O agriculturegaia

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79122
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

O agriculturegaia

przez Christophe » 12/01/09, 11:28

Ten facet jest chory (jeszcze jeden, ale już to podejrzewaliśmy) oto nasze wymiany w MP po zamknięciu jednego z jego poddanych, ponieważ obraził ludzi: https://www.econologie.com/forums/post111663.html#111663

Tytuł jego postu:
będziesz miał problemy prawne...


Bez komentarza do tytułu!
Jego reakcja:

Agriculturegaia w MP napisał:bardzo odważny, aby zamknąć mój post bez możliwości odpowiedzi. zauważysz, że ten post jest NEOLITUICZNY I że ciągle prosiłem o powrót do tematu, ale innych, którzy nie są na temat, nie blokujesz.

w każdym razie właśnie popełniłeś zniesławienie, nazywając mnie ekstremistą, pewnego dnia będziesz miał problemy, w tym problemy prawne w D-Day to tylko kwestia czasu nikt nie jest anonimowy w sieci

Raz upokorzyłem cię publicznie, to musiało ci się nie podobać

jeden z tych dni eh eh eh


Moja odpowiedź:

Christophe w MP napisał:Ach, widzę, że Monsieur może bezkarnie obrażać, ale nie popiera „insynuacji” pod jego adresem? Czy wiesz, jak to się nazywa? Faszyzm! Twoja reakcja potwierdza mój punkt widzenia jako ekstremisty. Co do Twojego problemu:

1) Nie musisz się przejmować forum publicznie, tak jak ty, i obrażanie facetów, którzy się z tobą nie zgadzają.

Jeśli chodzi o stronę prawną: proszę wszystko pocztą AR.

2) Dokładnie, nie jesteś anonimowy... Mam wszystkie twoje adresy IP iw razie potrzeby dobrze je wykorzystam! Czy uważasz, że odpowiedzialność dotyczy tylko kierowników budowy? Śnisz!

3) Jakie upokorzenie proszę?

4) Publikuję te wymiany zdań, pomoże to zrozumieć Smile For your IP Utrzymuję je w cieple!

Po takiej wymianie zdań proponuję całkowite wygnanie, co o tym sądzisz? Nie będziesz ani pierwszym, ani ostatnim byłym

0 x
phil53
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1376
Rejestracja: 25/04/08, 10:26
x 202

przez phil53 » 12/01/09, 12:00

Szczerze mówiąc, cieszę się, że zaczynasz go uspokajać.
Facet, który uważa się za pępka świata i który wszystko zrozumiał, mając innych za upośledzonych
Na końcu robi się nudno
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79122
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

przez Christophe » 12/01/09, 12:02

Cóż, przynajmniej na ten dzień się uspokoił: zablokowany na IP do wieczora... innymi słowy, jeśli chce iść na ekonologię, musi zmienić połączenie internetowe!
0 x
Olivier22
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 178
Rejestracja: 06/11/08, 16:41
Lokalizacja: 35 / 22
x 6

przez Olivier22 » 12/01/09, 13:51

Facet, który tworzył tematy, kopiując i wklejając całe strony swojej witryny, a następnie rozpoczynając debatę, miał na celu tylko zmiażdżenie swoich przeciwników (z dodatkiem kostek wielkich jak arbuzy)… Nawet nie rozumiem, dlaczego tego nie zrobiłeś t szybciej go pouczaj, ten podżegacz!
Ale dziś wieczorem, kiedy zostanie odbanowany, wróci, by zrobić to samo, zakładamy się?
Widziałem tego rodzaju megalomana, który wpaja światu swoje prawdy ze spontaniczną agresywnością, nie zmienia się z dnia na dzień.
0 x
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 669
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272

przez SixK » 12/01/09, 14:58

Mytho, Megalo, Illuminated, Guru ????

Przyznam, że nie do końca rozgryzłem postać.
Nie do końca zrozumiałem też, czego on szuka na stronie Forum ?

Może uznanie?
Tak, maszyny Gaia są świetne! :)

Krótko mówiąc, nawet nie próbowałem uczestniczyć w jednym z jego przedmiotów, pachnie to stratą czasu intelektualnego....

SixK
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79122
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

przez Christophe » 12/01/09, 15:02

SixK napisał:Przyznam, że nie do końca rozgryzłem postać.
Nie do końca zrozumiałem też, czego on szuka na stronie Forum ?


Zadałem sobie to samo pytanie… analiza jego adresu IP częściowo odpowiada na to pytanie, ale ta informacja nie może być rozpowszechniana… 8)
0 x
C moa
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 704
Rejestracja: 08/08/08, 09:49
Lokalizacja: Alger
x 9

przez C moa » 12/01/09, 16:24

Christophe napisał:
SixK napisał:Przyznam, że nie do końca rozgryzłem postać.
Nie do końca zrozumiałem też, czego on szuka na stronie Forum ?


Zadałem sobie to samo pytanie… analiza jego adresu IP częściowo odpowiada na to pytanie, ale ta informacja nie może być rozpowszechniana… 8)
OOOOOOOOO Żuraw!!!
Obraz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79122
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

przez Christophe » 12/01/09, 16:25

Pfff, to sprytne... tak, wynoś się niegrzecznie! : Chichot:

Jest to szczególnie prawnie niemożliwe… a ponieważ inni podekscytowani wydają się przekraczać prawo…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia

przez Gregconstruct » 12/01/09, 18:10

Biorąc pod uwagę przezwisko tego zabawnego coco, już wiedziałem, co to za postać!

Kiedy gdzieś widzę gaię, ​​wiem, że często rymuje się ona z zamieszaniem, kłamstwami, wielkimi wiatrami i ekstremizmem!

Co więcej, przez większość czasu (żeby nie powiedzieć zawsze) ci ludzie nie opanowują tematu, o którym rozmawiają ani z bliska, ani z daleka!
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

przez Flytox » 12/01/09, 19:33

I znowu to zdrobnienie...




Obraz
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 257