wytwarzanie energii słonecznej wieży (Mega Projektu)

Forum słoneczna fotowoltaiczna PV i wytwarzanie energii elektrycznej z energii słonecznej promieniowania bezpośredniego.
lude22vti
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 14/04/05, 17:14

wytwarzanie energii słonecznej wieży (Mega Projektu)




przez lude22vti » 06/03/06, 16:08

Nie wiedziałem, że ten system:

słoneczna fotowoltaiczna / wieże aerogeneratrices-a-fact-wir-synteza-t3801.html

ale w słonecznych rejonach i "pewnych" masach system wygląda naprawdę interesująco !!

komentarze

PS: Mam nadzieję, że nie powielają
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 06/03/06, 17:32

Nigdy nie słyszałem ..... dziękuję za info.

Świadczy to o tym, że istnieją rozwiązania bez wysyłania CO2 w atmosferze, ale emirów wolą budować wieże do ludzi z pieniędzmi niewolników. : Evil:

Problem polega na tym, że wynik ludzkiej głupoty i chciwości na pieniądze za wszelką cenę, to jest zawsze ten sam, który zapłaci zdrowie i życie.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

tto słoneczna




przez Denis » 06/03/06, 17:58

Widziałem już w tej turze w show "to nie jest fizyka jądrowa" istnieje już queque lat wydaje mi się, wspominam bardzo dobrze, .Powierzchnia jednolitego systemu, niezniszczalne éfficasse, odbywa ale na pustyni .... Zbyt opłacalne rozwiązanie dla środowiska : Lol:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 06/03/06, 18:10

Wiele już mówiliśmy o starym forum i przepraszam, ale nie mam zaufania do gigantyzmu tych rozwiązań ...

Niemniej jednak francuski pracuje nad ciekawym poprawy tych wież (między innymi) sprzęgania z utratą elektrowni jądrowej lub innych procesów przemysłowych, ale projekt nadal jest tak ogromny (co wymaga ogromnych inwestycji).
Ostatnio edytowane przez Christophe 11 / 03 / 09, 14: 02, 1 edytowany raz.
0 x
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47




przez Néant » 06/03/06, 18:22

Świat jest obrzydliwy, jak nieprzyjemnych rzeczy są proste, a gerbant gdy widzimy zdolność tysięcy mężczyzn dołączania do absurdu jednego.
W jaki sposób chcemy pracować i wykorzystać ich potencjał życia, aby zaspokoić gusta luksusowe niektóre absurdalne szaleństwo.
Ten świat jest naprawdę szokujące, to tym bardziej, gdy ktoś jest w stanie zrozumieć, że niektórzy mężczyźni seulements stosowne prawo do podjęcia wszelkich innych strat ludzkości i śmierć wszelkiego życia na ziemi.
Wreszcie akceleracją zmiany klimatu jest wysoce pożądane, aby zrozumieć człowieka, więc planeta jest silny i zdolny do zamiatania jej powierzchni w ciągu kilku miesięcy.
0 x
lude22vti
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 14/04/05, 17:14




przez lude22vti » 06/03/06, 22:04

przynajmniej jeśli wszystko idzie, planeta będzie odzyskać mogą być po pewnym czasie

ca-zresetować mi matrycę filmową, że naprawdę czuję, że jesteśmy "wirus"

Wreszcie ....
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 06/03/06, 22:52

Nowe !! Pomoc!
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47




przez Néant » 06/03/06, 23:04

:P Wszystko to zaczęło się ku końcowi.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 07/03/06, 10:16

Niektóre informacje od innego forum :

Zasada jest con, ogrzane powietrze w gigantycznej szklarni w sposób naturalny prowadzi do komina aktywowania przejście genererant turbin energii dość czyste
http://www.solarmissiontechnologies.com ... nology.htm

wymiary konstrukcyjne są zatrważające: 1km wysoki, szeroki 7km cieplarnianych. A jeśli budżet miliard dolar australijski MET, wystarczy, aby dostarczyć energię elektryczną 200 000 domów (200MWatt)

Idea ta została już osądzona w Hiszpanii z 200m tworzenie i wyniki były jednoznaczne

Teraz pozostaje tylko znaleźć dosh!

http://www.solarmissiontechnologies.com/index.html
Ostatnio edytowane przez Christophe 21 / 11 / 08, 18: 29, 1 edytowany raz.
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

wieża słoneczna




przez Denis » 07/03/06, 10:41

jest genialny! z bezwładnością na noc! :D .W Mojej pamięci turbina była w kominku ... roztworze energii dla krajów o pustynnych niestety często producentów ropy, ale niektóre narody na pewno jest zainteresowany, a jednostka szkoda wielka wina (może nie obowiązkowe !), ponieważ Aurra samo jak problem transportu wybranych. I wracamy do problemu energetyki niezależności obywateli (monopol ??)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Energia odnawialna: energii słonecznej"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 79