Aby zakończyć Stanley Meyer ...

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
klejnot
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 29/02/12, 15:52




przez klejnot » 22/09/12, 17:48

Dziękuję za odpowiedź (bardzo szybką)

Czy kiedykolwiek próbowałeś repliki typu Ravi i czy zasilałeś już swoje lampy układem elektronicznym wspomnianym przez Raviego (nie wchodząc w toroidy czy solenoidy: według Raviego nie są one niezbędne): w skrócie „prosta” elektroliza z sygnałem impulsowym o wymaganych częstotliwościach i kształcie, bez zwiększania ciśnienia.

PA.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 22/09/12, 17:53

W tej chwili poniżej 2500 woltów nawet woda destylowana zachowuje się jak zwarcie. żadnych bąbelków, nie.

Muszę powtórzyć testy jak Naudin z izolowaną anodą.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby je zrobić, jeśli masz czas....
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
klejnot
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 29/02/12, 15:52




przez klejnot » 22/09/12, 18:54

oczywiście Słoniu, dobrze by było gdybym powtórzył te eksperymenty.
Chciałbym jednak poznać dokładne protokoły eksperymentów, abyśmy nie robili tego samego 10 razy.
W zasadzie chciałem się dowiedzieć:

-jaki typ obwodu, jakiego typu impulsów użyłeś?
- czy tuby były opakowane zgodnie ze wskazaniami Raviego (biały osad...)
itp ....
dzięki Tobie. Jeśli wolisz, możesz przesłać mi swoje dane w wiadomości prywatnej, według własnego uznania.

bye.
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554




przez moinsdewatt » 23/09/12, 12:44

Słoń napisał:W tej chwili poniżej 2500 woltów nawet woda destylowana zachowuje się jak zwarcie. żadnych bąbelków, nie.

....


NIE . jak obwód ''otwarty''.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 23/09/12, 17:34

Podobnie jak zwarcie: napięcie spada do bardzo niskich wartości w porównaniu z obwodem otwartym.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 23/09/12, 17:54

Generator Elephanta 2500V jest słaby, nie jest w stanie zapewnić prądu i mocy niezbędnej do utrzymania napięcia 2500V, ale przy KW otrzymujemy 2500V i piękną jasną plazmę, z iskrami, ciepło, które szybko odparowuje całą wodę, a dodatkowo trochę H2-O2!!!

To jest powód krótkich impulsów, które dają krótkie 2500 V chwilowej i rozłożonej mocy KW bez uśredniania KW.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 23/09/12, 18:14

Próbowałem z krótkimi impulsami i transformatorem palnikowym
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 23/09/12, 20:17

Słoń napisał:Próbowałem z krótkimi impulsami i transformatorem palnikowym


Trochę niejasne, moc i rezystancja wewnętrzna transformatora, cykl pracy impulsów itp., powierzchnia elektrod (łatwa plazma, jeśli małe powierzchnie przewracają się twarzą w twarz, w łuku elektrycznym w wodzie)?

Następnie pojawia się plazma, bardzo różniąca się od elektrolizy.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 24/09/12, 08:30

O ile wiem, Meyer nigdy nie mówił o plazmie i wydaje mi się to mało prawdopodobne przy tak dużych powierzchniach styku.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28743
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5544




przez Obamot » 24/09/12, 12:57

Słoń napisał:O ile wiem, Meyer nigdy nie mówił o plazmie i wydaje mi się to mało prawdopodobne przy tak dużych powierzchniach styku.

Nie do końca rozumiesz, pachyderma, ponieważ jest to zimna fuzja, plazma też powinna być zimna, prawda? : Mrgreen: : Chichot:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 144