OFF TEMAT * Filozofia piaskownic

filozoficzne debaty i firm.
pływak
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 179
Rejestracja: 02/08/23, 07:19
x 24

Re: Collapsology ... kezako?




przez pływak » 05/09/23, 07:27

gegyx napisał:/nie jest to łatwe dla wielu, którzy z buzującym ego traktują rozmówców z przebitym mózgiem...

Więc dla ciebie będzie to „lobotomia”, ponieważ to Janic zawsze atakuje mnie pierwsza, okazując brak szacunku „przebitym pływakiem” czy czymkolwiek innym.
Kiedy Janic z góry traktuje rozmówcę jak idiotę (Izentrop, Sicetaitsimple, ja itp.), nie należy się dziwić, że z jednej strony nie zostaje się wysłuchanym, a z drugiej przyjmuje informację zwrotną.

Tutaj to samo, to ty mnie atakujesz pierwszy, bo mnie osądzasz, ujmując wydarzenia w kolejności, która ci odpowiada, aby dojść do odpowiednich dla ciebie wniosków i przekazać swój jad.
Ten powtarzający się błąd w Twojej osobowości dotyczy Ukrainy.

Pomoże ci, jeśli powiem ci w preambule, że jesteś całkowicie głupi?
Nie sądzę, a mimo to potrzebujesz pomocy. Jeśli przez całe życie kładziesz wszystkich na plecach, w pracy i w rodzinie, udając calimero na służbie, nie zadawaj sobie żadnych pytań, a przede wszystkim nie zadawaj pytań sobie.
Problemem są inni ludzie, prawda?!
Jeśli to nie jest problem ego... Roll:
1 x
pływak
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 179
Rejestracja: 02/08/23, 07:19
x 24

OFF TEMAT * Filozofia piaskownic




przez pływak » 05/09/23, 19:42

Temat przeznaczony do zbierania filozoficznych HS.

Janic napisał:gegyx napisała:
nie jest to łatwe dla wielu, którzy z buzującym ego traktują rozmówców z przekłutymi mózgami...
czysty, odlewany pływak
Więc dla ciebie będzie to „lobotomia”, ponieważ to Janic zawsze atakuje mnie pierwsza, okazując brak szacunku „przebitym pływakiem” czy czymkolwiek innym.
Kiedy Janic z góry traktuje rozmówcę jak idiotę (Izentrop, Sicetaitsimple, ja itp.), nie należy się dziwić, że z jednej strony nie zostaje się wysłuchanym, a z drugiej przyjmuje informację zwrotną.
Zawsze projektuj swoje nadmierne ego, aby przypisywać innym swoje własne słabości. [*]Twój brak obserwacji i zrozumienia prostych tekstów elementarnych, na poziomie szkoły podstawowej, powoduje, że prezentujesz się w świetle, które przypisujesz innym.
Obejrzyj i przeczytaj ponownie całą moją prozę. Nigdy nie nazywam kogoś kretynem, jeśli sam wcześniej mnie tak nie nazwano. JA NASTĘPNIE odsyłam piłkę do nadawcy, nigdy odwrotnie, bo inaczej to udowodnię!

[*], którego szeroko używałeś pod innymi pseudonimami lub zostałeś zbadany przez dobrego psychiatrę!
zamiast bawić się w lekarza duszy, zacznij od siebie!

Spokojnie, tutaj po raz pierwszy okazujesz brak szacunku, mówiąc „zatopiony pływak”. Sprawa gegyx nie dotyczy Cię w żaden sposób.
Nie używasz słowa głupi, ale to jest to samo, bardziej obłudne, Proszę o zachowanie umiaru

Poza tym osobiście wiem gegyx, Nie projektuję absolutnie niczego.
Więc Panie Lustro, Lustro, Ty sam stoisz twarzą w twarz... Roll:
Jakiś czas temu nie zawahał się mnie nasrać, a ja nic nie zauważyłam, biorąc pod uwagę, że poczuł się zraniony moją odmową i nie chciał go dalej poniżać.
Ale on kontynuuje swoje ciche prześladowanie, musimy go powstrzymać i dostarczyć przydatnych informacji, aby wydostać się z impasu życiowego. Rozwiązanie jest tak oczywiste z zewnątrz.
Jeśli nie chcesz, żebym interweniował, po prostu zejdź mi z oczu. : Mrgreen:
0 x
pływak
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 179
Rejestracja: 02/08/23, 07:19
x 24

Re: Collapsology ... kezako?




przez pływak » 05/09/23, 20:21

Ahmed napisał: lecz należy jedynie, bardzo szybko, podjąć działania w celu zidentyfikowania środków, które byłyby odpowiednie do zapewnienia jego przetrwania w odpowiedniej rekonfiguracji.


