wskazówki 5 zmniejszania zanieczyszczenia pomieszczeń

Omówienie metod rekultywacji i kontroli jakości powietrza.
Gillesberdugn.
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 09/08/21, 09:15
x 5
Kontakt :

Odp .: Wskazówki 5 dotyczące zmniejszenia zanieczyszczenia w pomieszczeniach




przez Gillesberdugn. » 19/08/21, 12:48

Ta lista rzeczywiście wydawała się trochę pusta, nie wspominając o roślinach. Rośliny domowe wydają mi się bardzo ważne. Nie tylko oczyszczają, ale działają na dobro ludzi, którzy są na nie narażeni. Uważam również, że rośliny domowe pozwalają ponownie połączyć się z naturą, gdy jesteś w mieście i edukować innych o środowisku. Posiadanie dużego wyboru roślin w pomieszczeniach pomaga również edukować dzieci w zakresie przyrody i ogrodnictwa. Organizując zajęcia dla swoich dzieci, często odkrywasz wiele nowych informacji. Napisałem ten artykuł, który o tym mówi, https://facilementecolo.com/2020/11/18/le-potager-maison-un-outil-educatif-a-adopter-chez-vous/i prawdą jest, że rzadko myślimy o ogródku warzywnym jako o narzędziu edukacyjnym. Dzieci uwielbiają kontakt z ziemią, z żywiołami natury. Wspólne tworzenie ogrodu warzywnego może być dumą Twojego dziecka.

Obraz
0 x

Powrót do "zanieczyszczenia powietrza oraz rozwiązania chroniące przed zanieczyszczeniem powietrza"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 66