Pantone Artykuł w Nauce i Życie listopada 2007

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Pantone Artykuł w Nauce i Życie listopada 2007




przez Christophe » 26/10/07, 10:40

Toto poinformował nas o obecności w S&V artykułu o Pantone. Bob_Isat (Julien Rochereau patrz https://www.econologie.com/ionisation-de ... -3324.html ), a nawet przyczyniłem się (trochę) do opracowania tego artykułu.

Obraz

Z drugiej strony dziennikarz był bardziej niż sceptyczny, więc nie wiem, co da artykuł ...

Kupię to, ale nasz skaner ma HS ... więc jeśli kk1 mógłby go zeskanować, byłoby miło 8)
Ostatnio edytowane przez Christophe 24 / 03 / 12, 09: 56, 5 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
toto65
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 490
Rejestracja: 30/11/06, 20:01




przez toto65 » 26/10/07, 19:53

Nie wiem dużo o dopingu do wody. Niemniej jednak uważam, że artykuł jest dość zły. Ale pozostawiam cię osądzać.

Zaznaczam na marginesie, że artykuł jest w całości odtwarzany w twoich kolumnach bez zgody wydawcy lub autora, co bardzo przypomina naruszenie praw autorskich (powiadomienie dla webmastera).


To była prawda. Przepraszam

Pod redakcją Christophe'a, oto pierwsza strona artykułu, który odłożyłem, w przeciwnym razie czytelnik nic nie rozumie na temat „kontrowersji”, która następuje, aby mieć całość, kup S&V z listopada 2007

Obraz
Ostatnio edytowane przez toto65 05 / 11 / 07, 19: 41, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 26/10/07, 19:55

Dzięki za skany, właśnie kupiliśmy ten numer.

Jestem bardzo zniesmaczony, że strona "onnouscachetout" jest cytowana ... aby zdyskredytować naszą pracę nie ma nic lepszego ...

Bob_Isat będzie wściekły, myślę też ...

: Evil:
0 x
Avatar de l'utilisateur
toto65
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 490
Rejestracja: 30/11/06, 20:01




przez toto65 » 26/10/07, 20:14

Magazyn pozwala wyrazić opinię lub krytykę jednego z jego artykułów.
Być może recenzja artykułu byłaby interesująca.
Zwłaszcza:
system emituje więcej zanieczyszczeń! Ale niewątpliwie jest to wada związana z umieszczeniem sondy pomiarowej, zgłaszają eksperymentatorzy. strona 118
Albo to ironia, i to nie jest oczywiste.
Albo to nie pochlebia powadze ich protokołu eksperymentalnego.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 26/10/07, 21:03

toto65 napisał:Być może recenzja artykułu byłaby interesująca.


Ben zamierzam zrobić coś dobrego NASZE prawo do odpowiedzi lub przynajmniej kurier czytelników ...

Co myślisz (eksperymentatorzy systemu i inni, którzy śledzą sprawę)?
0 x
Avatar de l'utilisateur
toto65
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 490
Rejestracja: 30/11/06, 20:01




przez toto65 » 26/10/07, 21:35

Może byłoby interesujące skontaktować się ze studentami inżynierii Douai.
Co myślą o tym artykule?
Jakie jest ich zdanie na temat systemu „dopingu wodnego”?
Czy mieli jakieś apprioris (negatywne lub neutralne) przed przeprowadzeniem testów?
Czy mogą podać nam szczegóły dotyczące konfiguracji testu?


http://www.ensm-douai.fr/contact.php3?i ... 57&lang=fr
Ostatnio edytowane przez toto65 26 / 10 / 07, 21: 55, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :




przez camel1 » 26/10/07, 21:39

Cześć Christophe i inni!

Christophe napisał:Ben zamierzam zrobić coś dobrego NASZE prawo do odpowiedzi lub przynajmniej kurier czytelników ...

Co myślisz (eksperymentatorzy systemu i inni, którzy śledzą sprawę)?


Bah! Wiesz bardzo dobrze, co myślę o codziennych dziennikarzach ogólnie ...

Ja, to mnie rozśmiesza, te wszystkie "artykuły" i "raporty", zawsze wychodzą te same stare plany, siarkowy rodowód Paula Pantone, cóż, wszystko to, co można wykorzystać do zdyskredytowania rzeczy, i na koniec pokaż katastrofalne wyniki uzyskane przez "młodych studentów inżynierii" (kto tak przy okazji pompował informacje?)

Krótko mówiąc, garstka staromodnych, z którymi nie warto nawet dyskutować, ponieważ dla nich masa jest już wypowiedziana.
Nawiasem mówiąc, Science et Vie należy teraz do brytyjskiej grupy East Midlands Allied Press, konsorcjum prasowego / radiowego / telewizyjnego / pubu (źródło w Wikipedii), czego można oczekiwać jako obiektywizmu od ludzi, którzy zarabiają pieniądze w szczególności dzięki samochodom i branża, która się z tym wiąże?

Śmiejąca się śmierć! : Chichot:

Michel
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 26/10/07, 21:41

Dobry wieczór wszystkim,

Cóż, biorąc pod uwagę ten artykuł, uchodzimy za słodkich marzycieli ... Na przykład to, z czego możemy się śmiać, a przeciętny czytelnik może w to uwierzyć, więc „oni” mają szyk i sposób pisania.

Jesteś wkurzony, drogi Christophe, ale przypomina mi to trochę tych ironicznych chemtrails ........... był silniejszy ode mnie : Mrgreen:

Nofy (sen)
0 x
Avatar de l'utilisateur
bob_isat
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 290
Rejestracja: 26/08/05, 18:07




przez bob_isat » 26/10/07, 22:58

: Evil: : Evil: : Evil:

mój plik oparty jest na pracach z XIX wieku, więc to gówno !! ORAZ NEWTON, TO Gówno !!!!!!!!!!

patenty i spalanie wspomagane plazmą, prawda?


Ponadto wysłałem mu publikację 2 tygodnie temu od 1989 roku Dziennik Elektrostatyki Electro, ON „ZMNIEJSZONY”, ABY O TYM MÓWIĆ !!!

A co z tym pytaniem:

Dziennikarz S&V wysłał e-mail do Juliena:„Jak wyjaśnisz doświadczenia firmy ARMSTRONG w XIX wieku, wiedząc, że teoria QED nie została jeszcze napisana?” ....


Wreszcie wszystko mnie trochę rozczarowuje: uchylamy się za idiotów we wszystkich francuskojęzycznych krajach świata ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 27/10/07, 00:12

Bonjour à tous

Christophe napisał:
toto65 napisał:Być może recenzja artykułu byłaby interesująca.


Ben zamierzam zrobić coś dobrego NASZE prawo do odpowiedzi lub przynajmniej kurier czytelników ...

Co myślisz (eksperymentatorzy systemu i inni, którzy śledzą sprawę)?


W Science and Life są w stanie zrobić miejsce na prawo do odpowiedzi. Musimy to wykorzystać, aby dotrzeć do publiczności, która wierzy w cnoty prawdziwej nauki, a nie w idiotyczne dogmaty.

Musimy poprawić odpowiedź, biorąc pod uwagę faktyczne wyniki pomiaru zanieczyszczenia, zużycia itp. ... Tyle faktów, że nie możemy zmieść handhandów ... musimy przejść od statusu słodkich marzycieli do tego badacze, z pewnością bez środków, ale nie bez pomysłów, nawet jeśli nie jesteśmy spieprzeni, jak badacze ze środkami, aby wyjaśnić, co obserwujemy. ::
A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 105