Julien Coupat (ble) czego?

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
A2E
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 235
Rejestracja: 15/12/04, 11:36
Lokalizacja: 16 drzwi hali

Julien Coupat (ble) czego?




przez A2E » 27/12/08, 07:38

Przychodzę tu wcześnie i w złym humorze, aby wesprzeć niewinnego człowieka winnego zaostrzonego terroryzmu.
właściwie po wysłuchaniu dziś rano w radiu „wiadomości” o szóstej wieczorem usłyszałem, że prośba Juliena Coupy o zwolnienie (nie jestem pewien co do pisowni) została odrzucona po raz drugi! :| i w imię czego, proszę? było to zwolnienie warunkowe, o które wnioskował prawnik tego pana, zgodnie z prawem naszego drogiego kraju (tzw. prawa człowieka), ale bez uwzględnienia zarzutu terroryzmu, który upoważnia „sprawiedliwość” do pozostawienia tej nieszczęsnej osoby w więzieniu.
Nie uważacie, że sprawa ataku na linię TGV jest trochę dziwna? :zaszokować:
cofnijmy się, jeśli ktoś chce, do dokładnie roku temu, kiedy w czasie wakacji na koniec roku związki zawodowe pracowników kolei rozpoczęły strajk!!! :zaszokować: co za bałagan dla Francuzów, którzy wyjeżdżali na Sylwestra, aby pozostać na peronach stacji z powodu braku pociągu, który by ich zabrał!!!
Czy nie wydaje wam się dziwne, że tuż przed zakończeniem wakacji 2008 roku nagle doszło do ataku na linie kolejowe dokonanego przez tak zwanego „autonomicznego anarchistę” (co to dokładnie oznacza?).
po kilku przemyśleniach wnioskuję najpierw: że ten „atak” był po prostu chwytem mającym na celu zamknięcie „klapy” związków zawodowych pracowników kolei i uniknięcie w ten sposób strajków w czasie wakacji (brawo! !!)
po drugie: oskarżenie spokojnego gościa, który utrzymuje się z produktów swojego małego gospodarstwa zajmując się sklepem spożywczym w okolicznych miejscowościach, naprawdę niewiele kosztuje!!! poza tym odmowa mu zwolnienia (trzeba powiedzieć, tymczasowego) przed i po Bożym Narodzeniu była bardzo rozsądna, ponieważ przed i w trakcie Świąt nie było strajku, a wczoraj odrzucono drugą prośbę i dlaczego według Ciebie? oczywiście na Nowy Rok!!! :zaszokować: :|
Wracam do zarzutu, Julien Coupa został zaklasyfikowany jako autonomiczny anarchistyczny terrorysta, w tłumaczeniu: niebezpieczny szaleniec, który niszczy wszystko z byle powodu i oczywiście sam (bez wspólników i świadków) trochę duży, kiedy- nawet nie, prawda tak myślę?
i który z naszych kochanych polityków broni tego niewinnego człowieka: nikt!!!!!! : Evil: nikt otwarcie nie bronił tego nieszczęśnika (o ile mi wiadomo).
No cóż, wracam do łóżka i mam nadzieję, że do 2012 roku już więcej takich niesprawiedliwości nie będzie! to będzie moje najserdeczniejsze życzenie na nowy rok 2009!!! :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 27/12/08, 10:54

Rzeczywiście jest co zastanawiać, a media telewizyjne są równie wątpliwe, ponieważ regularnie oddają głos ojcu rzekomego sprawcy (hm, niewinnego, przepraszam, w teorii), który nie przebiera w słowach przed wymiarem sprawiedliwości i rząd.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 27/12/08, 11:08

Od czasu afery Outreau wiemy, że wątpliwości systematycznie na korzyść prokuratury, wbrew francuskiemu prawu.
Kolejne pytanie, techniczne, to. Dlaczego firma SNCF nie opracowała czujnika (z przodu pociągu), który steruje natychmiastowym opuszczeniem pantografu (z tyłu), gdy tylko pojawi się przeszkoda grożąca zerwaniem pociągu – sieć trakcyjna? Po ominięciu przeszkody pantograf można podnieść i pociąg jedzie dalej, prawie bez zwalniania.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6988
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913




przez gegyx » 27/12/08, 15:31

Nowością jest stosowana dialektyka neokonserwatystów (która pozwala na użycie ostrzejszego arsenału prawnego i dyskredytację powstania Besancenot): „terrorystyczna” i „ultralewicowa”.

W służbach wywiadowczych musi być obecnie tak, jak wszędzie indziej. Pracownicy proszeni są o wiele „pomysłów” na uzasadnienie swojej płacy, a także i przede wszystkim „dobrych pomysłów”, aby pomóc swoim pracodawcom… Które same w sobie służą ideologii neokonserwatywnej, choć obecnie w USA spadają swobodnie .
(Ale mieliśmy przykład Jugosławii-Serbii, która pozostała zaciekle komunistyczna długo po upadku ZSRR.)
Używamy sztuczek władzy, aby utrzymać przy władzy 53% wyborców w ramach delikatnego przyzwolenia. Choć wszystko idzie źle i właśnie w tych niszach, w których prezydent chciał wszystko uporządkować.

