Wyskakujące filmy z pubu

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Wyskakujące filmy z pubu




przez Adrien (były nico239) » 07/12/19, 00:13

Od tygodni mówiłem sobie, że muszę to zapisać.

Ekran pubu, który pojawia się na prawie każdej stronie forum jest NIEOBSŁUGUJĄCE Obraz na komputerze i wręcz okaleczający na telefonie.

Rozumiem, że może to być opłacalne, ale co jest nudne dla użytkownika Obraz

Na komputerze musisz spędzać czas, zamykając go ...

Na telefonie jeśli masz nieszczęście zejść na dół strony powoduje to ponowne jej pojawienie się i tam prawie niemożliwe jest jego usunięcie, krzyżyk już nie reaguje.

Krótko mówiąc, gdybyśmy mogli zadowolić się ekranem u dołu strony, a NIE wyskakującym okienkiem, byłoby znacznie lepiej.
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Pop up screen pub




przez Christophe » 07/12/19, 02:11

Proszę o zrzut ekranu? reklama jest geolokalizowana, nie mogę wszystkiego przeanalizować... a ponieważ jesteś pierwszą osobą, która o tym mówi, muszę zrozumieć, skąd ona pochodzi...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Pop up screen pub




przez Adrien (były nico239) » 07/12/19, 10:29

Christophe napisał:Proszę o zrzut ekranu? reklama jest geolokalizowana, nie mogę wszystkiego przeanalizować... a ponieważ jesteś pierwszą osobą, która o tym mówi, muszę zrozumieć, skąd ona pochodzi...


Cześć

Oto jest

2019-12-07_102139.jpg
2019-12-07_102139.jpg (57.47 KB) Oglądano 3131 razy


I za każdym razem muszę kliknąć krzyżyk (CZĘSTO 2 RAZY), aby zamknąć ten ekran.

I prawie za każdym razem, gdy poruszasz się po NOWYCH zbuntowanych stronach

A jeśli masz nieszczęście zejść na dół strony i dlatego wyświetlisz duży ekran na dole strony, a następnie wrócisz na swoją stronę, w tym przypadku pojawi się wyskakujący ekran, ale nie da się tego zrobić usuń go nawet klikając krzyżyk.

A jeśli przytrafi ci się to przez telefon, to nie żyjesz.
Mówisz sobie: poczekam, aż wrócę do domu, żeby zobaczyć to wszystko.
W przeciwnym razie musisz zamknąć stronę.
Wróć do e-maila z powiadomieniem
Kliknij link
Wróć do strony
I SZCZEGÓLNIE uważaj, aby nigdy nie zejść na dół strony, ponieważ jeśli złapiesz małą część dolnego ekranu, będzie to katastrofa, wyskakujący ekran pojawi się ponownie i jesteś RE martwy : Mrgreen:

Raz 2 po zakończeniu nie będzie już konsultować się z forum z twoim telefonem komórkowym.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Pop up screen pub




przez Christophe » 07/12/19, 12:47

OK, to nie jest reklama, to wybór filmów „ekologicznych”… czasami odtwarzana jest reklama wideo (co 1/100 wyświetleń z tego, co zauważyłem), aby zrekompensować i sfinansować tę usługę.

Większość filmów jest naprawdę interesująca, ponieważ dobrze komponuje się z tematyką filmu forum i ogólnie trwają krócej niż 3 minut.

Zobaczę jak usunąć funkcję wsuwania (wyskakujące okienko zwykle zajmuje cały ekran na środku)

ps: te filmy są dostępne od ponad miesiąca i zastanawiałem się, kiedy ktoś zareaguje : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Pop up screen pub




przez Christophe » 07/12/19, 13:23

Myślę, że wszystko w porządku. Czy możesz potwierdzić wszystkie konfiguracje?

ps: Testowałem na telefonie i tablecie i nigdy nie miałem błędu zamykania (ale jeden system nie jest drugim), ponieważ gdybym go miał, skonfigurowałbym tak jak teraz od początku ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Pop up screen pub




przez Adrien (były nico239) » 07/12/19, 14:29

Christophe napisał:OK, to nie jest reklama, to wybór filmów „ekologicznych”… czasami odtwarzana jest reklama wideo (co 1/100 wyświetleń z tego, co zauważyłem), aby zrekompensować i sfinansować tę usługę.

Większość filmów jest naprawdę interesująca, ponieważ dobrze komponuje się z tematyką filmu forum i ogólnie trwają krócej niż 3 minut.

Zobaczę jak usunąć funkcję wsuwania (wyskakujące okienko zwykle zajmuje cały ekran na środku)


Ok, jeśli chodzi o funkcję „wsuń się”, która jest coraz bardziej powszechna na stronach, co sprawia, że ​​nie można już ich odwiedzać : Mrgreen:

Właściwie, jeśli chodzi o opóźnioną reakcję, po prostu, jak zwykle, za każdym razem o tym zapominam Obraz a potem pewnego dnia ... MYŚLĘ o tym. Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Pop up screen pub




przez Adrien (były nico239) » 07/12/19, 14:31

Christophe napisał:Myślę, że wszystko w porządku. Czy możesz potwierdzić wszystkie konfiguracje?

ps: Testowałem na telefonie i tablecie i nigdy nie miałem błędu zamykania (ale jeden system nie jest drugim), ponieważ gdybym go miał, skonfigurowałbym tak jak teraz od początku ...


Już na PC schodząc w dół nie chwytamy małego ekranu idąc w górę....

Na Androidzie nic nie mam.

Nie prosiłem o tyle : Mrgreen:

Możesz opuścić ekran na dole strony.

Tyle, że wsuwanie się nie pojawia i nie jest uruchamiane przez obejrzenie ekranu stopki
Ostatnio edytowane przez Adrien (były nico239) 07 / 12 / 19, 14: 33, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Pop-up filmy na ekranie pubu




przez Christophe » 07/12/19, 14:33

A na Twoim telefonie? Logicznie rzecz biorąc, nie ma już żadnego automatycznego haka...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Pop-up filmy na ekranie pubu




przez Adrien (były nico239) » 07/12/19, 14:34

Christophe napisał:A na Twoim telefonie? Logicznie rzecz biorąc, nie ma już żadnego automatycznego haka...


Odpowiedziałem tuż powyżej.

Możesz odłożyć ekran stopki, co nie jest denerwujące.

Ale usuń slajd
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Pop-up filmy na ekranie pubu




przez Christophe » 07/12/19, 14:39

Ale powinieneś to mieć ... Z pewnością czas ładowania?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 137