Uniwersalna ładowarka do telefonu komórkowego z Europy

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 10/02/11, 18:24

Rzeczywiście, słyszałem to w tamtym czasie i zastanawiałem się, czy odeszło to w zapomnienie.

Brakuje więcej niż jednego kroku: narzucić ten standard wszystkim małym urządzeniom balladerskim. (na szczęście mój mp3 już ładuje się przez miniUSB). Raz na zawsze przestań kupować transformatory (musimy mieć ich dziesięć! Funkcjonalne czy nie). I znowu poluję, żeby nie pozostawali w kontakcie!

W końcu kto jest przeciwko UE ????
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 10/02/11, 19:19

Wyobraź sobie, że 15 lat temu znalazłem rozwiązanie dla wielonapięciowego układu ładowarki i zasilania. Niestety nie miałem miliona franków belgijskich (25000 XNUMX euro) na wykupienie międzynarodowego patentu (pcq, opłaca się tylko wtedy, gdy Chiny, Japonia, USA nie kopiują)

Myślę, że po tym pierwszym zwycięstwie powinniśmy wywrzeć presję na producentów samochodów, aby zaakceptowali system adresowania autobusów dla akcesoriów elektrycznych, który nie wymaga wizyty w agencji (jeśli nie możesz tego naprawić ... ) lub przynajmniej części, które mogą być użyte tylko raz, są zabronione (na moich lekcjach elektroniki samochodowej powiedziano mi, że niektóre sterowniki akcesoriów zostały zaprogramowane w fabryce, a potem nawet agencji, nie mogliśmy nawet umieścić ich z powrotem w samochodzie tego samego modelu.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
celine13000
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 07/03/11, 16:42




przez celine13000 » 11/03/11, 09:42

Pewnego dnia kupiłem tego typu ładowarkę do Samsunga z różnymi końcówkami i szybko zrozumiałem, dlaczego cena nie była zbyt wygórowana: jakość jest znacznie niższa niż standardy wykonane specjalnie dla telefonów. Potem myślę, że jeśli to się poprawi, to może to być dobry pomysł, jakkolwiek duży rynek zdoła się zgodzić? nic nie jest mniej pewne i myślę w szczególności o telefonie, którego ładowarki do telefonów to te same i-pody, co jest nadal bardzo praktyczne, gdy jeden z dwóch się zepsuje. Medytować...
0 x
Dowiedz się więcej o grzejnik elektryczny

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 143