Czy to nie fakt, że odważamy się przedstawić możliwe rozwiązania, stanowi dla Was problem? : Mrgreen:
Problem z niedoskonałościami i bałaganem? : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7015
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2939

Re: Collapsology ... kezako?




przez gegyx » 05/09/23, 20:50

JF / Wciąż fałszywy tyłek. Aby ocenić innych, jak poprawić ich zachowanie, podążając za swoimi jasnowidzącymi kaprysami.
Ale zachowuj się normalnie!

Przyznaje, że ma poważne problemy z ego, co widać z odległości stu mil. Ale nie, wygląda na to, że sam by się wyleczył!
W efekcie pozwala mu to jeszcze gorzej oceniać rozmówców, wygłaszać swoje bzdury i powstrzymywać się od wypowiadania się na temat osób, które zna osobiście… : Chichot: (jeśli wiedział?)

umiarkowanego


Ojciec ma morał... A tak przy okazji, który? Nadal jesteś prześladowcą, wciąż szukasz hipotetycznej remisji. Ale widzę, że w tym błądzisz forumi jesteś gorszy niż wcześniej.
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12310
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2973

Re: Collapsology ... kezako?




przez Ahmed » 05/09/23, 21:19

Floflo, przypuszczasz:
Czy nie byłoby to raczej to, że odważyliśmy się przedstawić możliwe rozwiązania, które stanowią dla Państwa problem? : Mrgreen:

Zupełnie nie! To, co mi się nie podoba, to ta niezałożona niespójność logiczna i ten brak wyobraźni... Generuje jedynie obiekt medialny, który jest łatwy do skonsumowania i stąd prawdopodobnie jego sukces.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
pływak
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 179
Rejestracja: 02/08/23, 07:19
x 24

Re: Collapsology ... kezako?




przez pływak » 06/09/23, 06:53

gegyx napisał:JF / Wciąż fałszywy tyłek. Aby ocenić innych, jak poprawić ich zachowanie, podążając za swoimi jasnowidzącymi kaprysami.
Ale zachowuj się normalnie!

Przyznaje, że ma poważne problemy z ego, co widać z odległości stu mil. Ale nie, wygląda na to, że sam by się wyleczył!
W efekcie pozwala mu to jeszcze gorzej oceniać rozmówców, wygłaszać swoje bzdury i powstrzymywać się od wypowiadania się na temat osób, które zna osobiście… : Chichot: (jeśli wiedział?)

umiarkowanego


Ojciec ma morał... A tak przy okazji, który? Nadal jesteś prześladowcą, wciąż szukasz hipotetycznej remisji. Ale widzę, że w tym błądzisz forumi jesteś gorszy niż wcześniej.

Gorzej niż wcześniej? niewątpliwie, to znaczy bardziej szczerze i bezpośrednio, masz na myśli?
Wcześniej pewna przyjaźń i empatia sprawiały, że filtrowałem to, co miałem do powiedzenia.
A potem nadal wierzyłem w twoje „prześladowania”.

Teraz, gdy dawno temu przekroczyliście Rubikon, mam mniej powściągliwości, ale nadal mam pewną, jeśli chodzi o moralność.
Sama nie mam problemu z ego, ale przyznaję, że sprawia to problem innym, tym, którzy są niespójni, zaprzeczają i kłamią. Prawda, Jean-Pietre? aby zawsze ujawniać informacje osobiste na mój temat, aby lepiej do mnie dotrzeć, trochę techniki… ponieważ oczywiście jesteś nieskazitelny w swoim ego i to świat, który kręci się wokół ciebie, psuje się.
Odmawiasz jakiejkolwiek drogi wyjścia z kryzysu, w końcu to twój problem, nawet jeśli boli mnie, że widzę cię w takim stanie. Więc moja technika lepszego życia jest poza moim zasięgiem.
0 x
pływak
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 179
Rejestracja: 02/08/23, 07:19
x 24

Re: Collapsology ... kezako?




przez pływak » 06/09/23, 07:00

Remundo napisał:Float, ilu różnych pseudonimów używasz tutaj?

od tego można by zacząć, działania umiaru...

Inne są dla mnie niedostępne, wyjaśniłem już dlaczego i jak musiałem to zrobić, aby nie wdawać się w uzależniające wymiany zdań, które mnie wykańczają i marnują tylko czas.
To ochrona.
Wystarczy mieć w ustawieniach możliwość zamknięcia własnego konta, ja nie byłbym do tego zobowiązany.

Dziś jestem od tego bezpieczna, świat się zmienia : Mrgreen: , więc float będzie ostatni.

