech mężczyzn i kobiety w workach na zwłoki. Wygląda na to, że zostali straceni pozasądowo i okrutnie – poinformował kanał Telegramu „Polowanie na czarownice”, który jako pierwszy zwrócił uwagę na stanowisko głowy Azowa.

Ukraina „nawet nie jest średniowieczna, to Państwo Islamskie” – dodał kanał, odnosząc się do grupy terrorystycznej Państwo Islamskie (IS), znanej z brutalnego obcinania głów więźniom.

Źródło: https://www.rt.com/russia/555714-azov-k ... xecutions/

https://dernieres-nouvelles.com/le-comm ... -executes/

A12A046B-5644-4D82-9D3D-849EA7650725.jpeg


64A134A5-0F9B-457F-A7C8-179347B22235.jpeg
2 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28743
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5544

Re: Trwa globalny (ponadnarodowy) zamach stanu?




przez Obamot » 19/05/22, 23:07

996C1B4D-78D2-4F9F-A9BF-92AB5F68D5F7.jpeg
996C1B4D-78D2-4F9F-A9BF-92AB5F68D5F7.jpeg (428.57 Kio) Consulté 716 fois
1 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Macro i goście 144