Pantone, generator wirów, stożkowa siatka miedziana,

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1

Pantone, generator wirów, stożkowa siatka miedziana,

przez nofy » 21/12/05, 19:16

Dobry wieczór wszystkim,
Oto mam zamiar zaatakować Pantone, kupiłem wszystko, ale czytając ponownie wszystkie posty, tak naprawdę nie wiem, co powinienem zrobić ... Rzeczywiście, Pantone nie jest tak proste, podczas gdy generator turbulencji, sposób André, wydaje się znacznie łatwiejszy do osiągnięcia i przynosi, jeśli dobrze zrozumiałem, w przybliżeniu te same wyniki ... nie wspominając o stożkowym miedzianym ekranie wlotowym, który zrobione w mniej niż dwóch, co również przynosi spektakularne wyniki ... a jeśli połączymy te dwa, zastanawiam się, czy pomnożymy oszczędności ... Więc powiedz mi, czy brakuje mi płyty i czy Zaatakowałem Pantone?
Nofy (sen)
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12

przez Andre » 21/12/05, 20:12

Witam,
Tak, jesteś przy torze
co musisz wiedzieć ze stożkiem drutu, nawet przy wysokim napięciu wynik nie jest mierzalny, więc zrezygnowałem z prób i wyeliminowałem to.
Pod względem turbulencji nie dotyczy to wszystkich pojazdów, działa bardzo dobrze na silniku z wtryskiem wielopunktowym (mówię bardzo dobrze na długich trasach, ale jazda po mieście nie poprawia się lub bardzo mało, w zależności od odległości podróży.
Magnesy mają również minimalny zysk, ale jest wymierny.
W przypadku panteonu jest tak samo na długich trasach, że zyskuje, ale jazda po mieście, a zimą jest tak, jakby przynajmniej nie było czystych świec, a także , olej silnikowy (oczywiście mówię o prawdziwym zimnie od -10 do -20)
Chociaż powyższe pracuję nad rozwiązaniem zimnego spaceru panteonem.
Teraz, jeśli połączysz wszystkie te ulepszenia w tym samym czasie, zyski nie kumulują się, biorąc pod uwagę osobno,
ponieważ wszystkie działają mniej więcej na spalanie w silniku.
To jak warstwy farby ochronnej do ochrony przed rdzą, nawet jeśli nałożysz 20 warstw, nie będzie już więcej chronić ...

André
0 x
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1

przez nofy » 22/12/05, 20:52

Dobranoc Andrew
Dziękuję za odpowiedź i dlatego zaatakuję Pantone.
Będę Cię informować na bieżąco.
Nofy
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79370
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11062

przez Christophe » 14/08/06, 13:26

0 x

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 111