Akumulator biodegradowalny

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Avatar de l'utilisateur
zeenenergia
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 18/05/21, 20:37

Akumulator biodegradowalny




przez zeenenergia » 18/05/21, 20:51

Witam,

Jestem nowy w forum : Wink:
Przedstawiam się, nazywam się Nawfel i opracowuję akumulatory w 100% biodegradowalne, które zastąpią obecne baterie alkaliczne (http://www.zeenenergy.com).
Pracuję też nad nową technologią jadalnych baterii! i które mogą uratować życie małych dzieci, które przypadkowo je połkną.

Właśnie założyłem kotka, aby móc przejść na scenę przed marketingiem i wzywam do mobilizacji!

tutaj najpierw powiedz mi, co myślisz o moim projekcie i czekam na Twoją opinię! :P

koci link : Arrow: https://www.okpal.com/pile-100-biodegradable/#/

merci d'Avance

Nawfela
0 x
Avatar de l'utilisateur
zeenenergia
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 18/05/21, 20:37

Re: Akumulator biodegradowalny




przez zeenenergia » 18/05/21, 21:12

kilka zdjęć dla zobrazowania :)


Obraz


Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15007
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4382

Re: Akumulator biodegradowalny




przez GuyGadeboisTheBack » 18/05/21, 21:39

zeenenergia napisała:tutaj najpierw powiedz mi, co myślisz o moim projekcie i czekam na Twoją opinię! :P

Pomysł jest godny pochwały, ale na stronie nie dowiadujemy się nic poza tym, że te baterie można by ładować 50 razy i że miałyby pojemność 600 mAh (jak na AA), co jest dalekie od bycia „na szczycie”. Projektowi brakuje przyczepności (jedne jest bardziej odrażające niż atrakcyjne) i dotkliwie brakuje mu użytecznych, technicznych i handlowych szczegółów.
A potem to: „Jestem Francuzem, nowoczesnym alchemikiem, naukowcem-samoukiem, roślinną wersją Elona Muska”, to marketingowe samobójstwo!
Ps: Ponadto jest zbyt wiele błędów ortograficznych i/lub stylistycznych. Sprowadź pomoc.
Ps (bis): To brzmi prawie jak mistyfikacja.
0 x
Avatar de l'utilisateur
zeenenergia
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 18/05/21, 20:37

Re: Akumulator biodegradowalny




przez zeenenergia » 18/05/21, 21:50

GuyGadeboisLeRetour napisał:
zeenenergia napisała:tutaj najpierw powiedz mi, co myślisz o moim projekcie i czekam na Twoją opinię! :P

Pomysł jest godny pochwały, ale na stronie nie dowiadujemy się nic poza tym, że te akumulatory można by ładować 50 razy i że miałyby pojemność 600 mAh, co jest dalekie od bycia „na szczycie”. Projektowi brakuje przyczepności (jadalne jest bardziej odpychające niż atrakcyjne) i bardzo brakuje mu zarówno szczegółów technicznych, jak i handlowych.



dzięki za twój powrót!

tak, nie mogę powiedzieć nic więcej, w przeciwnym razie nie będę mógł opatentować technologii i dlatego wprowadzenie jej na rynek jest jeszcze trudniejsze,
Przychodzę tu mobilizować dobre energie temat jest bardzo złożony wierzcie mi nawet trudniejszy niż myślicie

600mA to najtańsze akumulatory jakie można kupić na rynku więc naprawdę nie jest źle ;) nie martw się - opanowałem temat - chcę tylko zmobilizować społeczność abyśmy mogli zobaczyć te akumulatory na rynku do 2024 made in France

kupka jadalna jest o ratowaniu życia więc trzeba to zrobić, nie ma takiej opcji ;)

Dziękujemy ponownie za Twoje spostrzeżenia
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28736
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5541

Re: Akumulator biodegradowalny




przez Obamot » 19/05/21, 00:48

Oto jadalna bateria bez metalu!

D073FF3A-5EAD-4997-AB61-8D738726E058.jpeg
D073FF3A-5EAD-4997-AB61-8D738726E058.jpeg (17.68 KiB) Wyświetlono 3757 razy


teraz mam swoje Lampe Kieszonkowy ZIEMNIAK : Chichot:

To crowdfunding ma przewagę, zaraz go opatentowam, żeby zarobić.

