Rachunki wyszukiwania ...

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
mały wróbel
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 214
Rejestracja: 30/09/06, 21:23
Lokalizacja: Na południowy zachód

Rachunki wyszukiwania ...




przez mały wróbel » 13/01/07, 22:55

Witam,

W ramach przygotowania pliku FAQ (często zadawanych pytań), który zostanie opublikowany na moim blogu http://ec-eau-logis.over-blog.net/ , a także oprócz moich akt „legislacyjnych” poszukuję wszelkich poważnych i konkretnych zeznań na następujące tematy;

> publiczne zaopatrzenie w wodę:
- zauważyłeś, że woda z kranu nie nadaje się do picia...
- masz problemy z połączeniem w izolowanej witrynie...
- za połączenie z siecią płacisz fortunę...
- Twój komputer został odrzucony z powodu problemu z wodą...
- lub wręcz przeciwnie, zauważasz szczególnie pozytywne zarządzanie...

> woda deszczowa:
- masz problemy z ratuszem, DDE lub DDASS w związku z instalacją odzyskiwania wody deszczowej...
- wasz ratusz jest wrogo nastawiony do waszego projektu...
- masz do czynienia z „niebezpiecznymi interpretacjami” DDE lub DDASS, takimi jak: „zabrania się wykorzystywania wody deszczowej w domu” ..., „Zabrania się prania wody deszczowej” ...
- odmówiono Ci komputera w odizolowanym miejscu, ze względu na brak połączenia z siecią publiczną i nie chcemy brać pod uwagę Twojej instalacji odzysku wody deszczowej...
- Twój DDASS odmawia wody deszczowej w toaletach Twojego ERP...
- lub jakikolwiek inny problem tego samego typu...
- lub wręcz przeciwnie, zauważasz proaktywne podejście lub politykę ze strony ratusza lub dobrowolne wsparcie ze strony DDASS...
- z satysfakcją pijesz i konsumujesz wodę deszczową, a co roku poddajesz ją analizie z dobrymi wynikami...
- zauważasz nadużycia (ceny, podejście itp.) w sektorze profesjonalnym...

> indywidualne autonomiczne sanitacje (lub „niezbiorowe” lub „ANC”):
- odmówiono Ci komputera ze względu na nieadekwatność Twojej działki w stosunku do zalecanego „klasycznego” ANC...
- wdrożyłeś „niezgodny”, ale bardziej wydajny lub równy sektor i jesteś proszony o „doprowadzenie do zgodności”…
- odmówiono Ci udziału w sektorze „oczyszczania szarej wody” w TLB...
- DDASS stwarza dla Ciebie problem w związku z korzystaniem z TLB/kompostu...
- lub jakikolwiek inny problem tego samego typu...
- lub wręcz przeciwnie, zauważasz proaktywne podejście lub politykę ze strony ratusza lub dobrowolne wsparcie ze strony DDASS...

Pragnę zaznaczyć, że mogę zostać poproszony o potwierdzenie lub przedstawienie dokumentu potwierdzającego fakty wymienione w niektórych „wrażliwych” zeznaniach….!! , nie chcę zbierać „fantastycznych”….
Jeśli masz do zaoferowania mi świadectwo, proszę udostępnij je i podaj temat w polu forum , a następnie poinformuj mnie o tym e-mailem za pośrednictwem mojego bloga , załączając (zwróć uwagę na temat wiadomości e-mail i tytuł załączników => aktywny program antywirusowy!) wszelkie odpowiednie dokumenty...

Serdecznie dziękuję za uwagę i ewentualny udział, : Lol:
Składam Tobie hołd ....

"Szkoła".
:P
0 x
również witam ciebie !! ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79457
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11096




przez Christophe » 13/01/07, 23:16

W tej kwestii nie mogę ci pomóc... Mam 0 konkretnych punktów doświadczenia w odzyskiwaniu wody deszczowej...

ps: ecologia nie jest nawet powiązana z Twoim blogiem... :(
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 97