Zasada Pantone w silniku LPG

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Nanard
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 04/05/06, 12:34

Zasada Pantone w silniku LPG




przez Nanard » 17/05/06, 12:24

Dziękuję za odpowiedź Pitmix.

Właśnie wyposażyłem ciągnik rolniczy Fiat 80-82 o mocy 94 KM w Spad wyposażony w 2 reaktory. Zużywam około 1.5 litra wody na godzinę, ale nie jestem jeszcze w stanie oszacować osiągniętych oszczędności paliwa. Z drugiej strony zwiększam moment obrotowy silnika.

Mam Scudo LPG, które docelowo chciałbym wyposażyć w Pantone, ale zanim zacznę, chciałbym się dowiedzieć, czy inni już to robili na silniku LPG (to prawda, że ​​​​mam już dużo pracy, Nie chcę marnować zbyt wiele czasu, jeśli ktoś może mi powiedzieć z doświadczenia, czy to działa, byłaby to wielka przyjemność!)

Z góry dziękuję.
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 17/05/06, 13:36

: Chichot: Mam ten sam projekt... i te same obawy...

Wszystkie moje lektury utwierdzają mnie w przekonaniu, że konieczne jest zaprojektowanie ewoluującego systemu, a co za tym idzie przekształcenie mojego pojazdu w „maszynę laboratoryjną”.

Rozważam zamontowanie kilku reaktorów w katalizatorze.

Do przeprowadzania domieszkowania wodą za pomocą dmuchanej bełkotki z wejściem do skrzynki filtra powietrza.

Może spróbuj też wysłać LPG z regulatora pary do reaktora...

To powiedziawszy, zadałem sobie wiele pytań, odkąd zobaczyłem działającą zmodyfikowaną kosiarkę typu Naudin lub inną kosiarkę...
I zastanawiam się, czy nie zacząć od kosiarki, żeby lepiej poznać ten system...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 91