Asso Econo, twoje pytania dotyczące przygotowania FAQ

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 26/11/09, 12:08

renaud67 napisał:więc próbuję zmienić ostrość ...
to nawet jako umiejętność pasywna : Chichot: , Chciałbym wyrazić opinię (głos?) Na temat przyszłych projektów, czy nie?


Członkowie pasywni będą mieli prawo do głosowania na Walnych Zgromadzeniach = GA (obowiązkowo 1 na rok). Nie będą jednak mogli aktywnie uczestniczyć w konkretnych projektach wspieranych przez stowarzyszenie.

Wyboru projektów dokonuje Rada Dyrektorów i „kierownik sekcji / kierownik projektu”, którzy muszą być aktywnymi członkami.

Członkowie pasywni nie mogą zatem wypowiadać się przy wyborze projektu (chyba że jest on głosowany podczas WZA, co jest możliwe w przypadku dużych projektów), ale przede wszystkim nie mogą w nim uczestniczyć.

Jeśli chcesz uczestniczyć w życiu stowarzyszenia, musisz być aktywnym członkiem.
Cena składek członkowskich jest taka sama: 18 €.

Istnieją 2 inne kategorie członków: dobroczyńca i ofiarodawca, szczegóły w statucie.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 26/11/09, 13:01

Myślę, że znalazłem fajną, specjalną alternatywę dla systemu PayPal:
http://www.izi-collecte.com/home/-Fonct ... ecte-.html

Członkowie zarządu mogą przyjść i omówić to tutaj: https://www.econologie.com/forums/post149307.html#149307

Dlatego proponuję użyć: izi + paypal
0 x
Avatar de l'utilisateur
renaud67
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 638
Rejestracja: 26/12/05, 11:44
Lokalizacja: Marsylia
x 8




przez renaud67 » 26/11/09, 14:37

bardziej pragmatycznie, chciałbym móc zrobić jedno z nich raczej dla projektu niż na przykład dla innego
0 x
Absurdów wczoraj są prawdy dziś i jutro banałów.
(Alessandro Marandotti)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 26/11/09, 14:42

O nie ! Na razie nie jest to planowane ... ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zrobić w komentarzu ...

Ale musisz zrozumieć, że tutaj jesteśmy WSZYSTKO ...

Od samego początku sprawy nie powinny być zbyt skomplikowane, inaczej nie wyjdziemy :| :|
0 x
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272




przez Grelinette » 26/11/09, 14:54

Pomysł na stowarzyszenie zasugerowałem w komentarzu na temat „małego problemu z elektrycznością do rozwiązania”, który niepokoi mnie od jakiegoś czasu (w końcu nie aż tak mały!).

Biorąc pod uwagę liczbę wymian z treścią techniczną, jeśli uda nam się rozwinąć system i go rozpowszechniać (to jest mój sektor zawodowy), czy stowarzyszenie może odegrać rolę podobną do Soleau Envelope, którą ja? 'wywołane. (oczywiście za opłatą).

„INPI - koperta Soleau” - Cena 15 € napisał:W przypadku sporu
* Jeśli ktoś kwestionuje datę Twojego dzieła lub projektu. Osoba, która kwestionuje Twoje prawo, musi zwrócić się do właściwego sądu. Następnie prezes sądu zwraca się do INPI o zdjęcie z archiwum koperty, aby można było ją przedstawić jako dowód.
Kopertę można również otworzyć na żądanie, bezpośrednio w INPI.
Obecność komornika umożliwia sporządzenie protokołu potwierdzającego zawartość koperty.
* Jeśli kwestionujesz datę powstania lub czyjś projekt.
Musisz udać się do właściwego sądu. Następnie prezes sądu zwraca się do INPI o zdjęcie z archiwum koperty, aby można było ją przedstawić jako dowód.
To porównanie zawartości obu części potwierdza autentyczność dokumentu.
Należy pamiętać, że po otwarciu koperty należy ją przechowywać w bezpiecznym miejscu wraz z kopią wyroku lub protokołem.


Chodzi o to, aby nie zastąpić patentu, ale móc komercyjnie wykorzystać koncepcję opracowaną na econologie.com. Asso może na przykład dostarczyć dokument potwierdzający bezsprzecznie, że koncepcja została opracowana na miejscu. (pomysł: aby pewne dyskusje techniczne były wygrawerowane na trwałym nośniku z datą, na przykład co miesiąc)

Poza tym wracam do projektu dorożki z pomocą elektryczną. Projekt postępuje. Co tydzień wymieniam się wiadomościami z nauczycielami, którzy nadzorują projekt i mam nadzieję, że już niedługo będę miał prototyp do zaprezentowania. Prasa (LaProvence) nabrała rozpędu!

Teraz pojawiają się 2 ważne punkty:

- Dyrektor generalny firmy, który zgodził się zabrać studentów do umowy, ostrzegł mnie, żebym uważał, aby projekt nie został zhakowany przez inną firmę, która mogłaby zabronić mi jakiegokolwiek profesjonalnego wykorzystania koncepcji lub spieniężyć autoryzację działa !!! Wydaje mi się to trudne, ale hej, równie dobrze moglibyśmy przewidzieć tego typu problem, stąd moja pierwsza uwaga: uwiarygodniła datę rozpoczęcia prac nad koncepcją.
Pomyśleć!

- Wciąż dotyczy tego projektu, który mówi rozwiązanie, mówi finansowanie!

Jesteśmy w miejscu, w którym identyfikujemy potrzebne materiały (układ pomiaru siły, sterownik silnika, akumulatory itp.). Szkoła zgadza się pokryć pewne wydatki, ale ryzykuję, że nie będę w stanie sfinansować wszystkich, w szczególności zakupu baterii.

Pomyślałem więc o uruchomieniu abonamentu, aby sobie pomóc. Nie ukrywam, że postaram się wykorzystać artykuł prasowy, który powinien się niedługo ukazać.

Nadal myślałem, że może to być rola stowarzyszenia ekonologicznego. Wprawdzie jest to delikatne, ponieważ w grę wchodzą pieniądze, ale jest to również zobowiązanie do powagi, aby uniknąć wszelkich spisków.
Na przykład rada mogłaby przeanalizować trwający projekt i mając na uwadze niezbędne wezwanie do składania wniosków budżetowych o darowizny, które zostaną wykorzystane na sfinansowanie zakupu niezbędnych części.

Oto 2 sugestie.
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx i goście 103