Pole magnetyczne w urządzeniu Pantone

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Jana Aymara
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 10/12/06, 23:29
Lokalizacja: Ardeche

Pole magnetyczne w urządzeniu Pantone




przez Jana Aymara » 29/12/06, 13:31

Witam,

Odkryłem tę stronę całkiem niedawno i przez kilka tygodni
Od czasu do czasu przeglądam różne teksty, a także tzw forums które zawiera.

Wydawało mi się, że pamiętam, jeśli chodzi o urządzenie Pantone, że wytwarzało ono w części reaktora,
paletę gazów opałowych i gazów utleniających w ilości możliwej do uzyskania na wylocie urządzenia,
intensywny płomień typu palnika tlenowo-acetylenowego.

Z tego, co się mówi, rozumiem, że kropelki wody lub pary,
uległby rozkładowi na wodór i tlen w tym urządzeniu, w dość niskiej temperaturze,
- to dzięki kontaktowi z węglem - podczas tego rozkładu poniżej
korzystna wymaga, jak sądzę, temperatury od 2000 do 2500°C.

Jaka jest jednak w tym rola pola magnetycznego wytwarzanego przez stalowy pręt
reakcja fizykochemiczna??
Czy to pole magnetyczne odgrywa istotną rolę, czy wręcz przeciwnie, rolę marginalną?

A czy Paul Pantone przypadkiem znalazł ten magnetyczny układ?
czy też oparł się na precyzyjnej teorii naukowej?
(Mam tylko poziom mechanika silnika.)

Okazuje się także, że w innych bardzo zróżnicowanych obszarach pola magnetyczne działają korzystnie, m.in.
na przykład na zmniejszenie bólu,
w sprawie rozpuszczania osadów wapiennych w obiegach ciepłej wody,
na reakcję wzrostu twardości betonu po jego stwardnieniu itp. . . .

Dziękuję, że mnie czytasz.
Z poważaniem
Jana Aymara.
0 x
. . . lepiej pracuje na oleju.
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :

Re: Pole magnetyczne w urządzeniu Pantone.




przez camel1 » 29/12/06, 19:00

Jan Aymar napisał:Witam,

Odkryłem tę stronę całkiem niedawno i przez kilka tygodni
Od czasu do czasu przeglądam różne teksty, a także tzw forums które zawiera.


Cóż, mój drogi Jean, myślę, że powinieneś zacząć od zajrzenia tutaj: https://www.econologie.com/faq-intro-articles-2924.html

Musisz zdawać sobie sprawę, że strona jest gęsta, że ​​jest tam mnóstwo informacji i że nie zawsze łatwo jest się w niej odnaleźć, ale pamiętaj, że nasz drogi Christophe zadał sobie trud napisania tych często zadawanych pytań, aby nowicjusze mogli znaleźć swoje droga między prawdziwymi wiadomościami a pipo... : Chichot:

Nie marnuj czasu i przeczytaj uważnie wszystko, co tam jest napisane, wiedząc, że to, co znajdziesz gdzie indziej w sieci, zostało mniej lub bardziej życzliwie wypompowane z ekonomii (a w forum panton) : Mrgreen:

A potem wróć i zadaj pytania później....

No dalej, miłej lektury i szczęśliwego nowego roku w każdym razie! :D

Michel
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Jana Aymara
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 10/12/06, 23:29
Lokalizacja: Ardeche

Dotyczy wielbłąda1




przez Jana Aymara » 30/12/06, 02:37

Dobrze. . .
Przejeżdżałem obok, zobaczyłem światło, zatrzymałem się na chwilę, żeby się przywitać. . .
Jeśli jednak przeszkadzam, proszę mi wybaczyć. . .

Dla mnie to nie ma znaczenia, nie jestem gościem, który próbuje dostać się przez okno,
jeśli nie chcemy mu otworzyć drzwi.

Zwłaszcza, że ​​mam mnóstwo innych zajęć.
Rzeczy przydatne, solidne, materiałowe, trwałe,
a potem także inne, mniej materialne, ale bardzo epickie.

WIĘC . . .
0 x
. . . lepiej pracuje na oleju.
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6

Re: Pole magnetyczne w urządzeniu Pantone.




przez Cuicui » 30/12/06, 09:07

camel1 napisał:
Jan Aymar napisał:Witam, odkryłem tę stronę całkiem niedawno i od kilku tygodni przeglądam od czasu do czasu różne teksty oraz forums które zawiera.

Cóż, mój drogi Jean, myślę, że powinieneś zacząć od zajrzenia tutaj: https://www.econologie.com/articles-2924.html Musisz zdawać sobie sprawę, że strona jest gęsta, że ​​jest tam mnóstwo informacji i że nie zawsze łatwo jest się w niej odnaleźć, ale pamiętaj, że nasz drogi Christophe zadał sobie trud napisania tych często zadawanych pytań, aby nowicjusze mogli znaleźć swoje droga między prawdziwymi wiadomościami a pipo... : Chichot: Nie marnuj czasu i przeczytaj uważnie wszystko, co tam jest napisane, wiedząc, że to, co znajdziesz gdzie indziej w sieci, zostało mniej lub bardziej życzliwie wypompowane z ekonomii (a w forum panton) : Mrgreen: A potem wróć i zadawaj pytania... No dalej, miłej lektury i mimo wszystko szczęśliwego Nowego Roku! :D Michel

Witam, Jan
Po co się denerwować, gdy ludzie robią wszystko, co w ich mocy, aby przekazać ci informacje? :zaszokować: ?
0 x
stephanedu14
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 22/12/07, 11:58
Lokalizacja: 14 CALVADOS




przez stephanedu14 » 26/12/07, 17:06

:zaszokować: OK, też jestem w tym nowy. forum.
Jestem mechanikiem samochodowym i przyszedłem szukać informacji na temat systemu Pantone i wtedy przeczytałem temat o wirze.
Rozglądam się, aby zebrać nieco mniej naukowe informacje, kiedy widzę temat dotyczący magnetyzmu na pręcie reaktora. Mówię sobie: hej, temat zaczynający się od podstawy, super, będziemy to kontynuować. zacznij od zera, to jest jedno łącze lub jest to trochę pipo.
Cóż, moje neurony są trochę luźne.
Reaktor PANTONE, VORTEX, wtrysk wody. Gubię się tu w łacinie
siebie nawzajem, wydaje się, że są tacy sami.
Gdyby w CAEN był ktoś prosty, kto by mi pokazał, jak i dlaczego, byłoby miło, gdybym to zrozumiał.
Do zobaczenia wkrótce. Stephane
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 76