Aby zakończyć Stanley Meyer ...

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
klejnot
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 29/02/12, 15:52




przez klejnot » 20/06/12, 19:44

Witaj Słoniu,

Chciałem wiedzieć, na jakim etapie jest twoja próba naśladowania Meyera.
Czy wytrwałeś. Wyniki ?

Czy próbowałeś też innych metod (typu Bob Boyce)?

Merci wlać TA réponse.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 20/06/12, 20:35

Przeprowadziłem prace dokumentacyjne i postawiłem hipotezy, w szczególności w świetle prac nad reakcją Ni-H (Rossi, Foccardi i inni), bo dochodzę do wniosku, że wszystko tam jest:

- „przygotowana” powierzchnia katody
- Parametry pulsu HT
- celowe pominięcia w patencie (np. izolowana anoda)

Albo istnieje reakcja Meyera i jest to coś zbliżonego do tego, co dzieje się w reakcji Ni-H i rzeczywiście, musisz „wiedzieć pewną liczbę rzeczy”, aby ją wywołać, ponieważ nie jest systematyczna.
Albo to bzdura

Zrobiłem kilka testów z generatorem i transformatorem palnika: żadnych bąbelków, a nawet woda dejonizowana zachowuje się w zwarciu

Co do reszty, mam inne żelazka w ogniu
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 22/06/12, 21:19

Słoń napisał:Albo to bzdura


Myślę o tym więcej, po prostu obejrzyj wideo Meyera, w którym generuje gaz, natężenie przepływu jest tak śmieszne, że aż śmieszne. Gdyby udało mu się dokonać wyczynu nadjednostkowego, musiałby przynajmniej spowodować debet godny tego miana…
0 x
klejnot
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 29/02/12, 15:52




przez klejnot » 23/06/12, 10:07

Cóż, ponieważ Meyer wydaje się trudny do powtórzenia, biorąc pod uwagę brakujące informacje, czy ktoś próbował metody Boba Boyce'a?

Przynajmniej tam podaje wszystkie przydatne informacje, a przede wszystkim twierdzi, że produkuje gaz do 1200% Faradaya.

Czy ktoś próbował? Poważnie ?
Wszystkie informacje na temat jego metody można znaleźć na stronie free-energy-info.co.uk. Są one szczególnie szczegółowe i nie pozostawiają miejsca na próby i błędy.

dziękuję wam wszystkim
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 23/06/12, 10:37

Wielki szacunek dla Patricka Keelly'ego!

Jego książka jest znakomita, ale to tylko kompilacja! Gdyby wszystko, co mówi, działało, emirowie długo by żebrali na ulicach.

Spróbuj, jeśli wydaje ci się to takie proste!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 23/06/12, 10:56

I nie zapominajmy o jednym (co już powiedziałem). SM nie powiedział WSZYSTKIEGO w swoim patencie.

W szczególności na zdjęciu jego buggy wyraźnie widać reaktor, który z pewnością musi wytrzymać 20-30 atmosfer: warunki do elektrolizy z poprawioną wydajnością czy wystarczające miejsce na demonstrację?

Nie zapominajmy też, że jest to cała technologia jonizacji paliwa, którą opracował.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
klejnot
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 29/02/12, 15:52




przez klejnot » 23/06/12, 12:33

nie, Elephant, nigdy nie mówiłem, że będzie łatwo, zwłaszcza nie dla mnie... moje umiejętności techniczne są ograniczone.

Z drugiej strony artykuł który go dotyczy wydawał mi się dobrze udokumentowany, bez "ukrytych części". Wyszczególnia również trudne części i mówi nam, które z nich wymagają „niestandardowego” dostrojenia.

Dlatego pytałem, czy ktoś próbował odtworzyć jego generator.

Z poważaniem.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 29/06/12, 15:27

Odwaga ! Przechodząc obok jednego z moich klientów, ślusarzy, znalazłem niewielką ilość rur ze stali nierdzewnej, w końcu będę mógł spróbować!

rezonując akustycznie (mają niezły dźwięk! :D )

pakowane à la Ravi lub à la Bob Boyce
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
klejnot
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 29/02/12, 15:52




przez klejnot » 22/09/12, 15:54

Witaj Słoniu,

minęło dużo czasu od tego forum nie jest już dostarczany z pytaniami i odpowiedziami.

Czy masz coś nowego na temat elektrolizy w stylu Meyera?
Czy eksperymentowałeś i doszedłeś do nowych wniosków (lub wrażeń)

Dziękuję
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 22/09/12, 16:41

Mam mało czasu do poświęcenia i chwilowo moja uwaga skupiona jest na e-kocie.

Znalazłem wspaniałe rurki ze stali nierdzewnej, muszę przerobić komórkę testową.

Moje wrażenie jest zawsze takie samo:

elektroliza z „kondycjonowaną” stalą nierdzewną i reakcja Focardi-Rossi-Piantelli-Pirelli-Tutti Quanti = ta sama walka.

Wcale bym się nie zdziwił, że oryginalny chlorator Meyera pracuje pod ciśnieniem, jeśli oglądasz filmy Buggy'ego Meyera, zobaczysz tam "garnek", który moim zdaniem powinien wytrzymać co najmniej 10-15 barów. Gdyby zadziałało w P atm, wystarczyłoby zwykłe „Tupperware”.
I tego nie musiał wyszczególniać w swoim patencie, aby był ważny.

Ale jeśli tak jest… Nie jestem wyposażony.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 101