System Gillierem Pantone-GP: oficjalna nazwa dopingiem w wodzie!

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

System Gillierem Pantone-GP: oficjalna nazwa dopingiem w wodzie!




przez Christophe » 12/11/07, 12:09

W porozumieniu z witryną Quanthomme ( http://www.quanthomme.fr ) strona, która uruchomiła pomysł wtrysku wody przez reaktor pantone, oto „oficjalna” nazwa systemu dopingu wody: System GILLIER PANTONE. Dziękujemy wszystkim członkom za używanie tej nazwy lub „System GP".

Ta decyzja została podjęta wspólnie z Soares w celu ujednolicenia użytych terminów.

Wyjaśnienia i historia tutaj:
Woda wtrysk-motor-pantone / a-new-nazwa-dla-wstrzykiwanie wody PANTONE t4270.html

Każdy komentarz jest mile widziany.
Ostatnio edytowane przez Christophe 12 / 11 / 07, 12: 32, 2 edytowany raz.
0 x
MichelM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 411
Rejestracja: 14/02/05, 13:13
Lokalizacja: 94 Dolina Marny




przez MichelM » 12/11/07, 12:28

Bonjour à tous
Niech żyje system Gillier Pantone! I dzięki nim za upowszechnianie swoich planów i osiągnięć.
Michel
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 12/11/07, 12:29

Oto nazwy komercyjnych systemów pochodzących z systemu GP:

- Hypnow z systemem Spad
- Vulcano z systemem Vulcano
- Cooper Copra ze swoją? (Jeszcze nie znam nazwy)

Kamieniem węgielnym jest także redakcja (i staże) i jest to jedyny, który utrzymał termin Pantone jasno określony ...

Mój punkt widzenia:

Nie korzystam z komercyjnego podejścia tych firm, ponieważ przyczynia się ono do rozwoju systemu, Korzystam z przywileju i renomy, że niektóre marki systemu są w każdym przypadku własnością publiczną.

Pytam więc sprzedawców Kit: KIEDY FEDERACYJNA UNIA między tobą? Razem jesteśmy silniejsi, prawda? Więc jeśli zaczęliśmy od nazwy, byłoby dobrze ...
Ostatnio edytowane przez Christophe 12 / 11 / 07, 16: 14, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6996
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2915




przez gegyx » 12/11/07, 14:39

Copra jest obsługiwana przez "Hypnow",
i "RepFlex" http://www.repflex.fr/

Jest trochę wszystkiego.
Aby wyszukać ... plany, modele, barbotery ...
Zobacz "Retrokit-E45", z wideo: http://fr.youtube.com/watch?v=2PLBK16Mbw4
(To jest system do André, z podróżą powrotną w reaktorze)
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 12/11/07, 16:10

Halo
gegyx napisał:Copra jest obsługiwana przez "Hypnow",
i "RepFlex" http://www.repflex.fr/

Jest trochę wszystkiego.
Aby wyszukać ... plany, modele, barbotery ...
Zobacz "Retrokit-E45", z wideo: http://fr.youtube.com/watch?v=2PLBK16Mbw4
(To jest system do André, z podróżą powrotną w reaktorze)


Nie ma znaczenia, kto pierwszy wykonał pierwszy system, bo widziałem, że to Deslandes na montującym generator benzyny 100%, który działa na oleju we wczesnym 2000
System ten ma poważne niedogodności, szczególnie w przypadku trubo na olej napędowy
oddaje ciepło, które powinno być skierowane do dzioba reaktora
musisz dokonać modyfikacji, aby zminimalizować problem (którego nie widziałem w filmie)
drugą wadą jest to, że zwiększa straty ładunku w wychodzeniu, jeśli wymiary fizyczne wydechu zostały obliczone tylko ..
jedyny powód tego wierzchowca jest kompaktowy, czasem niemożliwy do zrobienia, inaczej żeliwne łokcie itd.
W tym czasie silniki nie były (ciągnione) do odbioru reaktora (alternator, pompa wody, która była planowana)


najlepszy montaż to montaż online w układzie wydechowym.

Prosty korygowany na filmie, wypełnia się tubą i mierzy poziom wody, łatwiej byłoby dodać rurkę z przezroczystego plastiku powyżej pożądanego poziomu.

Kiedy w imię systemu możemy ochrzcić go tak, jak chcemy
może to mieć znaczenie dla wyników, tylko dla wiarygodności

Czego brakuje, czy to na forum lub gdy wyniki w domu są mierzone nawet empirycznie
Ile montaży, wyników do naśladowania .. dwa lata po nie kontynuowaniu?

André
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 12/11/07, 16:16

gegyx napisał:Jest trochę wszystkiego.
Aby wyszukać ... plany, modele, barbotery ...


To jest właśnie ta przydatność robienia czegoś w rodzaju federacji ... po tym, jak nie możemy zmusić ludzi ... ale myślę, że byłoby to w ich interesie ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :




przez camel1 » 12/11/07, 23:53

Cześć Christopher i innych!

Widziałem, że Quanthomme postanowił ujawnić nazwę projektanta systemu G, Antoine'a Gilleta (koniecznie z jego zgodą ...)

Nagle nazwa systemu Gillet Pantone wydaje się spójna, choć trochę zbyt długa jak na mój gust.
System GP jest lepszy ... dla reszty:

Christophe napisał:Oto nazwy komercyjnych systemów pochodzących z systemu GP:

- Hypnow z systemem Spad


Więc spadkiem jest system pompowanego Antoine Gilleta, znanego i BREVETE, już wiesz co myślę ... : Evil:

- Vulcano z systemem Vulcano


To samo „podejście” jak Hypnow, pompowanie systemu G i patent ... : Evil: : Lol:

- Cooper Copra ze swoją? (Jeszcze nie znam nazwy)

Kamieniem węgielnym jest także redakcja (i staże) i jest to jedyny, który utrzymał termin Pantone jasno określony ...