Jeśli chodzi o winę Coupata za sprzęt SNCF, istnieją przypuszczenia, ale nie ma dowodów... A mimo to służby monitorowały ich przez 6 miesięcy!
To jednak pozwala nam sądzić, że wynik inwigilacji był mierny i że ustalenie „sprawy terrorystycznej” na grudzień było prawdopodobne.

To, czego od kilku lat we Francji, zarówno w przypadku Sarkozy’ego, jak i obecnie MAM, było nie do tolerowania, to fakt, że Francja jest zdecydowana surowo ukarać sprawców zidentyfikowanych od początku szumu medialnego. (Wyraźne dowody na zaprzeczanie prawu (niezależność sądownictwa, ujawnienie w mediach (prawie wszystkich mediach w Bouygues, Dassault, Lagardère, bliskich znajomych urzędującego prezydenta) bieżących akt śledztwa i rzekomej niewinności osób do czasu wydania wyroku) ) i instrumentalizacja Sprawiedliwości przez istniejącą władzę. To dużo!… Zbyt dużo!)

Zgłaszam wiadomości pobrane od a forum :

https://www.econologie.info/share/partag ... tO844J.pdf

No cóż, szczęśliwego nowego roku 2009...
: Mrgreen:
0 x
Tagor
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 534
Rejestracja: 06/04/07, 12:31




przez Tagor » 27/12/08, 18:43

gegyx napisał:No cóż, szczęśliwego nowego roku 2009...


tak, szczęśliwego nowego roku
przede wszystkim będziesz musiał ciężko pracować przez cały rok...
aby mógł sobie pozwolić na mnóstwo miłych wakacji... i innych luksusowych produktów... tak jak lubi się popisywać...
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6988
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913




przez gegyx » 31/12/08, 10:51

Wywiad z ojcem ambasadora Juliena Coupata,

który opisuje obecną sytuację w naszym kraju w zakresie tak zwanych cenionych wolności: miękkiego totalitaryzmu.

Przeczytaj całkowicie.

https://www.econologie.info/share/partag ... rITlFb.pdf

:zaszokować:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 31/12/08, 12:07

Być może na przykład zastrzelony... ale nadal jest to akt sabotażu materiałów publicznych... Przejdźmy teraz do mówienia o tanim terroryzmie...

Nie zatrzymuje SNCF? Zamiast tego powinni byli ścigać bankierów...
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6988
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913




przez gegyx » 31/12/08, 12:54

Dlaczego oni"?

Myślę, że wersja ojca jest bliższa prawdy niż wersja MAM (która czuje się bardziej pierdząca w swoich jedwabnych majtkach).

Kto wykonał jej zadanie dezinformacji przekazywanej przez media, skoro od razu zidentyfikowała sprawcę i zamierzała podjąć działania.
Widzę, że i Ty jesteś o tym przekonany.

W tym wywiadzie nadal wyjaśniamy sprawę tych nadużyć władzy politycznej, a on stara się otworzyć oczy tym, którzy nadal wierzą w oficjalną prawdę.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 31/12/08, 14:40

Nie przeczytałem więcej niż 10 linijek pliku .pdf... daj spokój, wymuszę to.

Nie bardzo wierzę w pomyłkę sądową na wzór amerykański we Francji... Czy sądzisz, że podążamy za młodymi ludźmi „za darmo” w kraju znajdującym się w „bankructwie gospodarczym”? Ja nie… potem ojciec zawsze może płakać z powodu pomyłki sądowej… cytuję:

Ponieważ śledzono ich przez sześć miesięcy, policja wiedziała już o nich wszystko. Wszyscy byliśmy obserwowani, dzieci i rodzice. Dlaczego więc, skoro mówią, że wiedzą, że Julien był z Yldune w pobliżu tej linii kolejowej, nie interweniowali natychmiast? Mówią, że stracili je z oczu w ciemności na 20 minut, zanim je znaleźli. Nie da się jednak w tak krótkim czasie sabotować sieci trakcyjnej w dwie osoby.


Ojciec wydaje się dobrze poinformowany o sabotażu... i dlaczego cała grupa była obserwowana przez 6 miesięcy?

Teraz ta sprawa nie interesuje mnie aż tak bardzo... Ale wstyd mi, że Francja (i Francuzi), która jest już demokracją kontrolowaną (zwłaszcza przez media), używa określenia bliskiego Putinowi...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16170
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5261




przez Remundo » 31/12/08, 14:52

: Chichot: Skąd wiesz, Gegyx, że majtki MAM są wykonane z jedwabiu: to tajemnica obronna!! : Chichot:
Obraz
0 x
Obraz

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Ahmed, Majestic-12 [Bot] i goście 227