Natura

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Manjato230
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 11/11/23, 12:57

Natura




przez Manjato230 » 13/11/23, 12:20

Bonjour!
Szczególnie ważna jest dla mnie ochrona przyrody. W domu inwestuję w ekologię, aby stworzyć środowisko szanujące otaczającą nas przyrodę. Jest to zobowiązanie, które pozwala mi przyczyniać się do lokalnej różnorodności biologicznej i ustanawiać harmonijną równowagę z otaczającym mnie światem.
Chciałbym poznać Twoją opinię na temat tego produktu anty-termit. Czy ktoś już tego używał? Jak się go stosuje i jakie są zalecenia dotyczące jego stosowania? Do kogo mogę się zwrócić w celu uzyskania porady w tej sprawie?
Dzięki!
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9842
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2678

Odp.: Natura




przez sicetaitsimple » 13/11/23, 12:40

Jeśli chodzi o potencjalne termity, nie jestem pewien, czy „wkład w lokalną różnorodność biologiczną” to naprawdę dobry pomysł… A także próba „majstrowania” przy sobie… Są kompetentni specjaliści, którzy postawią trafną diagnozę i wdrożą odpowiednie i skuteczne metody leczenia . To tylko moja opinia.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14976
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Odp.: Natura




przez GuyGadeboisTheBack » 13/11/23, 12:47

Brak wskazania składu produktu. Ta strona jest więcej niż podejrzana, wygląda na dropshipping.
2 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 92