Artykuł „Sprzęt rolniczy”

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
JKG
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 28
Rejestracja: 26/02/05, 21:22
Lokalizacja: Rodez

Artykuł „Sprzęt rolniczy”




przez JKG » 05/04/06, 12:08

Witam,
W magazynie sprzęt rolniczy jest artykuł o pantone.
Mówi, że to nie działa, to bzdura

Obraz
Obraz

Co o tym sądzisz?

@+
0 x
Ziemia nie jest nasz pożyczamy ją naszym dzieciom
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 05/04/06, 12:17

Potrzebowalibyśmy skanu, abyśmy mogli ocenić i dodać go do tej strony: https://www.econologie.com/forums/revue-de-p ... 65-30.html

Oczywiście, że to bzdura… inaczej producenci (finansujący recenzję) używaliby tego od dawna… : Mrgreen: hihihihihi

A tak poważnie, dziennikarz tego magazynu skontaktował się ze mną, aby uzyskać wiele informacji technicznych. Kiedy powiedziałem mu, że wszystko było na stronie lub forum Nigdy nie dostałem odpowiedzi.... :|
Ostatnio edytowane przez Christophe 05 / 09 / 09, 11: 13, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse

Re: Artykuł "sprzęt rolniczy"




przez lau » 05/04/06, 12:27

jkg napisał:Witam,
W magazynie sprzęt rolniczy jest artykuł o pantone.
Mówi, że to nie działa, to bzdura

Co o tym sądzisz?

@+

Nigdy nie odważyłem się interweniować w sprawie forum „wielka pasja do traktorów”, gdzie moi koledzy rozmawiają o rzeczach i innych… jest sekcja pantone i to szalone, jak bardzo są sceptyczni, na przykład: „gdyby to zadziałało, wszyscy by wiedzieli”.
Zapraszam wszystkich sceptycznych wieśniaków, którzy wahają się przed pantonowaniem swojego traktora, aby przyjechali do Vaucluse, gdzie znam kilka traktorów oszczędzających 50% oleju napędowego przy tej samej pracy; jest też fendt vigneron, który jeździ z łopatą od 3 lub 4 miesięcy i oszczędza 60%.
Ostatnio edytowane przez lau 05 / 04 / 06, 21: 35, 1 edytowany raz.
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 05/04/06, 13:02

Jestem po prostu zmęczony marnowaniem czasu na przekonywanie sceptyków, którzy nie chcą być...to proste: niech umrą w swojej ignorancji!

Pantone nie jest tak prosty, jak myślisz, ale wyniki są… czy ci frajerzy to lubią, czy nie… jeśli nie udało im się uzyskać wyników, oznacza to, że ludzie są po prostu lepsi od nich… My powinniśmy zadać sobie kilka pytań, prawda?

A potem niestosowanie go (lub innych systemów pozwalających na osiągnięcie znacznych oszczędności ropy) jest po prostu przyszłością Zbrodnia przeciwko ludzkości. Jeszcze raz dziękuję panowie politycy i przemysłowcy za obronę waszych interesów lekceważeniem inteligencji i zdrowego rozsądku... Zapamiętamy to....
Ostatnio edytowane przez Christophe 05 / 09 / 09, 11: 14, 1 edytowany raz.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 05/04/06, 14:55

Halo

Po co marnować czas na wyjaśnianie, że to działa tym wszystkim niewierzącym, zamiast tego skupmy się na udoskonalaniu naszych montaży
tak, aby działał cały czas.
To nie raj, trzeba w niego uwierzyć, żeby być zbawionym!
najlepiej jest utrzymywać kontakt z tymi, którzy eksperymentują, z tymi, którzy prowadzą badania i wnoszą wkład, z każdym, kto jest zainteresowany rozwojem.
W obecnym stanie zespołów największym problemem jest przekroczenie ponad 30% na silniku przy połowie obciążenia jakim jest samochód.
Cała reszta to reakcja wielu ludzi z mediami. (Jeśli jest to zapisane w pamiętniku, to prawda)
Dla wszystkich, którzy doświadczyli konkretnych faktów podczas badania artykułu, zdajemy sobie sprawę z powierzchowności dziennikarzy.

