Aby zakończyć Stanley Meyer ...

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 08/06/12, 15:18

Mówię o realizacji elektroniki, spójrz na zespoły zaproponowane przez meyera w jego patentach, a pogadamy o tym później ^^

[quote=dedeleco]ponieważ lasery funkcjonalne działające na pikosekundę od dawna używają tego typu pompy ładującej.[/quote]

Masz link albo schemat?
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 08/06/12, 15:19

nlc napisał:Mówię o realizacji elektroniki, spójrz na zespoły zaproponowane przez meyera w jego patentach, a pogadamy o tym później ^^

dedeleco napisał:ponieważ funkcjonalne lasery na pikosekundach od dawna używają tego rodzaju pompy ładunkowej.


Masz link albo schemat?
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 08/06/12, 15:29

Zobacz publikacje w Google lub Google Scholar dotyczące lasera pikosekundowego, lasera azotowego, fuzji laserowej itp.
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 08/06/12, 15:39

Tak ale skoro już zgłębiłeś temat to czy możesz mi pokazać bezpośrednio link gdzie jest mowa o zasadzie "ładowania pompy" związanej z laserem? Nie zamierzam wracać do sieci, jeśli już to zrobiłeś i jeśli wiesz, gdzie jest informacja!! :)
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 08/06/12, 16:59

Po raz kolejny odpowiadasz błędnie (ale jesteśmy do tego przyzwyczajeni), chcąc pochwalić się wiedzą, której nie masz.

Gdzie są pompy ładujące generujące wysokie napięcie, o tym tutaj mówimy.

W tych zespołach laserowych bardzo krótki impuls jest powodowany przez bardzo wysokie napięcie prądu stałego (przez pompę ładującą, a dlaczego nie), aż do przebicia pomiędzy 2 elektrodami.

Ale w tym scenariuszu cały czas chcemy zwiększyć napięcie prądu stałego, a przede wszystkim nie ma obciążenia na zasilaczu, więc napięcie może łatwo wzrosnąć do punktu przebicia.

Na zespole Meyera napięcie nie może wzrosnąć bardzo wysoko, ponieważ nawet przy najczystszej możliwej wodzie przewodność między 2 elektrodami nie wynosi zero, a prąd zaczyna płynąć, co zapobiega wzrostowi napięcia.
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 08/06/12, 17:05

To zdanie

nlc napisał:
Na zespole Meyera napięcie nie może wzrosnąć bardzo wysoko, ponieważ nawet przy najczystszej możliwej wodzie przewodność między 2 elektrodami nie wynosi zero, a prąd zaczyna płynąć, co zapobiega wzrostowi napięcia.


pokazuje baskijskie niezrozumienie, ponieważ na czystej wodzie napięcie ma czas wzrosnąć bardzo wysoko w bardzo krótkim czasie, zanim opadnie.
Przykład z wodą podałem ponad rok temu, ale go nie czytałeś i znalezienie czasu, co możesz zrobić tak jak ja, na temat ekonomii pomiędzy fuzją a szczyptą Z, zajmuje trochę czasu.
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 08/06/12, 17:11

Naprawdę jesteś żartem

Czy kiedykolwiek odsunąłeś ręce na odległość większą niż 10 cm od klawiatury komputera, aby przeprowadzić prawdziwe, konkretne eksperymenty?

dedeleco napisał:Przykład z wodą podałem ponad rok temu ale go nie przeczytałeś i znalezienie wymaga czasu


Dowód na to, że Twoje przykłady to tylko rzeczy, które można znaleźć tu i ówdzie w Internecie, a których bardzo często nawet nie rozumiesz, a nie Twoje własne eksperymenty.

Poeksperymentuj trochę z techniką Meyera na „czystej” wodzie, a następnie omówimy to ponownie : Mrgreen:
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 08/06/12, 17:36

Opublikowałem w całości artykuł magisterski o wodzie, zamiast nazywać mnie śmiesznym, postaraj się znaleźć tę tezę o ekologii wśród wielu publikacji, które opublikowałem, a których nie czytasz.

Meyer prawdopodobnie tego nie zrobił, ale czysta woda jest bardzo dobrym izolatorem, tuż przed wystąpieniem przebicia, co wymaga dość długiego czasu zarodkowania w porównaniu do nanosekund.
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 08/06/12, 18:48

Super Dede, idź odebrać swoje wiśnie. Lub spróbuj znaleźć najczystszą wodę, jaką możesz znaleźć, umieść ją między 2 elektrodami i sprawdź, czy możesz zastosować - powiedzmy zaledwie 1000 V - aby sprawdzić, czy możesz. Potem o tym porozmawiamy.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 90