Soczewka Fresnela na Thomson Scenium TV 138 cm?

Przedstaw swoje projekty DIY, nowe pomysły techniczne, innowacje do przetestowania lub prace związane z samodzielną konstrukcją. Ponieważ zrobienie tego samodzielnie jest często bardziej ekonomiczne i może być bardziej wydajne.
Jn-One
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 23/01/17, 10:50

Soczewka Fresnela na Thomson Scenium TV 138 cm?




przez Jn-One » 23/01/17, 12:21

Cześć wszystkim,
Oto mój problem, mam przyjaciela, który chce się pozbyć swojego 138-centymetrowego telewizora Thomson scenium, ja jestem dobrym recyklerem „w końcu próbuję LoL” Chciałbym go zabrać z powrotem, aby coś odzyskać, ale co chcę odzyskaj więcej, że wszystko jest soczewką fresnela dla osobistego projektu, o którym będę cię informować, moje pytania brzmią: czy w tym telewizorze jest soczewka fresnela? Czy jest lustro? Z góry dziękuję.

Ps: moje pytanie może być głupie, ale nie znam się na tym, dopiero niedawno zacząłem majsterkować, więc wolę dać odpowiedź profesjonalistom
0 x
Zrób więcej za mniej.
OlivierD
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 59
Rejestracja: 11/04/06, 14:52
Lokalizacja: 78 Północna
x 11

Re: Soczewka Fresnela w 138-centymetrowym telewizorze scenium Thomson?




przez OlivierD » 27/11/21, 16:57

jest późno, ale z tyłu jest skośne lustro i ekran projekcyjny, oświetlony trzema kineskopami i soczewkami
to powiedziawszy, bardzo interesujące jest zobaczyć, jak to się robi… a poza tym są to tak piękne obiekty technicznie rzecz biorąc, moje serce pęka, kiedy idę do odpadów wielkogabarytowych lub do centrum utylizacji odpadów, ale nie mam nie ma już miejsca...

oliwkowy
0 x
700W PV w autoconso z routerem tignous ...
Permakultury nie da się improwizować w 15 dni, posłuchajmy Arthura Kellera i nie zapomnij zagłosować na program, który najlepiej broni naszych interesów!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Twoje montaże techniczne, majsterkowanie, innowacje i samodzielna konstrukcja: wykonanie obiektu lub instalacji”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 101