(nie mogłem się tak bardzo oprzeć, że się ożeniłem)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28736
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5541

Re: Akumulator biodegradowalny




przez Obamot » 19/05/21, 01:15

PS: Mimo to mam nadzieję — jeśli to nie żart, ale prawdopodobieństwo jest duże — że Twój projekt odniesie sukces, na jaki zasługuje!

GuyGadeboisLeRetour napisał:Ps (bis): To brzmi prawie jak mistyfikacja.
: Wink:
Ostatnio edytowane przez Obamot 19 / 05 / 21, 01: 16, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

Re: Akumulator biodegradowalny




przez Christophe » 19/05/21, 01:16

1 kwietnia był 7 tygodni temu... :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:
0 x
Avatar de l'utilisateur
zeenenergia
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 18/05/21, 20:37

Re: Akumulator biodegradowalny




przez zeenenergia » 19/05/21, 09:57

Obamot napisał:Oto jadalna bateria bez metalu!

D073FF3A-5EAD-4997-AB61-8D738726E058.jpeg

teraz mam swoje Lampe Kieszonkowy ZIEMNIAK : Chichot:

To crowdfunding ma przewagę, zaraz go opatentowam, żeby zarobić.

(nie mogłem się tak bardzo oprzeć, że się ożeniłem)



Odpowiadam szybko na ziemniaka,
zrób to na swoim zdjęciu i wszystkie eksperymenty z gatunku są metale cynk na ujemnym zacisku (-) i miedź na dodatnim (+)
i dlatego reakcja chemiczna wykorzystuje wyłącznie te metale, ziemniak odgrywa rolę elektrolitu, aby przepuścić prąd .... możemy również umieścić słoną wodę, będzie działać równie dobrze : Idea:

Obraz

Robię to wszystko bez metali, zero, wallou 8)

nie masz poziomu, dlatego tak krytycznie podchodzisz, nie umiesz projektować takich innowacji, szkoda...

PS: Nie mam nic przeciwko kpinie, ale podnieś poziom!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

Re: Akumulator biodegradowalny




przez Christophe » 19/05/21, 10:20

zeenenergia napisała:nie masz poziomu, dlatego tak krytycznie podchodzisz, nie umiesz projektować takich innowacji, szkoda...


:zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

To prawda, że Zwinąć kawałek zadrukowanej kartki i powiedzieć, że zrewolucjonizujemy rynek akumulatorów to mieć poziom! :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

Tak jak pisałem wczoraj tutaj: https://www.econologie.com/reparer-plut ... -ecologie/ Wiara w siebie jest siłą, przecenianie siebie jest słabością

Skąd bierze się u was wymiana elektronów, jaka jest wasza para elektrochemiczna?

ABC nie przychodzi tam, że się śmiejemy!
0 x
Avatar de l'utilisateur
zeenenergia
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 18/05/21, 20:37

Re: Akumulator biodegradowalny




przez zeenenergia » 19/05/21, 10:25

Christophe napisał:
zeenenergia napisała:nie masz poziomu, dlatego tak krytycznie podchodzisz, nie umiesz projektować takich innowacji, szkoda...


:zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

To prawda, że Zwinąć kawałek zadrukowanej kartki i powiedzieć, że zrewolucjonizujemy rynek akumulatorów to mieć poziom! :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

Tak jak pisałem wczoraj tutaj: https://www.econologie.com/reparer-plut ... -ecologie/ Wiara w siebie jest siłą, przecenianie siebie jest słabością

Skąd bierze się u was wymiana elektronów, jaka jest wasza para elektrochemiczna?

ABC nie przychodzi tam, że się śmiejemy!


zacznij od uspokojenia się, nie idę się w to bawić ani trollować, ani robić pszenicy....
prawie nie publikuj czegoś, co troll ujawnia..

Proszę, uspokój się!!!! niech inna osoba wchodzi w interakcję jako pierwsza i sprawdź, czy to mistyfikacja
dziękuję
0 x

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 122