Elektroosmoza przeciwko naczyniom włosowatym?

Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ... krótkie komfort cieplny. Izolacja, energia drewno, pompy ciepła, ale także energię elektryczną, gaz lub olej, VMC ... Pomoc w wyborze i wdrażaniu, rozwiązywanie problemów, optymalizacja, porady i sztuczki ...
HUMI
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 03/04/10, 06:17
Lokalizacja: NANTES

elektroosmoza




przez HUMI » 06/04/10, 10:22

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że elektroosmoza jest dobrym rozwiązaniem... w przypadku podciągania naczyń włosowatych.. W tym przypadku należy zweryfikować, jaka jest geneza zaburzenia? Czy to spływ czy nie? odpływ można kontrolować poprzez skuteczny drenaż... i nieznacznie poprawić opadanie wody na poziomie ściany, ale NIGDY nie rozwiąże problemu podnoszących się naczyń włosowatych, jeśli istniały wcześniej.
Dla informacji, dziś istnieją rozwiązania do przetwarzania bezprzewodowego lub sieciowego...które są bardzo skuteczne...
Należy również zauważyć, że jeśli chodzi o oszczędność zdrowia i energii (o czym rzadko mówimy w tym temacie), warto w nią zainwestować... nie wspominając już o tym, że jeśli nie stworzy się wartości dodanej, nie będzie utraty wartości na dom w przypadku odsprzedaży.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 184