Reaktor 2 i gv w 1

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Avatar de l'utilisateur
FOXKATREL
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 02/11/12, 15:22

Reaktor 2 i gv w 1




przez FOXKATREL » 08/11/12, 12:09

Witam,

Jestem nowy w forum, obserwuję to już od roku, ale dopiero teraz się zarejestrowałem : Mrgreen: nie dobrze.

Cóż, biorąc pod uwagę mój pseudonim, myślę, że możesz sobie wyobrazić moją pasję.
Widziałem już 4L wyposażone w Pantone, szczególnie przy trofeum.

Cóż, jedno jest pewne: nie powstrzymuje to pojazdu przed działaniem niezależnie od tego, co mówią krytycy. Ze swojej strony jestem bardziej przekonany o spadku zanieczyszczeń niż o spadku konsumpcji. Silniki zazwyczaj nie lubią za bardzo gorącego powietrza.

Ponieważ mam w domu trochę silników i stanowisko probiercze po renowacji moich aut. Kusiłoby mnie, żeby zrobić kilka testów na silniku 4-nożnym.

Oczywiście to nie bełkot, ale już nie grot.

To, co mnie zaskakuje, to fakt, że przeprowadziłem badania. Nikt nie pomyślał o stworzeniu reaktora i GV 2 w 1.

Ponieważ wiemy, że wylot pary musi znajdować się jak najbliżej reaktora, równie dobrze możemy owinąć reaktor SG.

Noob czeka na Twoją reakcję : Chichot:

reaktor-2-w-1-pic729.jpg
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Reaktor i komputer mainframe 2 w 1




przez Flytox » 08/11/12, 21:47

foxcatrel pisze:Witam,

Jestem nowy w forum, obserwuję to już od roku, ale dopiero teraz się zarejestrowałem : Mrgreen:


Witaj FOXKATREL i witaj w klubie.

Ze swojej strony jestem bardziej przekonany o spadku zanieczyszczeń niż o spadku konsumpcji. Silniki zazwyczaj nie lubią za bardzo gorącego powietrza.

Jeśli szukasz maksymalnej mocy, zdecydowanie należy unikać gorącego powietrza. W przypadku niższych mocy możemy dyskutować. W moim R19 Diesel zainstalowałem grzejnik na wlocie powietrza o mocy wystarczającej do osiągnięcia 80°! .....bez widocznego wpływu na konsumpcję!!!!! Hałas silnika jest podobny do hałasu silników benzynowych, a przy cichej pracy nie ma różnicy w wydajności! Aby poprawić zużycie paliwa, w większości przypadków wymaga to dobrego dostrojenia... co niestety może zająć dużo czasu. : Mrgreen:

Jako że mam w domu jakiś silnik i a stanowisko testowe po renowacji moich samochodów. Kusiłoby mnie, żeby zrobić kilka testów na silniku 4-nożnym.

Stanowisko testowe, moje marzenie! : Mrgreen: Masz zdjęcia, wyjaśnienia?

Oczywiście to nie bełkot, ale już nie grot.

To, co mnie zaskakuje, to fakt, że przeprowadziłem badania. Nikt nie pomyślał o stworzeniu reaktora i GV 2 w 1.

Ponieważ wiemy, że wylot pary musi znajdować się jak najbliżej reaktora, równie dobrze możemy owinąć reaktor SG.


Czy mógłbyś dać nam schemat swojego pomysłu? :P
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
FOXKATREL
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 02/11/12, 15:22




przez FOXKATREL » 08/11/12, 22:06

Na razie porozmawialibyśmy więcej o ulepszonym wsparciu silnika.
http://www.youtube.com/watch?v=zSTXKQ7Qpls

Standardowo będę go szczepił, chłodnicę, benzynę i akumulator.

Co do diagramu, jak tylko będę miał 5 minut, zrobię to za ciebie.
Ostatnio edytowane przez FOXKATREL 08 / 11 / 12, 22: 17, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 08/11/12, 22:10

foxcatrel pisze:Na razie nie chcielibyśmy już więcej ulepszonej obsługi silnika.
http://www.youtube.com/watch?v=zSTXKQ7Qpls

Standardowo będę go szczepił, chłodnicę, benzynę i akumulator.