Ledwie przeczytałem połowę linku, żeby zrozumieć, że wszystko jest zmieszane na 100% z domieszką wody, którą ten gość ma, i to jest wznowienie tradycyjnego bla bla, zapala się plazma, magnetyzm w końcu wszystko takie tajemnicze.
Nie rozumieli, że doping wodny i 100% panton to zupełnie co innego.

Mój pomiar jest za każdym razem, gdy idę do pompy.
Wszystkie pozostałe pomiary ciśnienia i temperatury służą jako punkt odniesienia dla udoskonalenia systemu.
Nie mam czym zmierzyć zanieczyszczenia, moją jedyną miarą jest ilość litrów na 100km.

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 05/04/06, 16:57

Wiesz, musisz zrozumieć pewne zasady, które powiedzą ci wszyscy, którzy w nie nie wierzą (zwykle są to ci, którzy nie próbowali):
1- "Si zadziałało, byłoby wiadomo”
2-"przy okazji, Si działał, wszyscy by go używali, aw szczególności przemysłowcy i koncerny naftowe ponieważ jest mniej zanieczyszczający
3-dalej, istnieje wiele nieuzasadnionych „powiedzeń”, takich jak (dla HVB): „To jest dobrze znany niż olej casse silniki"

Ogólnie rzecz biorąc, tego rodzaju argumenty mają zastosowanie do wszystkiego, co może być sprzeczne z systemem FRIC (HVB, pantone lub inne) i wysuwane przez tych, którzy byliby w niekorzystnej sytuacji, gdyby takie rzeczy się rozpowszechniły. Jako bonus wspierają go wszyscy przeciętni konsumenci, którzy nie chcą zadawać pytań, zarówno o teraźniejszość, jak i przyszłość. Rozumiesz, że jeśli ci ludzie nie zadają pytań, nie ma już potrzeby zawracać sobie głowy znalezieniem rozwiązania, ponieważ nie widzimy już problemu…

To jest podobne do tego, co widziałem na tej stronie:
http://www.namecapspaceman.org/pquoi.htm

to tylko „komplikuje” ich istnienie. A skoro ich nie będzie, gdy pojawią się problemy... :płakać: to ci, którzy przyjdą później, wzniosą toast, ale ich to nie obchodzi.
0 x
Avatar de l'utilisateur
JKG
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 28
Rejestracja: 26/02/05, 21:22
Lokalizacja: Rodez




przez JKG » 05/04/06, 20:37

Oczywiście, że to bzdura… gdyby nie przemysłowcy (którzy finansują przegląd)


I to prawda.
10 stron zanim pojawi się reklama JD z nowym silnikiem z zaworem EGR!
I znowu mówią o HVB, mówiąc, kto nadal ma duże problemy z JD w fabryce Sarrans

W artykule wznawiają auto moto.
Traktor jest w liceum Bapaume.

@+
0 x
Ziemia nie jest nasz pożyczamy ją naszym dzieciom
Phil 14
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 93
Rejestracja: 27/06/05, 12:28
Lokalizacja: Calvados

element sprzętu rolniczego




przez Phil 14 » 30/04/06, 16:21

Bonjour à tous

O ile się nie mylę, testy przeprowadzono na sprzęcie wyposażonym w zestaw sprzedawany przez firmę Albéric ???

a+
Phil 14
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 30/04/06, 16:26

Cześć

Nie będzie działać lub tak słaba wydajność, jeśli będziemy podążać za łomem.
@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 30/04/06, 16:42

powitanie
Prawie przeczytałem obie strony; są trzy bzdury na linii : Evil:
y z udało się nawet zmienić Pantone w inżyniera : Lol:
@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)

To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 105