W porządku chronologicznym, podstawą (Alexander Gregory) powielana, razem ze mną, system G + (z wytwornicą pary), układ Wziąłem środki ostrożności, aby ujawnić w ramach systemu Copyleft, który zabronione de facto patentowanie (ku rozczarowaniu pompeurs / reneurs : Lol:)

Następnie, ze względu na jego doskonałe wyniki na burmistrza Vitry Christophe Chausse (the Copra) skontaktował się z podstawy i potem ze mną do odtworzenia G +, również z bardzo dobrymi wynikami ... :D

Podjąłem się na siebie zmiany nazwy systemu na „pantone G +”, aby jasno określić związek i ewolucję procesu.

Gdybyśmy chcieli przejść do końca logiki, musielibyśmy zmienić nazwę tego systemu na „GP +” ??? (Nie odważyłbym się dodać inicjału mojego nazwiska, Lathuraz, ponieważ spowodowałoby to utworzenie licencji GPL, a jest już zajęta : Chichot: : Lol:

Prawdę mówiąc, nie obchodzi mnie to, co chciałbym zobaczyć, to ludzie, którzy nie stosują się do pracy innych, i którzy praktykują wymianę i informacje zwrotne na temat informacji i doświadczeń, co się dzieje w przypadku Copry i kamienia węgielnego (przynajmniej częściowo ...)

Pytam więc sprzedawców Kit: KIEDY FEDERACYJNA UNIA między tobą? Razem jesteśmy silniejsi, prawda? Więc jeśli zaczęliśmy od nazwy, byłoby dobrze ...


Kiedy sprzedam zestawy, możesz na mnie liczyć bez zmartwień ... dla innych też powinno być możliwe (może marzę ...) ale dla innych (podążaj za moim wyglądem ...) wydaje mi się całkowicie wykluczone (gdybym tylko mógł się mylić ... :płakać: )

Idź, dobre myśli dla wszystkich,

Michel
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 13/11/07, 23:33

Bonjour à tous,
Widzę, że wszystko poszło dobrze od czasu mojej nieobecności w 3. Większość zgadza się nazywać dopingiem wody Gillierem-Pantone, termin, który zaproponowałem do Quant'Homme, który nawiązał bezpośredni kontakt z Christophe. To dobrze zrobione.
Jeśli chodzi o moje podsumowanie, oto najnowsza wersja:
Le Gillierem-Pantone (lub G Pantone) to doping wody co zmniejsza zużycie i zanieczyszczenie silników Diesla.
Wszystko zaczęło się w 2000 kiedy USA Pantone publikuje plany internetowe montażu powinien uruchomić silnik z 30% benzyny i 70% wody lub różnych płynów (sok pomarańczowy, cola , keczup itp.). Kilka kropli benzyny na początek, kilka przystawek i silnik mruczy radośnie bez zanieczyszczania ... Sekret? Część gazów spalinowych jest wstrzykiwana do zbiornika. Tak wytworzone pęcherzyki uwalniają gaz, który przechodzi przez rurkę zawierającą stalowy pręt, sam umieszczony w rurze wydechowej, całość nazywana jest "reaktorem". Gorące gazy opuszczające reaktor docierają do wlotu i zasilają silnik, gaźnik jest usuwany.
Rozwiązanie problemu niedoboru ropy? Niestety, nawet jeśli zużywa się trochę wody (co tłumaczy oczyszczanie), silnik działa tylko dzięki oparom benzyny, które ekstrakt z ekstraktu barbotującego wypływa z mieszaniny. Kiedy nie ma wystarczającej ilości gazu, jest to awaria ... sucha!
W 2001 roku Francuz Antoine Gillier wpadł na pomysł, aby po prostu zastąpić mieszankę wodno-paliwową w bełkotce wodą; opary opuszczające reaktor są zasysane przez wlot silnika oprócz zwykłego paliwa pochodzącego z gaźnika lub wtryskiwaczy. Paul Pantone jest sceptyczny. Ale to działa: zwiększona moc, oszczędność paliwa i przede wszystkim zanieczyszczenie silnika bez drogiego filtra cząstek stałych! Wtrysk wody, tak stary jak silnik spalinowy, staje się tutaj „zasysaniem pary”.
Następnie entuzjaści umieszczają w Internecie plany generatora pary (GV) umieszczonego w rurze wydechowej, prostszego i wydajniejszego niż bełkot.
Producenci samochodów znakomicie ignorują tę technikę. Zbyt proste? Nie dość lukratywne? Czy Chińczycy staną na czele? Przyszłość nam to powie.
Gillier-Pantone jest zbudowany według precyzyjnych parametrów. Był mniej lub bardziej dobrze kopiowany i sprzedawany pod nazwą „Spad”, „Vulcano” itd. Pomimo sukcesu Gillier-Pantone, naukowcy nadal badają 100% Pantone, w szczególności dostarczając silnik z benzyna z innymi paliwami.
Ostatnio edytowane przez Cuicui 13 / 11 / 07, 23: 39, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 13/11/07, 23:35

Ach, to była treść e-maila, który wysłałeś do kwantu?

Ponieważ przyznaję, że nie rozumiem niektórych fragmentów ich e-maili ...

Myślę, że możesz już umieścić swoje CV na wiki nie?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 13/11/07, 23:42

Christophe napisał:Myślę, że możesz już umieścić swoje CV na wiki nie?

Nie ma problemu, jeśli uważasz, że to podsumowanie jest wystarczająco dokładne i kompletne.
A+
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 68