Co do diagramu, jak tylko będę miał 5 minut, zrobię to za ciebie.


Jak pochłoniesz tę moc?
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
FOXKATREL
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 02/11/12, 15:22




przez FOXKATREL » 08/11/12, 22:16

Flytox napisał:
foxcatrel pisze:Na razie porozmawialibyśmy więcej o ulepszonym wsparciu silnika.
http://www.youtube.com/watch?v=zSTXKQ7Qpls

Standardowo będę go szczepił, chłodnicę, benzynę i akumulator.

Co do diagramu, jak tylko będę miał 5 minut, zrobię to za ciebie.


Jak pochłoniesz tę moc?


:?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 08/11/12, 22:28

Nie wszyscy poszli śladem... Twoja koncepcja ulepszonego wsparcia silnika??? Stanowisko probiercze służy do testowania silnika pod obciążeniem, jeśli nie będziesz pochłaniał mocy poprzez hamowanie wałem korbowym itp., to niewiele dowiesz się o swoim silniku.

Uruchamianie pustego silnika nie jest zbyt interesujące, a ponadto bardziej reprezentatywne jest pozostawienie go w oryginalnym samochodzie niż na podporze typu „zrób to sam”. :płakać:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
FOXKATREL
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 02/11/12, 15:22




przez FOXKATREL » 09/11/12, 16:25

Tak, użyłem nadużycia słownictwa, to nie jest ławka.

Posiadanie podpórki, na której można uruchomić silnik, jest więcej niż praktyczne. Podczas przywracania, zwłaszcza wszystkich ustawień. Dzięki temu nie trzeba trzymać nosa pod maską.
Myślę tak samo, jeśli chodzi o wykonanie testów montażu reaktora i GV.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 10/11/12, 21:52

foxcatrel pisze:Posiadanie podpórki, na której można uruchomić silnik, jest więcej niż praktyczne. Podczas przywracania, zwłaszcza wszystkich ustawień. Dzięki temu nie trzeba trzymać nosa pod maską.
Myślę tak samo, jeśli chodzi o wykonanie testów montażu reaktora i GV.


W przypadku Pantone lub Gillier Pantone jednym z największych problemów jest wzajemne umiejscowienie różnych organów, bełkotki, GVI, reaktora, wydechu, wlotu itp. ze wszystkimi odpowiednimi rurami. Kiedy zmieniasz położenie/długość/wysokość organów i rur (tworzenie najwyższego punktu, najniższego punktu, strefy retencji, strefy kondensacji, rozbrajanie, tworzenie pęcherzyków lub buforu gazowego itp., ostatecznie zmieniasz operację reaktora.

Podsumowując, trudno jest dokładnie skopiować konfigurację, która będzie konfiguracją wyposażonego pojazdu... masz duże szanse, że nie zrobisz dużego postępu w rozwoju swojego wsparcia, zwłaszcza że będziesz miał wiele trudności symulowanie hamowania/przyspieszania/skręcania, które porusza płynną wodę w różnych narządach i rurach… i które jest częścią rozwoju : Mrgreen:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
chris59
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 43
Rejestracja: 04/07/12, 03:03
Lokalizacja: Północna, Avesnois
x 1




przez chris59 » 11/11/12, 10:58

powitanie

Jestem pewien, że Flytox ma rację, w każdym razie silnik zużywa więcej przy obciążeniu w nowoczesnym samochodzie, komputer pokładowy jest wyraźnie widoczny podczas podjazdów, zjazdów i np. z przyczepą.

Do tego dochodzi wiatr wdzierający się do filtra powietrza, hydrometria i wysokość.
0 x
Vive econologic
Avatar de l'utilisateur
FOXKATREL
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 02/11/12, 15:22




przez FOXKATREL » 13/11/12, 09:37

Więc jeśli jestem wami obojgiem. W pantone czy GV nie ma nic pewnego i nabytego. : Chichot:

Ponieważ nie ma dwóch pojazdów zaprojektowanych w ten sam sposób, a przede wszystkim reagujących w ten sam sposób. Nic o wibracjach emitowanych przez silnik.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 83