O stacji antywirusowego do cen ...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3

O stacji antywirusowego do cen ...




przez Lietseu » 26/08/08, 14:32

Witam wszystkich! Przesyłam to małe ostrzeżenie dla kupujących, którzy chcą skutecznie chronić swoje komputery!
Powinieneś wiedzieć, że rozpiętość między licencją kupioną we Francji a licencją kupioną w Luksemburgu w Belgii przedstawia się następująco: 33,44 € za jedno i 34,99 € za drugie ... Na razie nic nadzwyczajnego. powiedz mi!
Cóż, pomyśl jeszcze raz, jeśli od jednej kupisz kilka licencji, zapłacisz tyle, ile cena licencji, podczas gdy w drugiej będziesz miał dość niezwykłą cenę malejącą, ocenianą raczej: 33,44 € za pierwszą ; 41,80 € dla dwojga; 58,52 € za trzy osoby, 75,24 € za cztery osoby i wreszcie 91,56 € za pięć osób!
Co sprawia, że ​​dla tych, którzy nie chcą wyjmować swoich kalkulatorów, cena jednostkowa wynosi: 20,9 € za dwie licencje; 19,5 EUR za trzy licencje; 18,81 € dla czterech osób; i 18,312 EUR za pięć.
Odnowienia licencji, w zależności od miejsca zakupu programu, również podlegają dużym wahaniom cenowym!
Zrozumiesz, że nieskończenie ciekawiej jest kupić nową licencję na rynku francuskim, niż kupić odnowienie na rynku luksemburskim! będziemy cię ostrzegać ...
Mała precyzja, ceny są bez podatku VAT wynoszącego 19% ...

Wyraźnie uniknąłem podania nazwy produktu, nic nie zyskuję wysyłając Ci tę wiadomość (poza Twoją wdzięcznością!), Jeśli chcesz wiedzieć, co to za program, napisz do mnie PM!

Z pozdrowieniami od Lietseu :P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Matt113
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 344
Rejestracja: 22/05/08, 09:15




przez Matt113 » 26/08/08, 15:09

Po co płacić za program antywirusowy w tej cenie, skoro jest kilka bardzo dobrych i darmowych.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 26/08/08, 15:20

Matt113 napisał:Po co płacić za program antywirusowy w tej cenie, skoro jest kilka bardzo dobrych i darmowych.


Testowałem qqs jeden ... nie jest drogi a przede wszystkim nie „waży” w pamięci ...
W dodatku jest nieskończenie wydajniejszy od innych darmowych ...
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zgłosić te bezpłatne, które uważasz za dobrą alternatywę!

Z poważaniem :P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu

„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?

Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Matt113
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 344
Rejestracja: 22/05/08, 09:15




przez Matt113 » 26/08/08, 15:24

Na darmowym poziomie, niezbyt ciężkim i który radzi sobie całkiem dobrze, nawet lepiej niż większość płatnych AV, jest AVG, chociaż trochę cięższy od wersji 8, ale nadal jest bardzo poprawny.

Z ciekawości możesz mi zacytować VA, o którym mówisz. W MP, jeśli nie chcesz się reklamować.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 26/08/08, 15:27

Ben Avast nie jest taki zły jak wolny: http://www.avast.com/fre/download-avast-home.html

W przeciwnym razie, ponieważ byliśmy „pro”, korzystamy z NOD32 ... myślę, że to 20 € rocznie ...

Szczególnie należy unikać: NORTON ... on jest wirusem ... : Mrgreen:
0 x
Matt113
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 344
Rejestracja: 22/05/08, 09:15




przez Matt113 » 26/08/08, 15:31

Christophe napisał:
Szczególnie należy unikać: NORTON... on jest wirusem ... : Mrgreen:


Wyraźnie odradzam. : Chichot:

Myślę, że jedyną rzeczą, która utrzymuje ten AV przy życiu, jest to, że jest dostarczany z większością komputerów stacjonarnych lub laptopów, które kupujesz w supermarketach (HP, Packard Bell itp.).
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 26/08/08, 15:37

Matt113 napisał:Myślę, że jedyną rzeczą, która utrzymuje ten AV przy życiu, jest to, że jest dostarczany z większością komputerów stacjonarnych lub laptopów, które kupujesz w supermarketach (HP, Packard Bell itp.).


Jak okna, prawda? : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 26/08/08, 15:37

Matt113 napisał:
Christophe napisał:
Szczególnie należy unikać: NORTON... on jest wirusem ... : Mrgreen:


Wyraźnie odradzam. : Chichot:

Myślę, że jedyną rzeczą, która utrzymuje ten AV przy życiu, jest to, że jest dostarczany z większością komputerów stacjonarnych lub laptopów, które kupujesz w supermarketach (HP, Packard Bell itp.).

Kompletnie się zgadzam!!!! :P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu

„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?

Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Matt113
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 344
Rejestracja: 22/05/08, 09:15




przez Matt113 » 26/08/08, 15:40

Christophe napisał:
Matt113 napisał:Myślę, że jedyną rzeczą, która utrzymuje ten AV przy życiu, jest to, że jest dostarczany z większością komputerów stacjonarnych lub laptopów, które kupujesz w supermarketach (HP, Packard Bell itp.).


Jak okna, prawda? : Chichot:


Różnica w stosunku do systemu Windows polega na tym, że Bill Gates był w stanie uzależnić ludzi od swojego systemu operacyjnego. Nortona możemy go zwolnić, będzie to korzystne tylko dla wszystkich : Chichot: . Bez systemu Windows komputer stanie się znacznie mniej operacyjny dla wielu ludzi.
0 x
Avatar de l'utilisateur
SUPERFORM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 294
Rejestracja: 09/11/04, 14:00




przez SUPERFORM » 26/08/08, 16:51

tak, nod32 to ten, którego używam z moimi klientami
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 150