Cóż, to wyprowadzenie się z moich kolejnych pseudonimów nie stoi na przeszkodzie, abym był traktowany normalnie, to znaczy bez obłudnie ukrytych (janic) lub bardziej bezpośrednich (gegyx) obelg i przed blokowaniem rozpowszechniania informacji prywatnych (gegyx).
Ostatnio edytowane przez pływak 06 / 09 / 23, 07: 12, 1 edytowany raz.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Collapsology ... kezako?




przez Janic » 06/09/23, 07:08

unosić się w ciemnej otchłani
Na moim obrazie płot jest królewską siłą. To nie leży w mojej mocy, a nienawidzę władzy.
ten facet ma poważny problem ze sprzecznym ego.
Nagle ucieka się za demagogią lokalnej władzy, która ogranicza niegodziwymi i zmiennymi prawami, i tam twierdzi, że przeraża go to, co właśnie ubóstwiał gdzie indziej.
Wolę pozostać wolna i niezależna.
coś takiego nie istnieje, wszyscy jesteśmy pod wpływem, nieważne który. Twoje uzależnienie jest wyraźnie widoczne w twojej fanatycznej wypowiedzi religijnej.
Z drugiej strony, jeśli chcesz mi przypisać rolę, to raczej tej, która trzyma projektor w ciemności. to mnie też oświeca
doskonały przykład twojej rzeczywistości. Projektor, nawet mocny, może oświetlić tylko niewielką część rzeczywistości i zniekształca ją, rzucając zniekształcające cienie, a ty bierzesz te nierozbudzone zniekształcenia za rzeczywistość.
Moi drodzy bracia, moje drogie siostry: módlcie się za to biedne stworzenie, które żyje jego ciemność Roll: :(
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
pływak
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 179
Rejestracja: 02/08/23, 07:19
x 24

Re: Collapsology ... kezako?




przez pływak » 06/09/23, 07:36

Janic napisał:unosić się w ciemnej otchłaniTo jest lepsze : Mrgreen: ale nadal ograniczone
Na moim obrazie płot jest królewską siłą. To nie leży w mojej mocy, a nienawidzę władzy.
ten facet ma poważny problem ze sprzecznym ego.
Nagle ucieka się za demagogią lokalnej władzy, która ogranicza niegodziwymi i zmiennymi prawami, i tam twierdzi, że przeraża go to, co właśnie ubóstwiał gdzie indziej.
Ponieważ nie staracie się zrozumieć i dlatego nie rozumiecie niczego i nie macie żadnych niuansów. Więc wezmę cię za rękę, jest długa, więc nie zrobię całej twojej odpowiedzi w ten sposób.

debiut:
1) Osobiście nienawidzę mieć władzy, wolę być wolny i niezależny.
2) Z drugiej strony, zawsze będą idioci, zawsze byli jacyś. Potrzebujemy uzasadnionej siły, aby przywrócić im rozum, kontrolować ich i zapobiegać ich ekscesom.
Są to królewskie i prawowite siły porządku za pośrednictwem państwa (ci, którzy kochają władzę : Mrgreen:, więc nadal nie ja), którzy to robią.
3) Wyobraź sobie drogę bez strachu przed policjantem. Jeśli nie boisz się siebie, czy na pewno nie boisz się zupełnie nieskrępowanych innych na drodze?

To wszystko co mówię i jest to w 1000% spójne.
Jeśli nadal nie rozumiesz lub myślisz, że źle zrozumiałeś, zacznij.

Tak, mój ton jest trochę protekcjonalny, ponieważ systematycznie nie rozumiesz, co mnie trochę denerwuje…oprócz bezpłatnego opuszczania nagłówka na początku każdej wiadomości.

W idealnym świecie, w którym nikt nie atakuje drugiego, być może nie byłoby potrzeby egzekwowania prawa.
Tak między nami, radzę tobie i mnie, abyśmy je zatrzymali : Mrgreen:
0 x
pogmatwać
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 418
Rejestracja: 11/06/07, 13:04
x 65

Re: Collapsology ... kezako?




przez pogmatwać » 06/09/23, 08:45

pływak napisał:
W idealnym świecie, w którym nikt nie atakuje drugiego, być może nie byłoby potrzeby egzekwowania prawa.
Tak między nami, radzę tobie i mnie, abyśmy je zatrzymali : Mrgreen:


Gorąco polecam lekturę „Nowego wspaniałego świata” Aldousa Huxleya.
Może uchronić Cię przed delirium i lepiej zrozumieć Twoje ambicje.
Przepraszam, że podkreśliłem twoją kruchość, nie taki był cel. Wszyscy się czegoś boimy, to jest silnik ludzkości, zaakceptuj swoją bezradność wobec swoich reakcji. : Mrgreen:
0 x
Świat jest doskonały !!!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 108